MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

dzinn16v je napisao(la):
Gdje si ovo slikao...vidi lisca u autu...???Naravno da je rijetko,ove rucice mjenjaca dosezu i do 150E na ebay-u...

Auto nije na prodaju, covjek ga voza po selu, nema papira, samo sto mu je crkla anjspric pumpa pa sad stoji. Rucicu mi je prodao, imam vec nekih ponuda pa cemo vidjeti :icon_biggrin:
 
zlajaaa je napisao(la):


Ovakve maske i slicne plastikarije po golfu 2 nisu rare i nema potrebe da ih ovdje vise stavljate...to su sve proizvodi tuning kuca koje su radile te plasticne dijelove u to vrijeme...tipa kamei...i tako dalje...znaci to nisu OEM niti rare...
 
Legend
ArminM je napisao(la):
ova maska je toliko ogavna i isjekao bi je da je ne znam ti koliko rare

slazem se
ako prelistate malo sa pocetka teme kada sam ja postavljao kataloge sta se sve moglo narucit, izmedju ostalog nekad se za ovo doplacivalo
sada kad su si presli sa tuninga bez steka i tablica na german style, naravno ogavno izgleda.. no nekad je bilo popularno ;)

itekako je rare :icon_smile:
 
Član
tomislav_amg je napisao(la):
p140112150801.jpg

Msm ne bi sad da i ja zatrpajem temu al moram pitati,pošto nisam do sada vidio da je iko stavljao, stavljali ste slične al ne i identične :D
Moj je stari imao na Džeti 87 godište 1.6 TD ovako sličan taho, samo normalno što je on bio do 5. 500 obrtaja :lol: al uglavnom ovo sve vako odradjeno što se tiče desne i lijeve strane, i imao je gore poviš ovih signalnih lampica isto kao neku strelicu sličnu ovoj al bez brojeva i bilo kojih drugih oznaka znači samo nju, i više ni u jednom golfu il džeti nisam to vidio, i nisam nikad ni saznao zašto je služila, pa ako bi neko mogao pojasniti!! ;) :D

Ono imala je i centralno zaključavanje što me je baš iznenadilo jer do tada nisam znao da do postoji na golfiću il džeti :lol: :lol:

Ugl svaka pohvala za ove uredjaje, stvarno kad čovjek vidi šta sve ima, ono pita se jel moguće da je ovo GOLF :lol:
 
http://www.pik.ba/artikal/2368822/golf-2-/

Bas me podsjeti ovaj fire and ice interijer. Da li je ovaj "ekvilajzer" rare ili kako se vec zove ? :icon_rolleyes: Sjecam se da ga je imala mama u njenom golfu.
 
Početnik
dzinn16v je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ova rucka gore kao originalna ovako?

Jetta mk2 japansko trziste;)

Jedino ako ima dva prozora na jednim vratima.Skontaj malo,u japanu je volan na desnoj strani a ovo su lijeva vrata tako da je nemoguce,jer ovo su kontrole za 2 prozora tj kao one sto se nalaze na vozacevim vratima,a vece receno na kojoj je str volan u japanu.Ja msm da ovo nije OEM te da je prepravljano,jer i prekidaci su kao u audia ;)
 
Top