NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ersan_sa je napisao(la):
eto edo
bacaj se na posao :cool:

kada se naprave nalje organizovati okup i podjeliti raji

eto opet da kazem meni 2

Odredite predstavnike za gradove i nek oni iskupe narudzbe koliko im kojih treba i ja cu to predat da se uradi i dostaviti tim predstavnicima pa nek oni podjele jer stvarno imam previse obaveza .. ;)
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Evo tko bi samnom uzeo evo ja cu 20 srednjih najla uzet to je 10km ali ovih sto je AdnaNsa napravio ove skroz crne bez ikakvih sjena druga njegova slika sve crno i brojke i slova! Ajde ko bi jos uzeo iz mostara sandy javljaj se neko oleeee!

Radit ce se u 2 boje tj. crne i bijele kao sto sam gore stavio i bez sjena,a ja mislim da treba ovako uraditi

VELIKE : 10 crnih 10 bijelih
SREDNJE : 20 crnih 20 bijelih
MALE : 50 crnih 50 bijelih

I sad ako se skupi 20 momaka iz Sarajeva,Tuzle nebitno evo sta se dobije za 4,5KM :

JEDNA VELIKA (boja po izboru)
DVIJE SREDNJE (crna i bijela)
PET MALIH (crne i bijele)

treba se napraviti spisak tih 20 momaka i da unaprijed napisu koje boje hoce da bi edo unaprijed znao jer sam ja gore samo naveo primjer.Znaci dobije se 8 naljepnica za 5KM da zaokruzimo :) pa mozes dijeliti/prodati kome hoces ako ti treba samo jedna.A sad prvo treba napraviti temu da se prijavljuju i ukoliko bude vise od 20 momaka i onda skontati predstavnike pa da krenemo sa izradom,s tim da mozete kao pojedinac naruciti npr.20 naljepnica sami za sebe i poslat ce vam se postom na adresu
 
Član
Tko ce za Mo bit predstavnik? Cnic mozes li ti

ja cu uzet pet srednjih za pocetak, najbolje da ovo sto je edo rekao, naj jeftinije je, komad izadje skoro djaba :cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Tko ce za Mo bit predstavnik? Cnic mozes li ti

ja cu uzet pet srednjih za pocetak, najbolje da ovo sto je edo rekao, naj jeftinije je, komad izadje skoro djaba :cool:

ma najbolje je dati 5KM i dobiti 8 naljepnica svih velicina,tako izade.Sta ces se peglati i davati po 1,2KM za naljepnice :icon_biggrin:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Tko ce za Mo bit predstavnik? Cnic mozes li ti

ja cu uzet pet srednjih za pocetak, najbolje da ovo sto je edo rekao, naj jeftinije je, komad izadje skoro djaba :cool:

Vi Mostarci daj vidite do subote ili nedjelje, da kafu pijemo dole i da uzmemo za nas te naljepnice... tj. da se na kafi dogovorimo, dadnemo nekome pare... i neko u ponedjeljak fino uplati Edi da to odradi... za dostavu se ne sekirajte... lako je iz Sa dostavit do mene ili nekog od vas u Mostar i onda razdijelimo izmedju sebe to.

Ako ste za tu kafu, ja u subotu mogu između 1 i 3 po danu kafu piti, imam pauzu... ili u nedjelju poslije 12...

Damo po desetak km, pa da uzmemo zaliha :)

Hvala Edo, cijenu su i više već povoljne.
 
Član
Ajd i ove usput www.bhtuning.com male kao sto je na slici u Ede da uradimo kad cemo vec ove raditi pa da dodamo i to ko hoce ...

Eto ja bi jedno 10 uzeo da podijelim ...:icon_smile:

Sta mislite :icon_question:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ajd i ove usput www.bhtuning.com male kao sto je na slici u Ede da uradimo kad cemo vec ove raditi pa da dodamo i to ko hoce ...

Eto ja bi jedno 10 uzeo da podijelim ...:icon_smile:

Sta mislite :icon_question:

http://www.bhtuning.com/prijave-ne-brze-od-zivota-t-33125.html#pid567254

Eto tema kolega, pa biraj kako ti paše... bit će svima poslane naljepnice nekako poslije kad bude vrijeme... samo izaberi koje bi i koliko... i to je to... mi smo neki set okvirno odredili za 5 km, da se dobiju sve naljepnice, smao boju izabereš... ali nemoraš tako uzimati, to je samo naš prijedlog... ti tamo napiši ako ti drugačije odgovara...
 
Član
SANDY nemogu ja majke mi radim vazdan! Aj ako mognes uzmi meni 20 komada srednjih crni ispunjeni! Ja cu ti dat pare kada hoces???? I ja mislim da ima stamparija u mostaru sto ce mo kentrat sa sarajevom beze odnesemo tamo daj nam toliko i toliko i razgulimo??"#"""
 
Član
Eno cnic pogledaj one setove, ja cu uzet jedan onaj, Antrax ajde zovi na pice kad budes u Mo u subotu pa da rascistimo to ako budes imao kod sebe ovih setova, cnic ti skontaj sta ces uzimat pa da antrax ponese da mu platim ja ili ces nam se i ti pridruzit na kavicu :)


063872135, moj br. pa zovite :cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Eno cnic pogledaj one setove, ja cu uzet jedan onaj, Antrax ajde zovi na pice kad budes u Mo u subotu pa da rascistimo to ako budes imao kod sebe ovih setova, cnic ti skontaj sta ces uzimat pa da antrax ponese da mu platim ja ili ces nam se i ti pridruzit na kavicu :)


063872135, moj br. pa zovite :cool:

Dogovorite se drug u subotu ili nedjelju od 12 do 3 da negdje kafu pijemo... pa dadnemo Coletu pare neka uplati Edi... tako da nije frka nikakva... jer lakše nam je njemu poslat, on će ih dosta radit... tako da se ne zamaramo mi dole po štamparijama i slično radi male količine...

pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ajd i ove usput www.bhtuning.com male kao sto je na slici u Ede da uradimo kad cemo vec ove raditi pa da dodamo i to ko hoce ...

Eto ja bi jedno 10 uzeo da podijelim ...:icon_smile:

Sta mislite :icon_question:

http://www.bhtuning.com/prijave-ne-brze-od-zivota-t-33125.html#pid567254

Eto tema kolega, pa biraj kako ti paše... bit će svima poslane naljepnice nekako poslije kad bude vrijeme... samo izaberi koje bi i koliko... i to je to... mi smo neki set okvirno odredili za 5 km, da se dobiju sve naljepnice, smao boju izabereš... ali nemoraš tako uzimati, to je samo naš prijedlog... ti tamo napiši ako ti drugačije odgovara...


Mislio sam one sa natpisom web stranice www.bhtuning.com da uradimo i njih ko hoce uz ove ne brze od zivota kad se vec radi usput je a nije to skupo :cool::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top