Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Član
Ovdje navodite clanove s kojima imate negativno iskustvo u poslovanju, po zelji ukratko opisite sta je bilo u pitanju, npr. (neispravna roba itd.) a s vremena na vrijeme ce se updateati ovaj prvi post s nickovima i plusevima pored clanova koje ste naveli vi dole....

Pregled prodavaca / kupaca sa negativnom reputacijom:

1. zoljo -
2. MAXzilla_SOL -
3. Zuljo
4. Zlatani
5. Al Galone
6. Pike_gti
7. TDIPower
8. 16ventila --
9. Tenjak ---
10. .nOKe
11. dimce
12. Chuza --
13. rale_cazin
14. Italy
15. Diablo
16. Ersan
17. filipmk2 -----
18. guster
19. Fiesta_Boy
20. Mrvica -
21. GORAN BILIC -
22. Funky -
23. GOX01 -
 
Član
Zuljo-lepo ga pitam kakve su felne,kaze sve Ok...ja dodjem,pregledam felne koje mi je dao,kupim felne i kad sam otisao kuci....zadnja felna,koju mi nije ni dao da pogledam puknuta na 2 mesta i na toj felni guma skroz druge dimenzije....ali nema veze,svaka se skola placa...
 
Član
zlatani.
Izdario me za kilometar sat.
Dogovorili se za cijenu i kad je dosao hoce jeftinije nego sto smo dogovorili.
I tako da me prevario pravo.
 
Član
16ventila - Javio mi se da hoce zamjenu laptop za dekstop i dogovorimo se..odem u Sarajevo maxuzije, nazovem ga a lik kaze da se predomislio...levat klasicni...
 
dimce -

u oglasu mu stoji cijena 30KM, ja posaljem momka po to on mu naplati 40KM, jos ja organizovao prevoz iz Banja Luke za Sarajevo, JADNO
 
Član
rale_cazin negativno iskustvo, ima tome pola godine, tražio sam spojler za golf III, i on kaže ima skinut sa trojke, kaže oštećena ona plastika ispod, rekoh nema problema ako je samo to ja ću to upasovati, samo neka je od golf III, kaže jeste...



I uzmem spojler, platim petobu, uporedim sa svojom šajbom na trojci, ne paše uopšte... To mu i kažem, on meni kaže ma samo ga nategni kako treba vidjećeš da prati sve ivice... Ne paše buraz uopšte....


Uporedim s drugim trojkama koje imaju spojlere, kontam da nije šajba drugačija na trojkama sa origi spojlerom, kad ono tamo spojler duži, veći....

Ovo je vjerovatno od golfa dvojke...

minus - rale_cazin


edit: evo link gdje ima slika tog spojlera

http://www.bhtuning.com/djelovi-za-golfa-3-t-28921.html
 
Za jasmina
Taj spojler je skinut sa trojke ABF svicarca dvojkin spojler je mali skroz ni blizu toga a to je originalni spojler i sa serafima se serafi na sajbu i kad se stegne potpuno odgovara u milimetar al sam ti ja rekao da se tako postavlja imaju oni spojlercici od rigera ili slicno oni mogu da se ljepe taj nemoze on se mora napeti takav je!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Top