Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Član
bolje da je ostalo na starom... sada spustili 5pf, a za mjesec ima da dignu za 10, haya.... moze im se, sviraju i rade pumpadije sta hoce...
 
Član
a isti djavo ja 2.4 ja 2.45 velike mi razlike u pm, sto neko rece ova je cijena bila kad je barel bio 130 dolara, sad 85 i fol 10 feninga jeftinije :lol: sjecam se kad je bila ta max cijena oko 130 il kolko vec bilo gorivo 2.5km
 
Član
Ma to su cijene goriva visoke jer je kruh poskupio i brasno :lol: vidjeli mogu pucati cijene svega kako hoce pa zasto ne, samo vici recesija i manjak udario pa zato visoke cijene, na dizel se ore, na plin se kuha, a na benzin se vozi :) jos malo pa cemo na plin i kuhati i voziti zbog njih, dok i on ne poskupi zbog neceg tamo hahahaha
 
Član
***** im i mater i oca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Apsolutni vrhunac je bila cijena 2,56 u junu 2008. godine, a barel je tad bio 145dollara, sto znaci da ovo sad uopste nije normalna cijena. Veliki problem kod nas je sto imamo udruzenje prometnika naftnih derivata, koji djeluju kao kartel i cijene dogovaraju izmedju sebe, sto je naravno ilegalno, ali kod nas sve moze...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Apsolutni vrhunac je bila cijena 2,56 u junu 2008. godine, a barel je tad bio 145dollara, sto znaci da ovo sad uopste nije normalna cijena. Veliki problem kod nas je sto imamo udruzenje prometnika naftnih derivata, koji djeluju kao kartel i cijene dogovaraju izmedju sebe, sto je naravno ilegalno, ali kod nas sve moze...

Tako je i ovde,ustvari svi su oni isti:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
na OMW-u jesu,za 5 pf,gledam na obicnim privatnim pumpama su i dalje iste cijene
 
Top