NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@ersan_sa ok
@zen3dom heh greska u tipkanju.. Za preuzimanje ce te biti obavjesteni kada budu gotove..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
mirza_mali
Don Sonny
GTi_Freak
M1rza

niste napisali lokaciju??


____________________________________

zen2dom
GTi_Freak

niste napisali boje naljepnica..

M1rza - Zivinice..;)
 
Član
Edo kako smo se dogovorili, odradi ti štampu i td... nek oni uplate i ti štampaš... oko aderesa i sl. ću ja pokušat organizirat i posložit... neće biti frke...



Ovako onda, ko uplati... neka mi pošalje potvrdu privatnom porukom sa adresom kako hoće da mu se dostavi... i ja ću u suradnji sa Edom to odradit ;)
 
Član
da se neko prije sjetio mogli zajedno s onim kalendarima i naljepnice dostaviti da se ne dogovara 100 puta ali jbg sad je kasno
 
Član
UPLATE:



Poslije uplate javite mi privatnom porukom sa potvrdom uplate ili jednostavno napišite u temi, naravno odmah mi ostavite kontakt dostave, adresu ili već kako vam je najlakše.

pozdrav.
 
antrax je napisao(la):
UPLATE:


Poslije uplate javite mi privatnom porukom sa potvrdom uplate ili jednostavno napišite u temi, naravno odmah mi ostavite kontakt dostave, adresu ili već kako vam je najlakše.

pozdrav.

je li ovo za sve ili samo za one kojima ces ti slati????
Jer je edo_16v pisao gore da ce ovi iz sarajeva davati njemu lovu pri preuziamnju
 
Član
antrax je napisao(la):
UPLATE:



Poslije uplate javite mi privatnom porukom sa potvrdom uplate ili jednostavno napišite u temi, naravno odmah mi ostavite kontakt dostave, adresu ili već kako vam je najlakše.

pozdrav.

haj bolan dodji do faxa malo, da popijemo tu kafu i da ti dam ove pare... ;)
usput pitanje, hocel' biti od ovoga ista do nove godine ? ako je potrebno doci cu ja do tebe edo da mi ih das ?
samo da bude prije nove....
 
Član
zen3dom je napisao(la):
antrax je napisao(la):
UPLATE:


Poslije uplate javite mi privatnom porukom sa potvrdom uplate ili jednostavno napišite u temi, naravno odmah mi ostavite kontakt dostave, adresu ili već kako vam je najlakše.

pozdrav.

je li ovo za sve ili samo za one kojima ces ti slati????
Jer je edo_16v pisao gore da ce ovi iz sarajeva davati njemu lovu pri preuziamnju

Dogovori se to sa Edom, kontaktiraj ga porukom i neće biti problema sigurno...

funky jarane neam kad, u frci sam nekoj ovih dana... neznam kud udaram svega mi... imam nekih problema ovamo, pa mi je vrijeme uskraćeno maksimalno... ako te put nanese gore imaš broj ja mislim...
 
Član
A bgm ocemo se mi mostarci dogopvorit ta imamo i mi stampariju j**ga ko ce kentrat sa sarajevom itd... da dobijemo naljepnice dostava sve zivo!
 
BHT Ovisnik
nasi lopovi ce nas u mostaru zakinut puno ja mislim,ako se kome da vidit nek vidi,znam kad smo ja i sandro mislili pravit obicne naljepnice,samo text pa oni debili u stampariji napravili proceduru pa nismo,bolje da odjednom uplatimo edi na racun i nek to posalje obicnom poštom jer nije uopce tesko,isplatnije je,kao obicnu posiljku,nece izac ni 5 km nego da radimo brzom postom naljepnice,ta nema nas puno
 
Član
Pa dogovrite se niko vam ne brani, imate pripremljen materijal odite i uradite, manje posla za nas ;)
 
Član
Jel to moze bit gotovo pocetkom tjedna iduceg ja idem u Sarajevo mogao bi to pokupiti i donijet vamo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top