NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znači, Adnan je uradio u 3 veličine... dogovorili smo se i neka svako odluči za sebe koja mu veličina odgovara...

48cm x 21cm
25af9c2a51e4661037dd0192b81c0f23.png




20cm x 8,60cm
2f74dc523ba45e7f3a2961c70686b523.png





13cm x 5,60cm
9b276d15185b7c04eafa2753e233d53a.png



Ja i dalje čekam odgovor od Taxia i Adnana za štampu 100 komada... treba mi info o cijenama i sl... pa da ovamo za ove Hercegovce to nas par odradi...

Daljih izmijena nema, ko želi sam da sebi štampa, neka skine koja mu odgovara i u štampariju... ko hoće nešto treće i sl... onda neka se ovdje dogovara i td...

Neka tema stoji otvorena za sva pitanja i sugestije oko štampanja...


pozdrav.
 
Član
eto
raja iz SA
kada zavrsite sa naljepnicama planirajte meni dvije 20cm x 8,60cm
pa da se nadjemo negdje na kafi i malo prosupljiramo

Hvala

061439650
 
Član
Sto se tice cijene za naljepnice taxi mi je napisao da bi on uradio 100 naljepnica srednje velicine dakle oko 15cm za 150KM(1,5KM po naljepnici) sad ne znam kako se krecu cijene to treba vidjeti pa organizovati nesto,i da,on ne bi mogao uraditi ovo sjencenje,nego slova u jednoj boji.Pa sad treba vidjeti da li je to povoljno i da zavrsimo kod njega sve.Moze se on javiti pa malo bolje objasniti kako i sta,koje bi velicine mogao odraditi i koliko bi bile cijene za koju velicinu pa uradi npr 5,10 ovih velikih,i po dvadeset ovih malih,sve bi zavisilo od zainteresovanih,a ja bi mu poslao ove fontove i velicine objasnio a evo kako bi izgledalo bez sjena:

1f2ead960bf11936aa9d80e7a199ef4e.jpg


i

331bc160da9b49a1ff617a0b346053eb.jpg
 
Član
Ja vam mogu u Sarajevu zavrsiti jednobojne, znaci ona izrezana slova sto se lijepe sa prenosivom folijom (kao sto su bile bhtuning naljepnice) po sledecim cijenama:

1. VELIKE 8KOM - 20KM
2. SREDNJE 40KOM - 20KM
3. MALE 100KOM - 20KM
 
Član
evo kod ede da se organizujemo da se to odradi
pa ko moze nek zavrsi sa edom ove srednje :cool: i nek plati pa ce mo se raskusurati kasnije kad se nadjemo na kafi
ja cu uzeti dvije odma :icon_smile:
 
Član
Cijena je extra u odnosu na druge ponude, znaci samo je bitno da se ispun ova kolicina za ovu cijenu ;)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ja vam mogu u Sarajevu zavrsiti jednobojne, znaci ona izrezana slova sto se lijepe sa prenosivom folijom (kao sto su bile bhtuning naljepnice) po sledecim cijenama:

1. VELIKE 8KOM - 20KM
2. SREDNJE 40KOM - 20KM
3. MALE 100KOM - 20KM

ovo nakupiti pa dijeliti daba :D fkt cijena sitnica a zanima me ovo sto si naveo velike,srednje i male jesi gledao po mojim velicinama pa tako naveo ili imas neke svoje velicine :icon_biggrin: ,primijetio sam da cak imas isti font mada bi ti poslao jos ovaj jedan za druga slova.I da li bi neke od naljepnica mogao "okrenuti" da mogu s unutrasnje strane da se lijepe posto ce biti i takvih zahtjeva.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Da to su cijene po tvojim dimenzijama ove tri velicine

Nasli smo onda ko ce nam to raditi,ja mislim da onda nema razloga da momci idu i traze da im se izraduje po jedna naljepnica kad je ovo stvarno povoljno pa samo napraviti skupove u Sarajevu,Tuzli itd.i podijeliti
 
Član
eto edo
bacaj se na posao :cool:

kada se naprave nalje organizovati okup i podjeliti raji

eto opet da kazem meni 2
 
Član
Evo tko bi samnom uzeo evo ja cu 20 srednjih najla uzet to je 10km ali ovih sto je AdnaNsa napravio ove skroz crne bez ikakvih sjena druga njegova slika sve crno i brojke i slova! Ajde ko bi jos uzeo iz mostara sandy javljaj se neko oleeee!
 
Član
Ajd da uz ove usput uradiomo i ovih www.bhtuning.com istu ovu veliciniu kao na slici :icon_smile:

Ja bi uzeo jedno 10 tih da podijelim neka se cuje malo za forum :cool:

I ovih srednjih 20X8.6 jedno 10 za nas iz Srebrenika ako bude jos potrebno trazit ce se ...:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top