NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adi187 je napisao(la):
antrax je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ajd i ove usput www.bhtuning.com male kao sto je na slici u Ede da uradimo kad cemo vec ove raditi pa da dodamo i to ko hoce ...

Eto ja bi jedno 10 uzeo da podijelim ...:icon_smile:

Sta mislite :icon_question:

http://www.bhtuning.com/prijave-ne-brze-od-zivota-t-33125.html#pid567254

Eto tema kolega, pa biraj kako ti paše... bit će svima poslane naljepnice nekako poslije kad bude vrijeme... samo izaberi koje bi i koliko... i to je to... mi smo neki set okvirno odredili za 5 km, da se dobiju sve naljepnice, smao boju izabereš... ali nemoraš tako uzimati, to je samo naš prijedlog... ti tamo napiši ako ti drugačije odgovara...


Mislio sam one sa natpisom web stranice www.bhtuning.com da uradimo i njih ko hoce uz ove ne brze od zivota kad se vec radi usput je a nije to skupo :cool::icon_smile:

Ja imam dvije... eto u to 5 KM se može i po jedna ona uklopit ja mislim, ako Edo ima spremne za štampu... a možemo mu 5-10 KM više uplatit mi iz Mostara što budemo zajedno uplaćivali, pa u te pare se može uklopit i poslat koliko bude moglo... ;)
 
Član
Ajd cuj se ti sa Edom kolko bi bilo 50-100 komada i njih da uradi pa cemo se dogovorit kolko kome ko bude htio :icon_smile::cool:
 
Član
Antara ja sam reko meni treba min 10. srednjih i 10 mali ali sve da su one crne skroz bez sjena bez ista druga slika sto je napravio AdnaNsa eto! Ajde call pa da odemo na fuka sandy povaj onaj i taj ko hoce!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Antara ja sam reko meni treba min 10. srednjih i 10 mali ali sve da su one crne skroz bez sjena bez ista druga slika sto je napravio AdnaNsa eto! Ajde call pa da odemo na fuka sandy povaj onaj i taj ko hoce!

Radit ce se sve bez sjena i u 2 boje tj.crna i bijela.A sta mislite da promijenimo font da onaj stari zamjenimo za ovaj novi sa slike? :icon_biggrin:

9697c4af846ef1b3a69398824a7cac7d.jpg



da zamjenimo ovim novim ili da nista ne diramo :) :


4c9882eb8ae60c96401e8826f30bdcfa.png
 
Član
ja sam reko , meni set jedan ... samo 2 male nek budu crne boje ostalo bijelo



a sad kako ceete poslat za sanski most ...kontajte hehehe
 
Član
rekao sam i ja meni taj je dan set za 5KM,velika ta 48cm i male te, samo jos da se dogovorimo kako preuzeti jer sam iz travnika, il busom da mi posaljete ili da mi neko da broj i da uzme moje naljepnice pa kad ja buem dolazio tamo da se nadjemo i da preuzmem..pozz
 
Član
elmir je napisao(la):
rekao sam i ja meni taj je dan set za 5KM,velika ta 48cm i male te, samo jos da se dogovorimo kako preuzeti jer sam iz travnika, il busom da mi posaljete ili da mi neko da broj i da uzme moje naljepnice pa kad ja buem dolazio tamo da se nadjemo i da preuzmem..pozz

Kad se uplati i odštampaju, tj. kad budu kod Ede u rukama... onda ćemo otvorit temu kako kome da se dostave najlakše... neće biti frke oko toga, poslat će se već nekako ;)
 
Član
funky je napisao(la):
antaro, imal' jos ovih velikih naljepnica ? i kaces u mostar ?

http://www.bhtuning.com/prijave-ne-brze-od-zivota-t-33125-2.html#pid570119

eto jarane do večeras prijave bile... nije se još počelo štampat i sl... uglavnom Edo treba dodat podatke da mu se uplati i da ide štampa... napisao sam, ko želi može se naknadno dodat na spisak...

Samo mi javite privatnom porukom i uplatite, cijene stoje tamo... a za Mostar neznam kad ću... nije problem nikakav oko dostava, dogovorit će mo se ;)
 
Član
de bgti onda dodaj i mene na ovaj spisak, pa cu tebi dati pare ili nesto tako
2 ove velike i 2 male, bijele sve....
 
Član
funky je napisao(la):
de bgti onda dodaj i mene na ovaj spisak, pa cu tebi dati pare ili nesto tako
2 ove velike i 2 male, bijele sve....

Eto ga, nema frke... nemojte molim vas meni pare davat i sl... i ja ću uplatit... da kanije nemoram imat obavezu i sl... hehe

Čim Edo doda podatke kako uplatit, odradite to... pa će dostava biti čim se štampa završi, nije frka nikakva oko dostave, to je lako ;)
 
Član
Buduci da se niko iz Sarajeva nije javio oko ove organizacije, morat cu ja preuzeti na sebe.. Znaci sarajlije ce moći narucene naljepnice preuzeti kod mene naljepnice i platiti pri preuzimanju..

Organizujte to placanje u drugim gradovima, po jedan clan iz svakog grada nek prikupi lovu i javi se na PM da mu dam podatke o uplati..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Buduci da se niko iz Sarajeva nije javio oko ove organizacije, morat cu ja preuzeti na sebe.. Znaci sarajlije ce moći narucene naljepnice preuzeti kod mene naljepnice i platiti pri preuzimanju..

Organizujte to placanje u drugim gradovima, po jedan clan iz svakog grada nek prikupi lovu i javi se na PM da mu dam podatke o uplati..
evo ja mogu to odraditi sto se tice Mostara.... ;)
znaci ako hocete 062 235 938 eto broj pa se dogovorimo ;)
 
Član
Koliko sam ja uspio sabrati, stanje je sledece:

velike bijele: 24kom
velike crne: 3 kom

srednje bijele: 50kom
srednje crne: 14kom

male bijele: 98kom
male crne: 57kom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top