Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Član
Da si pitao, sve bi ti se reklo o tom autu... Al ovako jebiga, zali dan, pare, i gorivo... Lekcija za drugi put ;)
 
Član
Ah jbg druze hajd reko necu da smaram ljude :) ali eto to mi je lekcija bila sledeci put cu provjeriti ....
 
Nick mabilni sa pik-a pripazite nudi iphone 4s u zamjenu za slabije mobitele i tako to jedan za jedan jedno vrijeme se predstavljao da je iz Tz sad je promjenio da je iz Bugojna navodno neki inspektor u policiji. Tako da pazite ;)

http://www.pik.ba/profil/mabilni/#sta=povjerenje
 
Clan NeverMind mi je ponudio da mi proda krovne nosace za Touraeg, ja pristao. Bilo je potrebno da mi to posalje za Podgoricu ( ima 4 autobusa dnevno ). On naravno pristao, dogovorili se za placanje da mu istim busom vratim pare ili preko Western union-a da mu uplatim, a on odmah podigne. Od 27.06. covjek me vrtio 100 puta, slao poruke na mob kao SAD IDEM DA SALJEM, ZAKASNIH NA AUTOBUS, NECE DA UZMU POSILJKU, ne znam ni sta vise nije pricao.

Pripazite se sa kim posluje. Ima svakakvih osoba ( ne mogu reci ljudi, jer nisu ljudi ).

Pozdrav za sve normalne ;)
 
Član
Igor Kovacevic je napisao(la):
Clan NeverMind mi je ponudio da mi proda krovne nosace za Touraeg, ja pristao. Bilo je potrebno da mi to posalje za Podgoricu ( ima 4 autobusa dnevno ). On naravno pristao, dogovorili se za placanje da mu istim busom vratim pare ili preko Western union-a da mu uplatim, a on odmah podigne. Od 27.06. covjek me vrtio 100 puta, slao poruke na mob kao SAD IDEM DA SALJEM, ZAKASNIH NA AUTOBUS, NECE DA UZMU POSILJKU, ne znam ni sta vise nije pricao.

Pripazite se sa kim posluje. Ima svakakvih osoba ( ne mogu reci ljudi, jer nisu ljudi ).

Pozdrav za sve normalne ;)

Isti clan mi dodje joystick za ps evo ima vise mjeseci...jbte 20KM, ne treba biti supak
 
Član
Igor Kovacevic je napisao(la):
Clan NeverMind mi je ponudio da mi proda krovne nosace za Touraeg, ja pristao. Bilo je potrebno da mi to posalje za Podgoricu ( ima 4 autobusa dnevno ). On naravno pristao, dogovorili se za placanje da mu istim busom vratim pare ili preko Western union-a da mu uplatim, a on odmah podigne. Od 27.06. covjek me vrtio 100 puta, slao poruke na mob kao SAD IDEM DA SALJEM, ZAKASNIH NA AUTOBUS, NECE DA UZMU POSILJKU, ne znam ni sta vise nije pricao.

Pripazite se sa kim posluje. Ima svakakvih osoba ( ne mogu reci ljudi, jer nisu ljudi ).


Pozdrav za sve normalne ;)


trebam da posaljem nesto naslijepo tebi koji imas 4 poruke na forumu i da mi ti to platis kasnije ? a onda nema ni nosaca ni para izvini ali tako ne mogu i gotovo radije neka mi stoje tu i cao


tarik_91 je napisao(la):
Igor Kovacevic je napisao(la):
Clan NeverMind mi je ponudio da mi proda krovne nosace za Touraeg, ja pristao. Bilo je potrebno da mi to posalje za Podgoricu ( ima 4 autobusa dnevno ). On naravno pristao, dogovorili se za placanje da mu istim busom vratim pare ili preko Western union-a da mu uplatim, a on odmah podigne. Od 27.06. covjek me vrtio 100 puta, slao poruke na mob kao SAD IDEM DA SALJEM, ZAKASNIH NA AUTOBUS, NECE DA UZMU POSILJKU, ne znam ni sta vise nije pricao.

Pripazite se sa kim posluje. Ima svakakvih osoba ( ne mogu reci ljudi, jer nisu ljudi ).

Pozdrav za sve normalne ;)

Isti clan mi dodje joystick za ps evo ima vise mjeseci...jbte 20KM, ne treba biti supak


prozovi kad budes u gradu od 8 sam kod pozorista dobit ces 20 maraka ;)
 
Član
Igor Kovacevic je napisao(la):
Clan NeverMind mi je ponudio da mi proda krovne nosace za Touraeg, ja pristao. Bilo je potrebno da mi to posalje za Podgoricu ( ima 4 autobusa dnevno ). On naravno pristao, dogovorili se za placanje da mu istim busom vratim pare ili preko Western union-a da mu uplatim, a on odmah podigne. Od 27.06. covjek me vrtio 100 puta, slao poruke na mob kao SAD IDEM DA SALJEM, ZAKASNIH NA AUTOBUS, NECE DA UZMU POSILJKU, ne znam ni sta vise nije pricao.

Pripazite se sa kim posluje. Ima svakakvih osoba ( ne mogu reci ljudi, jer nisu ljudi ).

