Change background image

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Rasprava u 'Pozitivna i negativna iskustva pri trgovini' pokrenuta od trizex, 21. Siječanj 2010..

1. Benny_BMW

Benny_BMW Član

Pridružen(a):
    12. Listopad 2012.
    Poruka:
    1,134
    Lajkova:
    14
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Ilijas
    Auto:
    :////
    Facebook PIK Garaza Privatna Poruka
    Viđao sam ga na ljeto sa Gofom,Keno je extra posao odradio super felge ispolirane ne moze da ne bude zadovoljan,bolje sigurno ne moze....;)

2. allroad

allroad BHT Ovisnik

Pridružen(a):
    29. Srpanj 2008.
    Poruka:
    8,729
    Lajkova:
    1,079
    Grad:
    Travnik
    Auto:
    Alfa 147 1.9 16V
    Ja ne znam kakve vi to felge kupujete koje su to cijene i sta je to unikati neki? Moj rodjak za Q7 kupio s-line felge 20'' sa novim bridgestone zimskim gumama za 1300KM, a vi preplacujte 15-ke i sta ja znam :D
    A trebao si se prije dogovoriti ako ne bude uredu da mu vratis felge.. Ja kad god sam nesto prodavao rekao sam nije problem ako ne bude uredu vrati, provjeri sve slobodno.. Sad ti je najbolje nekom ko dobro radi felge odnijeti tu jednu da ti popravi kako treba.. npr Juri u Kiseljak..jest skup al ja sam vidio felge lomljene na tri dijela da je on popravio..tako da za te ekstremne kvarove felgi njemu treba dati da to odradi.. sigurno ima jos ljudi koji super rade al ja ih ne poznajem pa tako da ti ne mogu predloziti

3. emir_89

emir_89 Član

Pridružen(a):
    9. Kolovoz 2007.
    Poruka:
    6,126
    Lajkova:
    375
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Octavia 1Z
    keno je vjerovatno mislio na to sta bi sad trenutno u temi taj lik izjavio. jer je vec napisao da je lik bio zadovoljan kad je preuzimao felge ;)

4. passatljuti

passatljuti Član

Pridružen(a):
    21. Siječanj 2013.
    Poruka:
    326
    Lajkova:
    70
    Grad:
    Lukavac
    Auto:
    Passat
    evo ovako ljetos dodjose dva momka kod mene po felge dogovor je bio da on meni da svoje 16 i 250 za moje santa monica 17 dao mi je 200 i rekao da ga malo sacekam da ce da da jos 100 davao za garanciju neki prsten uvjerio me pricom sad ce godinu dana ni traga ni glasa od njega samo znam da se zove jasmin i da mu je nick na piku Hadzija_tz1 znnam da ovo nece pomoci ali samo da znate oko dogovora sa njim kakav je covjek

5. .nOKe

.nOKe Super Moderator

Pridružen(a):
    2. Siječanj 2007.
    Poruka:
    10,509
    Lajkova:
    512
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    Seat Leon CUPRA4 TDI
    Nisam vidio ovaj komentar, pa da odgovorim , sa malim zakasnjenjem..
    Princip je jednostavan, bar kod normalnih ljudi, ne kod klosara.. Doneses felge, dogovorimo se sta se radi i kako, uradim jednu felgu, dodjes pogledas, jesi zadovoljan, jesam, nstavljam sa radom, zavrsim sve 4 felge, dodjes pogledas, jesi li zadovoljan, jesam, dobijes felge , platis ratu (tako je bio dogovor, moja greska) i za drugu se usutis..

I sta sad on odjednom nije zadovoljan pa je odlucio da plati samo jednu ratu, sta to je kao ok jel ?

izvukao si iz konteksta pa si se na to nadovezao..

6. miki321oc

miki321oc Član

Pridružen(a):
    14. Siječanj 2007.
    Poruka:
    903
    Lajkova:
    4
    Grad:
    Banja Luka
    Auto:
    VW Passat V6 4motion