okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja mislio doci, zvao fidela, kaze odgodjeno, nece ni on ni ital..jbg, sad pocinju ispiti ljudima...tako da..
predlazem da evo ima nas 5-6 ljudi..koji smo sigurni...da mi to organizujemo...znaci kupimo za rostilja i pica nesto i posaljemo pozivnice ljudima, ko moze nek dodje...a nas 5-6 da smo sigurni pa niko da ne dodje nece biti lose... znaci:

Oggy
mirzaa3
Funky
Fidel
ITALY
elmir

jedna nedjelja...samo da nije iduce, posto je race u Mostaru..
 
Član
ej..necemo nista dogovarat...samo cemo jednu srijedu ili cetvrtak reci sad u nedelju i idemooooo...ha ja..a ne ovako dogovaramo mjesec i nista..jebiga ..ja sam najvise kriv..al et..ipak sam bio...a elmire ja sam u 1 otisao sa bistricaka..onda si nas sreo na autoputu negdje garant...malo smo se trkali..hehehe
 
Početnik
dogovorit cemo se mi u kaknju, s tobom i elmirom preko telefona...a ovdje samo napravimo temu da se okupljamo u nedjelju i ko moze nek dodje, ili posaljemo na PM pozivnice..
 
Član
Ma ja najpametnije je tako..jbg bas mi krivo..ali i ja sam na sat vremena otisao..popili kafu nas par i nazad kuci..Betoniranje...Lopata party..haha..al bit ce bolje..;)
 
Član
nije problem sto se tice mene,sinoc sam rekao da idem u sarajevo i cim se vratim dolazim, 2 minute do 1 sam bio u zenici... nigdje nikog ali nema veze jbg i moja je greska bila sto nisam nekog od vas nazvao pa pitao,sinoc kako je fidel govorio mislio sam da ce milion% bii rostiljada.. aa potego sam se na semaforu s alfom jednom 2.0 i smijao sam se frajeru kako ga dizl pere..neki frajercici sminka naocale na blentari muzika udara:lol::lol::lol:
 
Član
hahaha..dobar si..ma joj kod nas su pačenici za raceom u Zenici..Non stop te neko pokusava preteci al se moj TDI neda :p

Kad smo se vracali malo smo se potegli..Bmw 520i 170 ks otprilike i Tuareg 2.5 TDI 178 ks mislim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top