Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Član
Nikako, nikako i nikako ne poslovati sa ovom osobom na piku, "zuma09"
prvo hoce da kupi jaknu, pojas i rukavice za motor, onda kao nema para pa haj dobro ja mu spustim cijenu za pojas i rukavice i onda sve hoce i nece i ja prodam rukavice i pojas mu spustim cijenu za duplo i on kaze moze nema problema nikakvih, i ja kazem de uplati pare na racun i ja cu ti poslati, ui on meni kao bojim se da me ne zajebes za pare da ti uplatim a ti ne posaljes i ja njemu akzem da ja pogleda moje transakcije i da ja ne gubim obraz za hebenih 20 maraka i on kao haj dobro vjerovacu ti, i ja njemu dao svoje podatke ziroracuna i on meni svoje na koje cu poslati i ja fino odem i posaljem pojas ujedno samo naravno i platio postarinu i on je javio da je primio pojas i da ce najkasnije za 2 dana uplatiti, reko nema problema. PRodje od toga 5 dana i nista, ja opet sa njim kontaktiram kao jeknuo ga kolega za pere bice za 2 dana, haj ok, prodje opet 4 dana i nista od uplate i kao pusudice pa ce uplatiti za sutra dan i naravno opet nista. I kad je vis preslo svaku mjeru ja opet kontaktiran i kaze danas dobio pare sutra najkasnije do 1 uplacujem i evo opet 2 dana proslo nista, i sda je cak i ne dostupan i je javlja se na piku. Zato nikakve poslove ne obavljajte sa tom osobom, ja sam popusio ali nema veze ali da znate da nebi ko drugi nasjeo
 
Član
pošto me već dosta onih koji me ne znaju i znaju smatraju seratorom, hejterom i dušmanom čisto sumnjam da će iko povjerovati ali evo, ne znam da li doticni gospodin,
tzv. AMIR "doktor" ZA TURBAKE član foruma (mislm da je ali je neaktivan) svejedno mozda neko bude imao priliku da posluje s istim, ugl kupio sam auto u tuzli i isti dan kad sam ga dovezao do stupske petlje auto se povario od tada sam se dosta navozao s njim ali na vucnoj sluzbi izgubio bruku para, zivaca i slicno, isti taj auto sam prodao momku koji je mehanicar(moj prijatelj) i da kazem za mizerne pare(naravno jer je auto bio sjeban) kad se uzme u obzir koliko je mene izasao za par predjenih kilometara s njim. kad god sam pokusao dobiti doticnog gospodina javila bi se njegova zena i rekla da je otisao u Irak pa vidi čuda kad ga zovem s drugog broja mogu ga dobiti cak u iraku se i javi (i njegova prica je da je auto potpuno ispravan bio):lol::lol::lol:
e sad nebi otvarao temu nego danas sam se potpuno iznervirao i sjebao kad je prijatelj koji je kupio i ulozio isto tako dosta vremena i novca pokusavao da napravi auto da ide da bude ispravan ali mu nije islo od ruke jer je svaki dan nesto novo se sjebalo... e sad ima tu jos dosta stvari koje nebi iznosio iz nekih drugih razloga
uglavnom cak i nakon dvije godine od trgovine s pomenutim "trpim" posljedice...

uglavnom kad bi tok doganja pisao nebi me pokrilo 10 stranica teme (a svjedoci su neki clanovi foruma)

nisam imao namjeru pisati, jer mogao sam isto napisati dok je moj auto bio ali od danas sam toliko bijesan...
 
Član
Da i ja upisem koju rijec jer danas ljudi dosita gube obraz i osjecaj da budes covjek:icon_cry:
Prvo evo javno se izvinjavam clanu 'Little Dragon' na transakciji gde sam poslao 10e a trebalo 20 km pogrijesio sam al nisam imao namjeru nikoga da zeznem za vece novce a tek za to,sledeci put cu prebaciti;)

