NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sandy, Cole, Make... HFIntegrale i ostali iz Mostara i okolice dogovorite kafu i dadnite pare nekome neka uplati Edi, najlakše je... dostava će biti jednostavna ne sekirajte se...

Ako dogovorite kafu, samo mi javite, imate broj... da vam pare dostavim i to je to... ja imam nekih problema već 10tak dana... tako da sam sukraćen sa vremenom skroz... slabo sam na netu i td... pa bi zamolio nekog od vas dole da to preuzme na sebe za nas u hercegovini...

pozdrav.
 
BHT Ovisnik
ja sutra moram do grada ici nesto kupovati pa ako tko zeli da dadnem nekome lovu pa da uplati tokom tjedna
 
Član
Evo ako neko iz mostara oce da uplati ja mu dadnem pare bez problema ali da ja to kemijam nemam vremena nikako stvarno radim ubi se! Znaci ako neko ima iz mostara da ce porucivat samo da prosiri svoju narudžbu i mi mu dadnemo novac! Pozz
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Evo ako neko iz mostara oce da uplati ja mu dadnem pare bez problema ali da ja to kemijam nemam vremena nikako stvarno radim ubi se! Znaci ako neko ima iz mostara da ce porucivat samo da prosiri svoju narudžbu i mi mu dadnemo novac! Pozz
062 235 938 eto nazovi me danas, sutra najkasnije do pola 3 :) preuzecu odgovorst :)
 
BHT Ovisnik
i ja imam sada posla,trebao sam danas do grada necu stici,otici cu sutra na satak samo da podignem neke papire i kupim pribor da poliram felge,najbolje da svatko zasebno uplati,a dostavu kad to bude gotovo poslat postom na jednog od nas pa cemo to onda raspodjelit nekako;)
 
Član
Momak koji je trebao stampati po ovoj jeftinoj cijeni se vjerovatno predomislio i ne javlja mi se 5 dana, tako da ova solucija prodada.. :icon_cry:

Trebamo traziti drugu najpovoljniju ponudu ili da svak sam sebi radi..
 
PA DE LJUDI ODLUCITE STA CETE OVO NEMA SMISLA ZA OBICNE NALJEPNICE SE NE MOZEMO DOGOVORITI POLA GODINE... DA JE ODMA OSTALO DA SVAK SEBI STAMPA ODAVNO BI IH SVI IMALI NA AUTU... MISLIM DA BI NAJBOLJE BILO DA SVAK SEBI RADI....:123:
 
Član
i meni se cini da je naj da sebi svako odradi, ko hoce fino skine sebi sliku na stick i u stampariju :)
 
adams je napisao(la):
i meni se cini da je naj da sebi svako odradi, ko hoce fino skine sebi sliku na stick i u stampariju :)

ma ja bola, a ovako napravise sranje ja cu dvije ove dvije one dvije sive tri crne jednu bjelu ma komplikacija zestoka....
znaci imamo konacan izgled naljepnice pa nek svak se bi pravi koja mu dimenzija odgovara....:123:
 
Član
ko hoce s kim da radi nalje nek se dogovori negdje na kafici,kako i sta, ko nece sam u stampariju i kapak, uradis , nalijepis i idemo dalje:icon_smile:
 
Član
Ajd niej belaj nije do ede hvala sto si pokuo pomoc u svakom slucaju nego radit cemo svako sebi i ajd ;)

Jes bilo ovo povoljno za ovu veliku ce uzet kod nas 5 KM :icon_rolleyes::lol:
 
Član
adams je napisao(la):
ko hoce s kim da radi nalje nek se dogovori negdje na kafici,kako i sta, ko nece sam u stampariju i kapak, uradis , nalijepis i idemo dalje:icon_smile:

koliko bi odprilike kostala ova jedna velika kad bih sam sebi stampao :icon_question:
 
Ako je jedna boja mogu vam ja stampati odnosno katati na foliju i onda lijepiti na vozila cijena nije problem dogovrit cemo se zavisi od kolicine naljepnica.
Tu sam da se dogovorimo jer imam stampariju i posjedujem masinu namjenjenu za to.
 
Član
gosp.adnan je napisao(la):
Ako je jedna boja mogu vam ja stampati odnosno katati na foliju i onda lijepiti na vozila cijena nije problem dogovrit cemo se zavisi od kolicine naljepnica.
Tu sam da se dogovorimo jer imam stampariju i posjedujem masinu namjenjenu za to.

ja mislim da bi većina uzela bijelo pa...:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top