NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

NE BRZE OD ZIVOTA - štampa.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gosp.adnan je napisao(la):
Ako je jedna boja mogu vam ja stampati odnosno katati na foliju i onda lijepiti na vozila cijena nije problem dogovrit cemo se zavisi od kolicine naljepnica.
Tu sam da se dogovorimo jer imam stampariju i posjedujem masinu namjenjenu za to.

trebale su se raditi samo crne i bijele, bez ikakvih sjeniki itd.Znaci ukoliko se vec nudis stavi ponudu kad bi stampao u ove 3 velicine pa da vidimo cijene :icon_biggrin:
 
ii dokle je ovo jeste li šta odlučili, šta je sa onima što su već uplatili pare na račun?:icon_confused:
 
Član
Vidio ja kod Fankija juce nalju na sajbi, nije losa, navjerojatnije da cu ga zamolit da i meni odradi taj njegov pajdo iz kaknja, a mislim da on takodjer nije skup, pa moze fanky vidjeti sa njim koliko novaca po komadu i slicno...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Vidio ja kod Fankija juce nalju na sajbi, nije losa, navjerojatnije da cu ga zamolit da i meni odradi taj njegov pajdo iz kaknja, a mislim da on takodjer nije skup, pa moze fanky vidjeti sa njim koliko novaca po komadu i slicno...

a onu nalju sam ja sam sebi "proizveo" :D nisam mogo vise cekati i eto ga...
sacu ici praviti malo vecu, pa ako ko hoce bujrum :)
 
Član
Svi koji su uplatili na moj racun nek mi posalju PM sa podatcima i dobit ce pare nazad isti dan, mislim sa su bile 1 ili 2 uplate..
 
Član
jesmo dogovorljivi boze sacuvaj! Danas odo stavit na stik ove tri dimenzije i odo sebi izradit 20 naljepnica! Majke mi! Samo moram skontat gdje je stamparija u mostaru :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
jesmo dogovorljivi boze sacuvaj! Danas odo stavit na stik ove tri dimenzije i odo sebi izradit 20 naljepnica! Majke mi! Samo moram skontat gdje je stamparija u mostaru :lol::lol::lol::lol::lol:

ako ti nije puno cekati do sljedeceg ponedeljka odradim ti ja to u Kaknju, ionako cu sebi ponovo raditi...
ili da ovdje zajedno odradimo ?
 
Ljudi sta se ovo desilo nije me bilo nekih 20 dana isao sam vidjeti kako nam se drugari po evropi voze i rade auta ljudi cine cuda a mi nemozemo najobicnije naljepnice odraditi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top