Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Član
eno ne mozes doci na red, zakrcene sve pumpe, toliko je pojeftinilo :icon_mad: a glavna vijest, na svim stranama, na fejsu idu linkovi "pojeftinilo gorivo"... ko da je 50feninga nize,a ne pisljivih 5
 
Član
sto je najgore,cak sam se kao ponadao da ce pojeftiniti za nekih 20-30 kpf....rek'o mozda,samo MOZDA...al' jok :icon_mad:
terma im bemje :D
 
Član
Shelby je napisao(la):
sto je najgore,cak sam se kao ponadao da ce pojeftiniti za nekih 20-30 kpf....rek'o mozda,samo MOZDA...al' jok :icon_mad:
terma im bemje :D

aj barem ti je cadjo :cool:

al tek kad stavis one bbs-ice pa kad ti skoci potrosnja po gradu radi vecih guma i fela :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
sto je najgore,cak sam se kao ponadao da ce pojeftiniti za nekih 20-30 kpf....rek'o mozda,samo MOZDA...al' jok :icon_mad:
terma im bemje :D

aj barem ti je cadjo :cool:

al tek kad stavis one bbs-ice pa kad ti skoci potrosnja po gradu radi vecih guma i fela :D

:lol::lol::lol::lol:
sut' ba,ne podsjecaj me da imam felge xD
 
Ogromna je razlika, znaci za 50 maraka dizela po 2.40 dobijes 20.83 litara, a sada kada je 2.35, citavih 21.27 litara... pa reci daj za 50, al 4 deca mi naspi u flasu, nek vide svi koliko vise dobijem na pojeftinjenju :D

:icon_mad:
 
Član
jbga i do nas je niko se ne budi, oni rade sta hoce boli ih racku...

bez pojeftinjenja od 20-30 kf nema nista ;)

a kad bi pratili cijene barela na svjetskom trzistu bilo bi to dosta nize sigurno, al jbga ovo je bosna naftasi su najvece budze u drzavi....konstantno imaju cijenu za 'extra' profit ;)
 
Član
ja srecom nisam ni isao na pumpu, samo bi se razocarao bezveze

ja imam jos pola od one cvaje koju sam nasuo prije mjesec:D:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top