Zatim nemojte nikako ali pod nikako da poslujete sa ovim likom http://www.facebook.com/thc.inferno -Rusmir Velagic,naime pre nove godine smo se culi na piku ne znam koji mu je sada nalog tamo kao da mu posaljem nokiu x2 a on meni digitalni aparat i 30 km ja uredno posaljem platim postarinu skeniram uplatnicu da sam poslao on to isto uradi ali odmax ponisti slanje a pre toga skenira uplatnicu i ja cekao 2 mjeseca pukne mi film nazovem ga kaze vratio mu se digitalac zatim kasnije su sledile lazi da je poslao fedexom ovom onom postom jednistavno to ne moze da meni stigne i naravno posle 4 mjeseca muljanja lik me blokira na fb pik izbrise,moib nedostupan znaci nije vise stvar je*enih 120 km nego princip znam da radi kao vozac u opstini ili sl znaci kad tad docu u kontakt sa likom :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
Zatim nemojte nikako ali pod nikako da poslujete sa ovim likom http://www.facebook.com/thc.inferno -Rusmir Velagic,naime pre nove godine smo se culi na piku ne znam koji mu je sada nalog tamo kao da mu posaljem nokiu x2 a on meni digitalni aparat i 30 km ja uredno posaljem platim postarinu skeniram uplatnicu da sam poslao on to isto uradi ali odmax ponisti slanje a pre toga skenira uplatnicu i ja cekao 2 mjeseca pukne mi film nazovem ga kaze vratio mu se digitalac zatim kasnije su sledile lazi da je poslao fedexom ovom onom postom jednistavno to ne moze da meni stigne i naravno posle 4 mjeseca muljanja lik me blokira na fb pik izbrise,moib nedostupan znaci nije vise stvar je*enih 120 km nego princip znam da radi kao vozac u opstini ili sl znaci kad tad docu u kontakt sa likom :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

rusmir velagic studira na masinstvu u zenici,znam ga ja onako povrsno,2-3 puta bio s njim u drustvu
 
Član
Nisam mogao da presutim na ovo, sutim mjesecima al sad je prevrsilo svaku mjeru, JA sam radio krov emirEX_SA-u , sto se tice brzopletosti trebalo je sve zavrsiti za sat dva jer ti je trebalo auto (ili nekom tvom) sto se tice kedera TI si ISKLJUCIVO zahtjevao ka se kederi NE DIRAJU jer si tek nedavno ofarbao krov(to je tada bilo) i kao uklopljeni su fino i da nebi kasnije bilo kakvih nedaj boze problema, sto se tice dizanja folije na krajevima, FINO sam te upozorio da bi trebao staviti PRIMER na krajeve ali si OPET ISKLJUCIVO bio protiv toga jer postoji opcija da kad se bude skidala nekad folija sa krova moze povuci lak i nisi htjeo jer je krov TEK ofarban. Sto se tice love dobio si jednu cijenu za koju si pristao al si rekao da nemas dovoljno love pa sam ti spustio radi klubskih odnosa(jer smo iz istog kluba) i ako si tad rekao da ti je Veko trazio DUPLO VISE od moje cijene i da nije normalan, a LUMAR skoro 3 puta viseod mene, pa sam ti OPET spustio radi drugih stvari koje TI DOBRO ZNAS da bi na kraju dobio samo 100KM a 30KM koje si i dan danas duzan NIKAD nisi donjeo.Pa sam opet htjeo da ti donesem felge svoje da ih ofarbas i da ti jos dam love za to da nemoras davat tih 30KM jer kontam fin momak radi na dostavi ono nije neka lova na poslu pa haj da poguram ako se mze na neki nacin kompenzacijom i doplatom a ti tako.
E sad po preuzimanju si pregledao sve sto je uradjeno, i FINO sam ti rekao da na sve imas garanciju i ako nesto bude da javis i radimo ponovo na sto si se zahvalio i otisao. Poslije dan/dva i lozionicke price od nekih clanova na koju si pao i jos nekih stvari vidjeo sam da si kao nesto ljut AL NIKAD nisi prisao niti nazvao da kazes o cemu je rijec, jel to zbog 30KM sto si ostao duzan ili nekih drugih stvari ne znam al znam jedno da nisi meni licno nikad reklamirao nista.
Pardon REKLAMIRAO SI preko facebook/a NAKON PAR MJESECI i to tek kad sam JA tebe pitao za lovu i to ono ako imas da das.
Poslije izvjesnog vremena isao sam za Svedsku i bio tamo 2 mjeseca da bi cuo svakakve price i blacenje od tvoje strane i isto tako kad sam se vratio sta su mi pricali da si mene spominjao i na koji nacin, a vidim i dan danas to radis MOLI BOGA DA TE NE SRETNEM.