Pozdrav za sve normalne ;)

brate ti imas 4 poruke na forumu i ocekujes da neko ima povjerenje u tebe,od kud on zna da ga ti neces izraditi za pare,posalje ti nosace i ne vidi vise ni njih ni pare,malo je tu riskantna situacija moras to shvatiti :)
 
Član
Mislim da je NeverMind korektan momak samo nije se on trebao upustati u bilo kakav dogovor jer cim je vidio 4 poruke na forumu nista od toga
 
Član
pa ako mislite da ce vas zajebat svako s kim poslujete a koga licno ne znate onda nemojte ni stavljat oglase ni nudit ljudima da nesto prodajete, jer je vrlo mala mogucnost da ce vam se na oglas javit neki poznanik, a pored toga broj poruka nije mjerilo nikakvo, ima clanova foruma koji imaju po par hiijada poruka pa su ih opet neki clanovi prozivali da su ih zajebali za pare, djelove itd.
 
Član
S ljudima se dogovarao mailom ili sms porukama pa slao dijelove autobusom...i nikad nikakvih problema, šoferi drže do maksimalne korektnosti pri takvim transakcijama jer im to predstavlja značajan izvor prihoda...dakle, ne ljudima koji su imali tri ili četiri poruke na forumu, nego nit znam ko su, šta su i kako se zovu...
 
Član
ja se nisam htio mijesati ovdje ali znam da je NeverMind dobar momak pa sam ga obavijestio o ovome, neka se cuje i njegova strana price. Vjerujem da bih i ja isto postupio na njegovom mjestu
 

IKO

Član
evo moram i ja napisat da je i mene momak zajebo mislim nisu neke pare nego cisto da se zna ko je i sta je. rijec je o Mirzi Čelikoviću znaci on je prodavo ventile za bbs felge i ja mu poslao poruku da cu ih kupit i kaze on meni uredu uplati mi 30 km na racun i ja cu tebi poslat ventile sto sam ja i uradio. otisao u banku uplatio 30 km(cuvam jos uplatnicu mogu uslikat pa stavit) i kako sam mu uplatio ni ventila ni para! culi se par puta kaze on da ih je poslao ja isao u postu ma nista nije doslo na moje ime! kaze on vratit ce mi pare i opet nista od toga. moralo se i meni jednom desit da me netko zajebe ali eto nije neka para njemu na dusu ;)
 
Član
[/quote]

Isti clan mi dodje joystick za ps evo ima vise mjeseci...jbte 20KM, ne treba biti supak
[/quote]


prozovi kad budes u gradu od 8 sam kod pozorista dobit ces 20 maraka ;)

[/quote]

kazem ti zaboli me za 20KM, sad tako pises jer sam napisao na forumu, do prije koji mjesec je bilo kupit cu danas, kupit cu sutra, bezveze me levatis. Ja sam to davno halalio, al eto nek narod zna da si ispo bezze.

Btw. kad smo vec kod negativnih iskustava. Ja nikad ne dobih onu majicu za VT takmicenje iz drugog, treceg mjeseca, kad li je vec bilo. Ko je nadlezan pojma nemam :lol:
 
buki_pit je napisao(la):
Mislim da je NeverMind korektan momak samo nije se on trebao upustati u bilo kakav dogovor jer cim je vidio 4 poruke na forumu nista od toga

Bas tako, koliko sam shvatio on je njemu ponudio krovne nosace da bi se na kraju poslije dogovora, predomislio uz razne izgovore... ja sam do sada nekoliko puta otkazivao narudzbu, da necu uzeti robu jer sam se predomislio i sve bude korektno, a ne da posalje robu a ja necu da je kupim pa bezveze bacam covjeka u trosak... ali isto tako, par puta mi se desilo da sam narucivo neku robu i sve bude dogovoreno da se posalje taj i taj dan.. mjesec i vise nakon dogovorenog roka za isporuku (kasnjenje) samo kazem da sam odustao od posiljke jer je neozbiljan prodavac... uvijek treba biti korektan i biti iskren u kupovini... ako neces da prodas ili da kupis pa reci brate, nece ti niko zamjeriti.. kazes razlog i nema ljutnje a najgore je kad nekoga zavlacis da bi na kraju odustao... mora se paziti s kim se trguje ;)
 
Član
zelio bih da vam skrenem paznju na slijedeceg korisnika stranice Pik.ba

http://www.pik.ba/profil/dejan_soko/

znaci ovaj korisnik je pokusao prevariti mene i kolegu enesa. Prodaje nepostojeci aparat, tacnije aparat postoji, ali ga prodaje totalno druga osoba, i to na stranici njuskalo.ba

evo i dokaza

http://www.njuskalo.hr/dslr-fotoaparati/...as-3702031

jos jedna stvar koju sam uspio otkriti, vec je radio neke prevare, i u to je cak ukljucena i policija, znaci umjesto samsung galaxy sII je poslao komad spere, a uzeo je masinu vrijednu 400km, u taj slucaj je ukljucena i policija. Na profilu mu pise da je iz zavidovica, a ustvari je iz Zepca. znaci ne preporucujem nikakvu saradnju s ovim likom
 
Top