Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Član
Stvorili se uvjeti za smanjenje
Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Prema informacijama iz Udruženja prometnika naftnih derivata Federacije BiH, u narednim danima očekuje se da će doći do smanjenja cijena naftnih derivata u maloprodaji.
110817037.jpg

"Uslijed posljednjih smanjenja cijena sirove nafte na svjetskom tržištu stvorili su se uvjeti za smanjenje cijena naftnih derivata na maloprodajnim tržištima i to je evidentno i na tržištima susjednih zemalja", rečeno je Feni u ovom udruženju.

U Udruženju nisu mogli precizirati koliko će iznositi to smanjenje, ali je sigurno da bi ovog puta ono trebalo biti znatnije i odnosit će se na sve naftne derivate.

"Nove, niže cijene bi praktično trebale biti na benzinskim pumpnim stanicama već od četvrtka", kazali su u Udruženju prometnika naftnih derivata Federacije BiH.

copy/paste Sa-x
 
Legend
"U Udruženju nisu mogli precizirati koliko će iznositi to smanjenje, ali je sigurno da bi ovog puta ono trebalo biti znatnije i odnosit će se na sve naftne derivate".

ovo mora da se neko zajebava:D
 
Početnik
ma culi da ide Nibiru,pa vele ajmo im sad spustit cjene nek se narod malo razveseli :D Predobro da bi bilo istina
 
Početnik
u mene je golf 2 u njega moze svacega ko sporet moze skoro uglja i drva da se nalozi :D
kaze znatnije ce pojeftinit zasad je bilo 5pf mozda ce sad biti 7 il eventualno 10 :D
 
Član
ako ode na 2i2o ja zadovoljan.;) cudo nam i ne dosao nibiru kad stalno vadimo naftu iz zemlje nebi ona tu bila da ne treba..
 
Član
Barel je 85 dolara bio nekida čini mi se a cijena je kao kad je bio 130 :icon_mad: lopoi mamu im...umjesto država da kontroliše cijenu pumpadžije dižu koliko im volja!!!
 
Član
ma odoše stranci, prolazi sezona, i da bi imalo posla sad pojeftinjuju...

ja znam da sam sipao na nestru u 7 mjesecu 2.26 Diesel, a početkom 8 mjeseca na omv-u 2.45...

mišljenja sam da će diesel biti oko 2.25 ili 2.3 nize sigurno neće !

:D
 
BHT Ovisnik
da da,ja se sjecam sipao 3.7-og pun rezervoar i kad sam nasuo kaze mi taj radnik na omw-u sad ce narednih dana jos spasti cijena svih derivata i tada omw 95-a je u slj. tjednu vec mislim spala na 2.20km,imao malo manje od pol rezervoara rekoh necu sipati sutra cu,sutra dan odem vec se diglo na 2.25,za par dana odmah ode gore,opet isto se zajebo da bi na kraju sada doslo na 2.35,ako spadne na 2.25 bilo bi savrseno,odnosno diesel sa 2.40 na 2.30,ako i spadalo to je 5-10pf max. predpostavljam:icon_smile:

samo nezz oce li mi sad u ovoga sto sipam iz cisterne na crno spast cijena,sipam 95-cu za 2.00km:D
 
Top