Valjda si mislio da se necu vratit iz Svedske pa se malo osilio, a sve se da rijesiti
Znaju svi da nikad nikom nisam ostao duzan pa necu ni tebi a svoje dugove sve naplatim

p.s. da zavrsim ukratko,pomeni me jos jednom ikako i u bilo kojem kontekstu i moj rad igdje nece dobro zavrsit.


Izvinjavam se svima na OFF-u al neke stvari ne mogu presutit.


evo i citava konverzavija i dog. preko Facebooka



Emir Emirex Hamza
pa gdje si ti kile juce
ne nazva me

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
gdje si ti covjece
sta se radi
jel stigla folija

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
danas

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
ne javljas mi se

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
reko ljut nesto

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
ma jok nego u frci

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
ma ti vazda u frci

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
zbog eventa za vikend

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
pa ima li sanse da vidimo da to odradimo do nedjelje

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
naleti veceras da vidimo sve

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
radim drugu brate
jedino da ti naletis do ruze
a ja cu dovuci auto ispred

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
ok

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
pa da premjeris
i da vidimo koliko mi kesa treba

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
ok

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
eto dogovoreno
ja cu dovuci auto
i necu te zvati
nadam se da je dogovoreno

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
imas ti antenu gore?

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
imam
lako se skida

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
extra

nista doletim veceras ako se dog uzmem auto i varim ti ga uradjenog

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
OK

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
a krov ti nije duzi od 2 metra jel tako

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
ne bih znao
nisam mjerio
jedino da izadjem i premjerim
pa ti javim za 5min dimenzije

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
aj izleti pa da ti kazem cijenu odmah ako hoces

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
haj pricekaj nemoj ici nigdje

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
ok

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
vidi, gledajuci da predje sa obje strane po nekih 5cm izmjerena dimenzija je 130x160cm ali kad ti vidis i premjeris mozda bude i manje cm ali eto to je neka okvirna dimenzija

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
130KM sve

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
nista onda ove sedmice nemam toliko kesa. nista radimo to iza nedjelje. jer nemam sad toliko para na raspolaganju

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
pa koliko imas

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
imam 100KM

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
pa spremi to ostalo se dog
moze tako


23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
moze

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
eto dog


23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
vidimo se danas da sve izorganizujemo

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic


23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza


23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
al ne govori nikom cijenu jer je ovo BUKVALNO za tebe
nebi nikom ispod 150-170

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
ma nista ne brini

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
il reci 170 ko te bude pitao

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
OK

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
znas kakva su raja odmah kako njemu ovoliko a meni ovoliko

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
ma znam sve

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
ipak si mi dobar drug a i ti si meni valjao
sve ja gledam

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
prvi si koji kaze da sam mu valjao

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic


23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
brate imam u tebe povjerenje i nisam ni mislio ici nikom drugom i nadam se da ces mi to odraditi kako treba da dugo traje i da nece ostetiti lak i odlijepiti se. nadam se da me razumijes

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic

kome god sam radio niko se nije zalio

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
vidio si kod ekice

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
to se trazi

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
ima doduse na jednom mjestu greska

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
na slikama ali nisam uzivo

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic
al on je kriv
ja kazem ne diraj on opet i zajebao al se ne primjeti puno

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
ma nije frka meni je bitno da ne popuca i da ne osteti lak. ja cu ti kad danas dodjes skinuti antenu i kad mi vratis auto zajedno cemo je vratiti da sve uklopi kako treba

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic


23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
poslije kad bude kesha dogovorit cemo se za unutra

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic

vidi moram ti burazera uhvatit za felge moje da ih ofarba, pa cemo sto se tice ovog ostatka i za nesto jos probat prelomit sta
ako ti i tako odgovara
a ti muntaj elmira

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
ma skontat cemo nesto

23. lipanj 2011Sadin Kile Bogilovic

aj zovem te onda odoh sad zovu da radim hahaha

23. lipanj 2011Emir Emirex Hamza
haj polako

30. srpanj 2011Sadin Kile Bogilovic
eee drug posto idem u subotu za Svedsku pa bi mi trebala lova ako nije frka

30. srpa nj 2011Emir Emirex Hamza
i meni bi trebala nova folija ono se sve diglo. kad sve zavrsis da valja dobit ces pare. ja necu pobjeci a i pare necu dati na nezavrseno. sve se diglo oko kedera, na dva mjesta se rascvjetala folija (pukla i rascvjetala). buraz kad sve zavrsimo da valja i racun ce biti rasciscen.

