okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@edoze, ma nek se motaju, drugo je kad je drustvo od 3-4 covjeka pa hajd, ali ako nas dodje 100-tinjak sa chunersko-napucanim autima, pa ima da im strah u kosti utjeramo :p
sala, nego bio sam gore par puta i ima se gdje i sportom baviti, sjesti, odmoriti, rostiljati, kupati ( :D )
a tebe ogy drzimo za rijec, nek na mirisu pise "grčka" ali ne hemijskom :p

ozbiljno, sto se tice Kaknja, ima par lokacija: Ponijeri, Bobovac, K.Sutjeska, Bocica, Ribnica ( ?! )
uglavnom mogli bi sjesti ko ljudi :)
 
Početnik
ce da bude ili miris ili kakav lud privjesak...
a ima u kaknju lokacija, funky, ja i ti cemo to malo razabrat kad dodjes, a ima i arman (fidel) ovaj sa ludim farovima i jos ludjim felgama...skontacemo nesta.. ;)
 
Član
ma meni odgovara gdje god,to je ionako20-tak minuta voznje od zenice,gdje god bude:icon_smile:
meni sa tenkicem pola sata,al eto,stici cu vas nekako:lol:
uglavnom,do tada cemo se dogovorit,nije nikakva frka,pokupicu ja ove iz zenice;)
 
Član
tacno mozemo skontat nesto,bas u kaknju ima mjesta za sve ono pravo,na ponijerima kod spomenika extra,moze auta bas stat dosta,a tacno ima i ribnica,a i K.Sutjeska.I najbolje bi bilo u drugoj polovini maja.
 
Član
ako nista mozemo se dogovoriti za rostiljadu :cool:
treba odluciti 100% hocemol' u Kaknju da nas 3 to pocnemo sto prije organizovat, malo nas ima jebga :icon_rolleyes:
 
Član
99% i ja stizem,sa mnom i mirzaa3,jel tako mirza:D
mozda dodje i jos raje,zerocool,tvrdoglavi...uglavnom,vidjecemo nesto...evo i elmir bi dosao...:cool:
 
Član
uh vidim uveliko se radi na okupljanju :icon_smile: sto se tice mene i Cavalina mislim da bi najvise odgovaralo iza 16-tog maja, valjda se i vrijeme do tada definise,a na Bistricaku nisam bila ne pamtim hahaa nije lose gore ima dosta prostora i vece su mogucnosti za zabavu,ali ni Smetovi nisu losi ;) kad je drustvo ok mjesto nije previse bitno:cool:
eto nadam se da ce od toga biti nesto
 
Član
a vidi mene ste zaboravili:lol::lol:kontajte odma i mene! ako vam pase mozemo organizovati u kaknju nesto,mogu i ja priletiti momcima upomoc nije problem.. sto se mene tice moze kad god i iza 16-tog i prije 5-tog ma svejedno samo da se skupi par nas da bacimo malo rostilj koju diplicu da se upoznamo itd..ako ocete mozete i cure povesti:cool::D

@edoze-- ti MORAS doci!!! ako nebudes imao prevoz maksuz dolazim do zenice po tebe pa cemo u kakanj il gdje se dogovorimo;)
 
Član
@ edoze...ja idem 100%..ja napustam fakultet ovih dana najvjerovatnije..tako da mogu..xD...vrijeme da i audi vidi puta ..ako neode dotad..xD...ajmo raja...da se nadjemo..zajebancija rostilj itd itd...
 
Član
Ja sam bio na meet-u jednom u Bistricaku i bilo je predobro,prelijepo mjesto samo malo problema za parking..A fino bi opet bilo napraviti neki meet u Ze a nije nama iz Sa daleko ali ni ideja da se u Travniku napravi nije losa samo ako ima gore ko to organizovati....
 
kakvo je to dogovaranje bez mene??? :icon_mad:
salim se dobra ideja,mjesto i nije toliko bitno,vazno je da nas bude sto vise ;)
i meni odg tamo poslije 16-tog
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top