MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

Cuo sam za ove farove samo neznam tocno sta....a prekidac imam u kuci...a vidio sam ih par u zivotu,ali naravno samo prekidac...funkciju nisam vidio ni u jednoj duji da radi...
 
Početnik
dzinn16v je napisao(la):
Cuo sam za ove farove samo neznam tocno sta....a prekidac imam u kuci...a vidio sam ih par u zivotu,ali naravno samo prekidac...funkciju nisam vidio ni u jednoj duji da radi...

Start/Stop sistem sam prije jedno 2 godine gleda na jednom americkom forumu lik ima 100% radi ali nesjecam se koji forum.Ako naletim postavim. ;)
 
Početnik
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ja sam vidio ovu motorsport lopticu mjenjaca..i bio sam u velikom iskusenju da je maznem ali nisam...

:lol::lol::lol: kralj.U nas u gradu ima dosta dvica sa stvarno dosta tih manje-vise rare detalja,a koliko samo ljudi imaju rijetkih felgi na autima a uopste neznaju na cemu se voze i sl.Za njih je to samo prevozno sredstvo
 
Sarajlic je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ja sam vidio ovu motorsport lopticu mjenjaca..i bio sam u velikom iskusenju da je maznem ali nisam...

:lol::lol::lol: kralj.U nas u gradu ima dosta dvica sa stvarno dosta tih manje-vise rare detalja,a koliko samo ljudi imaju rijetkih felgi na autima a uopste neznaju na cemu se voze i sl.Za njih je to samo prevozno sredstvo

jbg. nisam lopov. ima i u mostaru dosta rijetkih stvari npr. votex konzola na bacanje ako se smatra rare ili trazena roba. pirelli felge, stari lipovi gti...ali sta cu ufati me neko slomije mi kicmu radi neke jebene stvari. ma jok...nema veze :icon_exclaim: ;)
 
Sarajlic je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ja sam vidio ovu motorsport lopticu mjenjaca..i bio sam u velikom iskusenju da je maznem ali nisam...

:lol::lol::lol: kralj.U nas u gradu ima dosta dvica sa stvarno dosta tih manje-vise rare detalja,a koliko samo ljudi imaju rijetkih felgi na autima a uopste neznaju na cemu se voze i sl.Za njih je to samo prevozno sredstvo

ima jedna jetta sva Qrc-u a ima na blatobranima Hannover Edition bedzeve umjesto zmigavaca kao sto su wolfsburg edition :icon_biggrin:

cesto mi padalo da ih "operisem" al necu poklopit ce me ima da ga umrem :lol::lol::lol:
 
Početnik
Ma hajd to al strah me Boga po tom pitanju najvise,no :icon_exclaim:

Ajmo ljudi dajte slike rare detalja jbt kako pregledam forume dvice su bile bas opremljene ko je tad imao love
 
Jeli ikad dolazio fabricki, passat 3 wolfsburg edition. Ima jedan u Mostaru (bedzevi odradjeni vec) i ima edition one naljepnice i onu boju ljubicastu :icon_rolleyes:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Jeli ikad dolazio fabricki, passat 3 wolfsburg edition. Ima jedan u Mostaru (bedzevi odradjeni vec) i ima edition one naljepnice i onu boju ljubicastu :icon_rolleyes:

da meni tako dirnes obicnu naljepnicu koju sam stavio na auto ruke bi ti polomio, kamoli da skines neki detalj kao sto su rare bedzevi ili ne znam sta drugo:icon_mad::icon_mad:
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Jeli ikad dolazio fabricki, passat 3 wolfsburg edition. Ima jedan u Mostaru (bedzevi odradjeni vec) i ima edition one naljepnice i onu boju ljubicastu :icon_rolleyes:

meni nije poznato

imaju americki golf 2 i 3 "wolfsburg edišn" ali nije to onaj WE GTI i G60 sto su svabe pravile :)
 
ArminM je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Jeli ikad dolazio fabricki, passat 3 wolfsburg edition. Ima jedan u Mostaru (bedzevi odradjeni vec) i ima edition one naljepnice i onu boju ljubicastu :icon_rolleyes:

da meni tako dirnes obicnu naljepnicu koju sam stavio na auto ruke bi ti polomio, kamoli da skines neki detalj kao sto su rare bedzevi ili ne znam sta drugo:icon_mad::icon_mad:

rambo da se razumijemo nisam ih ja skinuo niti bi ista ikada skinuo nekom kao sto si npr. ti, peti, deseti koji vole svoja auta i brinu o njiima ko da su im djeca. a ne bi skinuo ista sa nekog auta nego nekad dodjem u iskusenje kad vidim nesto "rare". -.-' -.-'
 
Član
rekao si bedzevi vec odradjeni, tako da stojim iza onog sto sam napisao,znam kakav je to ruzan osjecaj, meni su busili gume i fkt je to glup osjecaj, kad dodjes do auta a gume off, ili da tako fali neki detalj
al necu da idemo u off:icon_exclaim:
 
ArminM je napisao(la):
rekao si bedzevi vec odradjeni, tako da stojim iza onog sto sam napisao,znam kakav je to ruzan osjecaj, meni su busili gume i fkt je to glup osjecaj, kad dodjes do auta a gume off, ili da tako fali neki detalj
al necu da idemo u off:icon_exclaim:

meni su ukrali auto...;) razumijem te da stojis iza toga i slazem se s tobom ali ja nisam odradio te bedzeve. uslikacu auto pa ces vidit. imaju obrisi ljepila gdje su nekad bili...tada nisam ni znao sta su ti bedzevi dok su bili na autu.
 
Ima passat wolfsurg edition...patlidzan boja,edition sjedala,bedzevi na blatobranima...ima jedan kod nas u livnu,znam za njega cijeli zivot...otisao lik jednom u sarajevo i vratio sebez bedzeva:icon_mad:

Evo da nebude off..
Posuda tekucine za spricanje zadnje sajbe u gepeku
154czya.jpg

Grijaci dizni za spricanje prednje sajbe
2nu0vav.jpg
 
Član
sto se tice boce, ja mislim da je ima svaki 4ti golf, ili sam ja bas tako naljetao na njih :D
2995245288_7e76df40a2.jpg

evo ja sam naletio na nesto, kako sam ubacio digifiz, bilo mi je ovo potrebno
prekidaci za stimanje sata na digiu :)
a i sam digifiz je dosta rijedak...
 
Top