MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

Početnik
Ja msm da sam winner :D

Pa da opet krenem :D

Specijalni taho za drzave u kojima ni na jednom putu brzina nesmije prelaziti 100km/h u tadasnje vrijeme je to bio japan

Lampice za sva moguca upozorenja na tahu(bilo moguce dobiti samo za englesko trziste)

Raznovrsne centralne konzole

Specijalna edicija volana i rucice mjenjaca za golf 2 od firme momo

Plocica kod cd playera takodje sa svim upozorenjima(u americi u ovlastenom servisu sadasna cijena je oko 300% )

Originalna boja za branike koja je dolazila uz golf 2 uz doplatu.

Full kozne oplate za golf 2 4 vrata


Votex rubnjaci

Dual fuel taho,tj vozilo pogonjeno pored normalnog goriva i sa E85

Taho za elektro golfa i jettu

Fabricki smoked zmigavci za edition one

Ultra rare flair golf(inace svi misle da postoji samo flair jetta)



Koni stelujuci ovjes za golf 2,stela se visina,tvrdoca..





OEM upgrade muzike


Uploaded with ImageShack.us
Nova ganjc sasija narucena(msm nije pravi rare ali je MOGUCE ipak i dan danas dobiti novu sasiju)





Cool zar ne :D
Takodje naletio sma na jos mali milion stvari od kojih mi je najzanimljivija rally maska ali za 2 okrugla fara tacnije raspored rebara i broj je isti kao na rally masci samo ova je za okrugle farove.Slike sutra da bude zanimljivije.
Sve gore nabrojane stvari su full OEM i to je provjereno vec
 
Član
Ma ok ja tražim već duževremena cijene auta. Mislim ne nova, nego npr dvice 124 i to. Starija auta a nikako nemogu nac. :icon_rolleyes:
 
Član
evo vak moj neki zaključak, mislim da kod nas dosta ima ovih EDICIJA.. ali ta su se auta toliko puta prešpricavala da nema ovih obilježja, bedževa i tako dalje... sve je to udarano xxx puta i baš mi je krivo što sam imao utisak da je svaki golf kanta, a ustvari ih ima :cool:
 
@Franki: Nova skoljka za Golfa mk II kosta oko 6.000 KM i moras cekati da budu porucene 4 u evropi kako bi pocela izrada. Skoljka dolazi dibidus gola bez icega..
 
mkym558entqetg8wreai.jpg

I ja sam imao ovakav sat na svome golfaću.
Mislim da ovo nije rijetko:icon_rolleyes:
 
Gdje si ovo slikao...vidi lisca u autu...???Naravno da je rijetko,ove rucice mjenjaca dosezu i do 150E na ebay-u...
 
Top