NHF ali sam fakat razocaran uradjenim poslom

pozz.....

31. srpanj 2011Sadin Kile Bogilovic
???? pa emire dragi sto nisi odmah dosao i rekao sve pa reklamirao a ne nakon mjesec i nesto???? Fino sam ti rekao mogu uradit sve al moram mazat primerom al u tom slucaju prilikom skidanja ne gine ti farbanje krova jer primer dize SVE, rekao si necu primer.

pod dva od 14 auta kojima sam radio SAMO na tvom ima problem???

pod tri nije ti valjala ona prica okolo kad sam ti uradio da sam te zaklao za lovu, moja je stvar za koliko ja nabavljam foliju i za koliko je prodajem, tvoje je hoces li ti to ili neces, i opet sam ti uradio za jeftinije i ostavio nesto na cekanje al sam opet sutio i nisam pricao okolo o tome.

pod cetiri buraz kad skines sve kedere i kad budes dozvolio da ti stavim primer na ivice (koji ima i svoje posljedice) onda ce sve biti OK i radicu ti.

A vjeruj mi svoje pare sam sve naplatio
 
Član
Minus za člana

hmjelovjec

prodao mu felge (S Line) i gume, prije dvije godine za 700KM

650KM sam dobio a 50KM nikad...

Više puta ga zvao al ništa, razne isprike (ide na more, auto u kvaru)...

Vidim da se ovdje registrovao pa da se zna u startu...
 
Rale_Cazin --- minus veliki. Dogovorili se za njegove 4 gume koje je rekao da su ekstra,kada sam otisao u Cazin i nisu bile kao sto je rekao,al manje vise ok .Dogovorili smo se da mi da gume i 80 Km za moje gewinde sve 4 koje su skinute sa venta,i da ce dati pare za 10-15 dana nema sad. Sutradan sam montirao gume i lose su bile,cujemo se telefonom i kazem ajd da ti vratim jes da sam popusio gorivo i montaze balanse,al jbg sta cu kad su lose.On mi kaze joj ja prodao svoje gewinde nemogu ti vratiti,jbg ja kzem aj nista onda nudi nekome da prodam gume posto -poto.Nakon par dana zove kao zapekle jedan ulozak los,ja mu kazem imam nove serafe dacu ti 2 fale napravi samo njih i on se nejavlja da mu posaljem te serafe,nakon toga zove kao zadnje su krace nemogu meni prenisko bi auto bilo zapinju mi feluge puno jota.Ja mu kazem ajde vrati evo gume sam skinuo ,jbg ja sam reko popusio i gorivo i montaze ,on kaze napravio nove serafe oko 30 km platio.jbg reko sta bi sad,znam da su bile na ventu al je vento jedva dosao iz Svice kako je nizak bio,kaze on pasale bi i kod mene al jebu ga feluge.Kaze on kao joj resicu nesto i nejavlja se.Ja nakon 10 dana idem u Stijenu da kupim druge gume sebi nove,a u medju vremenu sam vidio da ima neki tel za 80 km i kazem ostavi mi.Kad smo se nasli ja kazem jbg ovo je taman za onaj dug,kad on kaze ma kao nemoze ja sam popusio na gewindama.Kazem ja njemu jesam te zvao da vratimo nisu gume valjale,kao prodao si svoje gewinde.Posle kad si rekao nepasu opet sam rekao vrati,nisi vratio nego si nakon 2 dana prodao navodno za nokiu n95 crnu i 70 km dobio i opet to je izaslo preko 200 km.A meni su ostale gume koje navaljaju.Kao ja sam popusio nove serafe sam stavio 30 km montaza 30 km.I na kraju dobija preko 200 za njih i vraca svoje koje je kao navodno bio prodao.A ja mu kazem 2 puta dolazim u Cazin platio sam tvoje demontaze,svoje 4 montaze i balans,sad opet moram za ove gume sve to platiti i gde je gorivo.kaze on meni to je to na istom smo.Kazem mu ja jesam ti rekao vrati kad si rekao nepasu ,nisi vratio vec ih prodao aj i ako si prodao al plati meni dug.Kaze on jbg meni trebale pare ovo ono,ma da reko meni netrebaju.Ti si prodao nisi htio vratiti,a meni su ostale gume koje nevaljaju...Tako sto se tice trgovine sa Raletom nepreporucujem nikom zato sto gleda samo svoju korist i kako ce vagnuti.
 
