okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajmo organizovati neko okupljanje u navedenim gradovima....ja bi bas volio da se odazove veci broj forumasa koji su za druzenje,rostiljadu i zezanciju...poslao sam ja PM forumasima iz kaknja pa da vidimo sta ce oni reci a poslat cu jos i "edoze" da vidimo sta ima za zenicu...glupo je meni samom okupljati u travniku kad sam ja maltene jedini forumas iz travnika....ajd dajte ljudi neke prijedloge da se okupimo npr. sad u subotu il nedelju....il iduce nekad sedmice..meni je svejedno i gdje u kojem gradu itd..samo bi volio da nas forumasa bude sto vise...
 
Član
cisto sumnjam da ce ista bit,jer su do kraja mjeseca ispitni rokovi,pa,ko god je student,sumnjam da ce se odazvat...ja prije maja ne mogu...ideja je extra,al mislim da je vrijeme lose;)
iz zenicu imaju mirzaa3,zerocool,tvrdoglavi,cavalino,alfagirl,syncro...i ja:D
mozda ima jos par njih,recim srebra,gogo,al su oni neaktivni
 
Početnik
rekao sam ti za kakanj, ja imam vremena,samo necu biti tu pocetkom maja...sa ostalima cu se dogovorit.. a svakako ako bude zainteresovanih za kakanj da se tu okupimo, skontacemo nesta..
 
Član
ma buraz zapucas jednom mjesecno u Sarajevo na okupljanje.
steta sto nemas vise raje na forumu iz travnika.
 
Član
Oggy je napisao(la):
rekao sam ti za kakanj, ja imam vremena,samo necu biti tu pocetkom maja...sa ostalima cu se dogovorit.. a svakako ako bude zainteresovanih za kakanj da se tu okupimo, skontacemo nesta..

u kaknju barem ima mjesta :D
Mladost - Mile, a vala ni gore kod tebe nije lose, priroda =)
 
Član
funky je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
rekao sam ti za kakanj, ja imam vremena,samo necu biti tu pocetkom maja...sa ostalima cu se dogovorit.. a svakako ako bude zainteresovanih za kakanj da se tu okupimo, skontacemo nesta..

u kaknju barem ima mjesta :D
Mladost - Mile, a vala ni gore kod tebe nije lose, priroda =)

a imaju i ponijeri,za rostilja ubili se
 
Član
jel' daleko gore ?
pi. es. ako si ti taj sto ja mislim, imas exxxtra farove i jos bolje felge :D
 
Član
jest funky,on je taj sto mislis da jest:lol::cool:
vidjecemo nesto u maju,dok prodje ovaj socijalni rok na faxu,pa cemo se okupit negdje;)
 
Član
ne znam za to,da nas ne sklepa eko policija:D
u zenici recimo imaju smetovi,brdo,tako nesto,ako je neko bio,10km ceste od grada,uzbrdo :D
gore je pravo gotiva,bar meni...imaju i one kucice,moze se sjesti,mjesta predvidjena za rostilj,voda...cesto odem gore...
 
Član
bio sam ja zimi, ne znam kako je ljeti gore :icon_rolleyes:

a sta je sa bistricakom ? za njega si zaboravio ? :cool:
 
Početnik
Meni sve ovo gore nabrojano odgovara, samo da nije od 5. do 16. maja, tada cu biti na ekskurziji...de nemoj da bi bez mene se okupili, ili do 5. ili poslije 16-og...
Ima i u kaknju mjesta, ja,funky i fidel cemo se pobrinuti za to ako vi u zenici ne skontate sta..
 
Član
ma ono,na bistricaku je ok,al mi je gore nekako...nisam se nikad gore ugodno osjecao kad sam s drustvom,uvijek se motaju neki likovi...na smetovima cesto nema nikog,budu porodice...meni je ljepse na smetovima,od spomenika je fin pogled pravo na zenicu...al moze i na bistricak,sto se mene tice...ista stvar...uglavnom oggy,onda cemo vjerovatno poslije 16-tog,kad se vratis...sad 1.maj,ne vjerujem da ce ikom bit bas cejf rostiljat odmah nakon 2 dana:icon_rolleyes:
 
Početnik
Ma ja, poslije 16-tog, pa cu vam donijet iz Grcke po jedan miris za auto :cool:
sta je s okupljanjem u zenici, imali ste ga prosle godine, ZAK ili ?
 
Član
nemam pojma,kako mi se cini raspad sistema,ja poceo dolazit,svaki put ih sve manje...sad se s njima vidim samo kad je neka trka negdje il ako imam nesto odradit za klub,iako je mozda bilo ukinuto preko zime,mozda opet bude preko ljeta:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top