Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

G

GoPlay

ekrem_ je napisao(la):
ne kontam sta ako su varene , isto ko auto sto kupis bilo lupano pa popravljeno .

Drama lose vareno. Jel ti lakse :icon_smile:

da je receno radjene felge lomljene ne znam ti sta da kaze. Ali da znas sta uzimas. Sta da sam dao djevojci, mami, komsiji ne bitno kome i desi se nesto... Treba ja da nekog nosim na dusi. Ili meni da se desi u krajnjem slucaju.... Sta onda. Samo jos jedna tabla u nizu uz cestu.
 
Član
Ne zelim uci sad u neku prepirku ili nesto , procito sam tvoje postove i presmijesno mi je . Da ti je poslo felge pa ti tek onda vidio okej prevara , vec ti je dovuko felge i Ti odneses vulkanizeru i pregledas Ti felge i pregleda covjek koji radi i vidite da ima 75 g . Predjes preko svega toga i okrivljujes covjeka od koga si kupio . Ja sam imo slucaj prodo sam auto i covjek zove kroz mjesec kaze ima korozije ccccc. ja ne vidim kroz lim kroz farbu , nisam rasklapo auto .Lijepo reko vozi u servis pregleaj auto , njemu bilo zao dat 20 km i kupi sto je vidio na oko i isto tako mene okrivljuje kao da sam mu uvalio .
 
Legend
ekrem_ je napisao(la):
Ne zelim uci sad u neku prepirku ili nesto , procito sam tvoje postove i presmijesno mi je . Da ti je poslo felge pa ti tek onda vidio okej prevara , vec ti je dovuko felge i Ti odneses vulkanizeru i pregledas Ti felge i pregleda covjek koji radi i vidite da ima 75 g . Predjes preko svega toga i okrivljujes covjeka od koga si kupio . Ja sam imo slucaj prodo sam auto i covjek zove kroz mjesec kaze ima korozije ccccc. ja ne vidim kroz lim kroz farbu , nisam rasklapo auto .Lijepo reko vozi u servis pregleaj auto , njemu bilo zao dat 20 km i kupi sto je vidio na oko i isto tako mene okrivljuje kao da sam mu uvalio .

Neizvlaci se, znamo svi da si najveca Tuzlanska varalica :D
 
G

GoPlay

o ljudima sa imenom Ekrem sve najlosije :) Pozz drug hvala na tvom komentaru :)
 
Daj čovječe dođi sebi,kakvu SIPU ti i krim policiju pominješ? Zar ozbiljno misliš da to treba SIPA da rješava? Ne branim nikoga ali čovječe ti si pogledao feluge prije kupovine,išli ste kod vulkanizera? Kakav je internet kriminal što ti je čovjek uvalio feluge koje su varene? Nije da nisi dobio feluge,nije te niko zajebo za pare niti išta .. To što si ti neiskusan,pohlepan i brzoplet nije stvar jedne SIPE i neke tamo krim policije..Pa pogledaj samo na piku koliko je auta kojim u detaljnom piše "Full fulova,nikad lupan,prešao 120.000 originalnih .." a ustvari polupan totalno bio,prevalio 500+ km i ti ga kupiš i kad saznaš ideš i prijavljuješ slučaj SIPI..ne budi smiješan :) Drugi put dobro provjeri robu prije nego što ju kupiš a do sledeće kupovine dobro zapamti rečenicu KUPOVINA POLOVNE ROBE JE KUPOVINA MAČKA U VREĆI
 
Član
citam i ne vjerujem, cuj sipu mijesat:lol::lol::lol:
svak normalan ce ti rec sto nisi gledao sta kupujes, do tebe je buraz,htio ti to priznat ili ne
 
Član
de ne spamajte, covjek je iznjeo misljenje i gotovo, 1000km je 1000km, nije to malo, nemoze bit rahat nikako, ako ce se prodavac javit nek se javi i odgovori na sve ovo, a mi ostali, ajmo gledat samo..
 
Član
[/quote]

Neizvlaci se, znamo svi da si najveca Tuzlanska varalica :D


hahhahah koji konj , Ucim od najboljih :) caffe in rules :)
 
Legend
Ev i ja moram da prijavim clana z0ne, momak po imenu Dino, zivi negdje u hotonju, donio mi felge da ih odradim (ATS CUP), felge odradio, dao mi jedan dio novaca i rekao mi ako nije problem da ga sacekam do kraja mjeseca dok bude plata, kupio tek auto, farbao ga bla bla bla, naravno od tog dana do danas proslo je 5 mjeseci, nit Dine niti para, na telefon se ne javlja klasika, pisao sam mu par puta i ovde na forumu, naravno levat se usutio konta da ce proci da mi ne da ostatak..

Ako ga neko poznaje nek mu prenese ..
 
Grga je napisao(la):
de ne spamajte, covjek je iznjeo misljenje i gotovo, 1000km je 1000km, nije to malo, nemoze bit rahat nikako, ako ce se prodavac javit nek se javi i odgovori na sve ovo, a mi ostali, ajmo gledat samo..

prodavač mu je lijepo rekao da je on samo preprodavac i da nezna nista i da dobro pregleda felge , lekcija koju je naučio je skupa ali je ipak lekcija ,sve se danas placa...
Riješenje, kad si se več toliko uvalio ,felge odnjeti da ih neko uradi kako treba , znaci investiraj još koji dinar i završi to , drugi put kupuj samo novo i felge i auto i neće biti problema
 
Legend
-Suki- je napisao(la):
sad ce se Dino javiti i reci da nije zadovoljan uslugom pa ce biti 1:1 i tako u krug...

Zadovoljan ili ne, to nije moj problem
Dolazio je par puta dok sam radio felge i bio je zadovoljan, kada je dosao da ih peuzme takodje, tako da mu ta prica ne pije vode svakako..
 
Član
Čim nekom daš ili uradiš nešto, a da nije platio, samo se pomiri da to neće nikada biti plaćeno...nažalost, takve su sada aktuelne seljačine posvuda...
 
Putovanja.ba
Administrator
Trebao si ostavit felge kod sebe dok ne plati. Pa da vidis kako se pare nadju.
 
Administrator
.nOKe je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
sad ce se Dino javiti i reci da nije zadovoljan uslugom pa ce biti 1:1 i tako u krug...

Zadovoljan ili ne, to nije moj problem
Dolazio je par puta dok sam radio felge i bio je zadovoljan, kada je dosao da ih peuzme takodje, tako da mu ta prica ne pije vode svakako..

Keno ne interesuju me vaše relacije, niti to zašto je on tebi dužan, ali kod mene je najbitnije da je mušterija zadovoljna. Gledam da se uradi sve perfektno, jer ako je mušterija zadovoljna i ja sam. Ako je mušterija zadovoljna ona će meni opet doći i dovesti će još nekog i preporučiti me, ako nije onda si samo na gubitku, može ti ne platiti i nikad više neće kod tebe nešto naručiti ili tražiti neku uslugu :) Tako da ovo što sam boldirao pada u vodu. Postavi se i ti u istu situaciju, pa ćeš možda promijeniti mišljenje.

Ovo nije ništa zlonamjerno, možda si ti njemu perfektno uradio u to ne ulazim, samo mi je ovo zasmetalo što si napisao pa sam morao prokomentarisati :)
 
Top