Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

BHT Ovisnik
" Nove cijene i benzina i dizela trebale bi se kretati oko 2,20 KM po litri, kazao je on. "

pa sto se onda ne krecu,ili to mora u nas postepeno da se vise ukrade
 
od sutra ujutro ljudi. tek sutra ce doci odobrenja za promjenu cijene..

5 pf ce pojeftinit ?? jedini komentar: :lol:
 
Ma opet je preskupo... nafta bi prva trebala biti najjeftinija, jer je ona nusprodukt da bi se proizveo benzin... Kad pojeftini na 2 marke onda nek se jave, a jedan strucnjak je rekao da bi za nase uslove cijene trebale biti max 1,80 po litru, ali gdje bi to bilo :icon_mad:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
" Nove cijene i benzina i dizela trebale bi se kretati oko 2,20 KM po litri, kazao je on. "

pa sto se onda ne krecu,ili to mora u nas postepeno da se vise ukrade



Pročitaj sve što sam napisao... ;)
 
BHT Ovisnik
jesam,ne mislim nista lose na tebe:D
svhvatio sam da je ono vezano za federaciju,ono za RS,jedna drzava,razlika u cijeni samo takva,zato govorim u nas ce kasnije nekada doći do te cifre,tipa plin,u njih bio 0.95km,u nas 1.20
 
Početnik
I bum budite se.Kakvo pojeftinjenje od pola marke ili od 20kf.Ma ako spuste barem za 5kf dobro je od koga je.Sve lopov do lopova ba nezna se ko je gori il vlada il naftasi.Samo se dzabe iznervira et :D
 
Član
darko13 je napisao(la):
Barel je 85 dolara bio nekida čini mi se a cijena je kao kad je bio 130 :icon_mad: lopoi mamu im...umjesto država da kontroliše cijenu pumpadžije dižu koliko im volja!!!

evo vam pa pratite hehehe

http://www.quoteoil.com/

http://www.oil-price.net/
 
Član
ja koliko sam vidio, na neki pumpama je gorivo skocilo za 5 feninga i onda ce za istih tih 5 feninga spasti sad kada bude to snizenje... tako da ce zapravo ostati na istom... nasa posla
 
Član
5kf nista ne znaci, ako ne nastavi konstantno da pada ...sto se nece desiti..pu bagre i usrane nam drzave :icon_biggrin:
 
Član
Supes 5 kf ce da pojeftini pa sad cu dobiti deci i po goriva vise WOW :lol: pa sta se gubaju koji k**** nek ne glume gazde neke da govore "sta hocete eto vam pojeftinjenja" pa radje nek ga poskupe za 5kf jer meni ni 10kf gore dole ne znaci nista :) bratko sekvent u auto i za kermu po litri sipati :lol: :lo: kad je za race prebaci na benzin i lozi :lol:
 
Top