okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma nezz,vjerovatno je najbolje da bude kakanj,ev hoce i sarajlije,to nam je svima nekako "izmedju"
a elmire,sto ja MORAM doci:lol:
tvrdoglavi,pogledaj moje postove,ima i tebe:D
uglavnom,meni je extra ideja,a sad za mjesto,to cemo se vec dogovorit;)
 
Početnik
fidel je napisao(la):
sto nas vise bude to bolje,a za mjesto cemo lako

ma skontacemo nesta do 16-tog....u kaknju i nema nekih lokacija..ponijeri su daleko, ima i makadama, mani se toga..kraljeva sutjeska dolazi u obzir ako ne bude vise od desetak auta..za vise nema mjesta tamo..
i meni se najvise svidja Bistricak, mi kakanjci i zenicani da to organizujemo, ne treba mnogo, rostilj obavezno, pice.. sreca svi voze pa ne mogu mnogo popit.. :D
 
Član
Ma moze brate sve..samo recite..al valja cekati 16-ti..hehe...Ja cu nam izvidjeti bistricak..dole cu biti tri dana..dan prije prvog maja otici i ostati dan poslije ..hehe..abd bit ce nas...
 
Početnik
hajd izvidi..nek ima dovoljno parkinga, bice bar 20 auta..
aaa dobro je poslije 16-tog, dok se svi otrijezne poslije 1. maja..imaju dovoljno vremena..
 
Član
Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
sto nas vise bude to bolje,a za mjesto cemo lako

ma skontacemo nesta do 16-tog....u kaknju i nema nekih lokacija..ponijeri su daleko, ima i makadama, mani se toga..kraljeva sutjeska dolazi u obzir ako ne bude vise od desetak auta..za vise nema mjesta tamo..
i meni se najvise svidja Bistricak, mi kakanjci i zenicani da to organizujemo, ne treba mnogo, rostilj obavezno, pice.. sreca svi voze pa ne mogu mnogo popit.. :D

ajde bolan, ti ako budes sta konto do 5 konto si, klinac ces ti u grckoj sta kontati :D
 
Početnik
funky je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
sto nas vise bude to bolje,a za mjesto cemo lako

ma skontacemo nesta do 16-tog....u kaknju i nema nekih lokacija..ponijeri su daleko, ima i makadama, mani se toga..kraljeva sutjeska dolazi u obzir ako ne bude vise od desetak auta..za vise nema mjesta tamo..
i meni se najvise svidja Bistricak, mi kakanjci i zenicani da to organizujemo, ne treba mnogo, rostilj obavezno, pice.. sreca svi voze pa ne mogu mnogo popit.. :D

ajde bolan, ti ako budes sta konto do 5 konto si, klinac ces ti u grckoj sta kontati :D

skontacemo mi do 5-tog..da ja mogu rahat otici, da ne bude slucajno okupljanje dok mene nema.. :icon_twisted:
 
Legend
alo ninje
sta se ovo kuha bez mene ovdje a :D:icon_mad::icon_mad:

mi smo prosle god (vw club bih) bili na bistricaku, drug srebra nas vodio, extra bilo ;);) mislim da je tamo idealna destinacija za sve nas da idemo, pa evo i ja se slazem da tamo nekad sredinom maja ili poslije, kad bude najvise dogovaralo okupimo..16-17.5 ili 23-24.5 ?

:cool:

eo dakle koja slikica sa tog okupljanja..

http://img99.imageshack.us/gal.php?g=1z56c78.jpg
 
Početnik
hajd taman nek nije u kaknju, da nemam nikakvih obaveza oko organizacije...haha
mi kakanjci cemo vidjeti da sta kod nas napravimo, ako bas ne bude se moglo naci mjesto, onda ostaje bistricak.. al svejedno poslije bistricaka bi mogli jedan krug kroz kakanj pa se svalit gdje u kafanu kakvu :cool:
 
Legend
Oggy je napisao(la):
hajd taman nek nije u kaknju, da nemam nikakvih obaveza oko organizacije...haha
mi kakanjci cemo vidjeti da sta kod nas napravimo, ako bas ne bude se moglo naci mjesto, onda ostaje bistricak.. al svejedno poslije bistricaka bi mogli jedan krug kroz kakanj pa se svalit gdje u kafanu kakvu :cool:

kad neces da organizujes, nista onda
papak :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top