Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Od četvrtka niže cijene goriva u Federaciji BiH

Član
Meni se odavno spustilo na 2,35 =) Odem do hrasnice (do famosa ) kod Mandica ja mislim bar i naspem i ocito je bolje gorivo manje auto dimi i odazivni je na gas naravno ne previse ali ocito je bolje gorivo =) ;);) al bilo bi dobro da se malo drzava upetlja u ovo jer fkt kako kome se digne tako cijene skacu realna cijena goriva je 1,78 - nafta =) bar tako sam slusao na radiju neki dan =) :cool::cool::cool::cool:
 
Član
2.00 km kad bi bilo i moglo bi se reci da je snizena cijena,,a ovako po fening nista se neosjeti:icon_smile:
 
Član
Ja sad ne znam dal sam se skroz istripovao al juce se vozim i na radiu bas vijest da ce kod nas pojeftiniti gorivo 50 feninga,previse dobro da bi bilo istinito:D
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
E nekada se za cvaju moglo navozat, dobra stara vremena!!!!:icon_smile:

ih kad se za pandjuku sipalo do vrha i zalije se po blatobranu jos, doduse tada nisam imao vozacku, heh


a ovo suplja u sustini, malo da zamazu oci...

cuj 50feninga :icon_eek: :icon_eek: vladica ma konzumirao si nesto opasno pa ti se cinilo da cujes :D :D
 
Član
Ma moguce,usi cuju ono sto bi volile da cuju:D A nisam nista opasno konzumirao samo Hondu na visokim obrtajima:D
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Ma moguce,usi cuju ono sto bi volile da cuju:D A nisam nista opasno konzumirao samo Hondu na visokim obrtajima:D

a nista, bio si neuracunljiv onda :D bit ce 5feninga, 10 u najboljem slucaju heh
 
citam na jednom bh forumu, lik u iranu za 8€ natocio pun rezervoar dizela :D kod nas ni zraka u gume ne bi mogao tako "natocit" :D
 
Član
i to je puno , misli da je u libiji litar oko 15 centi ;)
tako pricaju likovi sto su tamo...pa ti skontaj...za dolar i po 10 litri :cool:
 
Top