Član
Negativno iskustvo: adamovic85

Otisao u Prijedor cak iz Bijeljine da bih si kupio gume od doticnog, sve fino proslo, dosao kuci namontirao gume, skinuo i bacio.

Radi se o ovim gumama:

http://www.bhtuning.com/prodajem-gume-205-45-16-t-70674.html
http://www.bhtuning.com/p-4-gume-205-45-16-t-72764.html

Fulda imaju bruh sa strane tako da su neupotrebljive,
Tornado ispucale i izgorile na suncu, takodje neupotrebljive.

Gume su bile premazane necim tako da su kvalitetno podvaljene meni kao neiskusnom kupcu. Hvala od srca sto ima ovako "dobrih" ljudi, ali srescemo se kad tad drug moj ;)
 
Član
E da i ja napisem svoju pricu niko nije sa bhtuning-a ali cu dati link sa pika od tog momka
Pita mene momak zamjenu da radimo za audi a3 hajd meni godi i vidim tamo auto oznaceno ima Klima ABS servo el podizaci i ta neka solidna oprema i meni godi i ja pitam momka jel auto lupano kaze nije i ja naravno povedem momka sa sobom u travnik i mi dolazimo gore ugledo sam ja audia on je tip top ma ko lutka i odma je ovaj moj majstor poceo mahane nalatiri na limariji na motoru msm i ja sam nalazio al et prvo auto bilo pozadi malo udareno i ja njemu govorim jel udarano kaze nije pa reko evo vidi se da jest....on govori ma malo ga ja zakacio ... naprijed jos gora situacija motor je pomjeren prema volanu za jedno 20 Cm i sad ako znate sto ima onaj Lim izmedu motora i unutrasnoti ono je sve pomjerenu unutra skidana glava motora silikonom nesto radjeno branici nisu uklopljeni unutra haus pa onda nema ni klime a oznacio da ima a mozete misliti nije sa sobom doveo nikakvog majstora ja njemu govorim ajmo kod nekog automehanicara da pregleda moje auto on ko govori ma nema potrebe ja znam da je ovo auto dobro :) haha eto samo dzaba potrosio dan na glupost a u pitanju je ovo auto
http://www.pik.ba/artikal/2849108/audi-a3/
 
Član
MuMa je napisao(la):
E da i ja napisem svoju pricu niko nije sa bhtuning-a ali cu dati link sa pika od tog momka
Pita mene momak zamjenu da radimo za audi a3 hajd meni godi i vidim tamo auto oznaceno ima Klima ABS servo el podizaci i ta neka solidna oprema i meni godi i ja pitam momka jel auto lupano kaze nije i ja naravno povedem momka sa sobom u travnik i mi dolazimo gore ugledo sam ja audia on je tip top ma ko lutka i odma je ovaj moj majstor poceo mahane nalatiri na limariji na motoru msm i ja sam nalazio al et prvo auto bilo pozadi malo udareno i ja njemu govorim jel udarano kaze nije pa reko evo vidi se da jest....on govori ma malo ga ja zakacio ... naprijed jos gora situacija motor je pomjeren prema volanu za jedno 20 Cm i sad ako znate sto ima onaj Lim izmedu motora i unutrasnoti ono je sve pomjerenu unutra skidana glava motora silikonom nesto radjeno branici nisu uklopljeni unutra haus pa onda nema ni klime a oznacio da ima a mozete misliti nije sa sobom doveo nikakvog majstora ja njemu govorim ajmo kod nekog automehanicara da pregleda moje auto on ko govori ma nema potrebe ja znam da je ovo auto dobro :) haha eto samo dzaba potrosio dan na glupost a u pitanju je ovo auto
http://www.pik.ba/artikal/2849108/audi-a3/

zbog toga postoji forum, kad si vec znao da ces ici u drugi grad trebao si napraviti temu, ima u travniku par clanova koji su aktivni i koji bi ti za pola sata provjerili auto, ne bi bezveze presao toliki put
 
Top