Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

.nOKe

Super Moderator
Surfajuci malo po netu, nasao sam nekih sitnica za golfa(od opreme,unutrasnjosti i vanjskih dijelova..), koje su dolazile fabricki, a ne vidjaju se cesto u nasim golfovima.. nazalost :(

pa cu poceti..
origigi cd u mk2, ko bi rekao :D

[hr]
smedja tabla, cudnog dizajna..
[hr]
recaro iz rallye, posebna izvedba..

.nOKe

Super Moderator
meni izgleda fabricki, izgleda daj e ovo nosac za chukicu
[hr]
ovo tek sad pocinje da dolazi u autima :D

skontat ce te za sta sluzi..[hr]
sta reci..
[hr]
votex konzola

[hr]
[hr]
krom lajsne

obicno dolazile na GL modelima (u moje strine ima komplet set ovih lajsni, na karambolkama,kederima,lajsnama..)[hr]
kazu da je fabricki, ja prvi put vidim i ne znam za sta sluzi.. pa ako neko od vas zna, nek napravi quote i nek napise..

.nOKe

Super Moderator
nesto, manje-vise :)
[hr]
Mrva je napisao(la):
za cd sam znao.. samo sto sam ja sliku gledao nije ovaj model playera..
bilo ih je vise.. naravno to se u tasu nije moglo narucit, pa zato i ne znamo..

;)
[hr]
kad vec pucam katalog, ima jos nekih zanimljivih stvari..
[hr]
rallye edicije
europska vs usa

zuti
[hr]
komplet kozni interier
[hr]
i ovo je manje-vise, ali eto rijetko je..

digitalna tabla, obicno dolazila za talijansko trziste u 16v i nekim 8v, za g60 nisam siguran..[hr]
ukrasi (ne znam kako da ih nazovem) izmedju zadnjih stopa, oni zuto crveni su dosta cesci, ovo je raritet..
[hr]
pogledajte malo sliku.. ovaj ima bas dosta opreme..

ono sto sam ja zapazio.. je klima, tempomat (vjerovatno ima i bord), neka specijalna sjedista, konza/platno)
el podizaci i ono najbitnije, plavi tepih :icon_smile:[hr]
orginalni volan

.nOKe

Super Moderator
pazi ovo :icon_eek:

Fundo, VW Mortorsport,
Original Santana/Golf GTI, Votex Sport,
Quattro, Votex.[hr]
idemo dalje..

.nOKe

Super Moderator
downforce spojler (kod nas se to karakterise kao sank,kic,seljakluk..) ipak smo mi bosanci poznati styleri..

foha spojler

spojler za jettu

.nOKe

Super Moderator
ovo nije dolazilo fabricki, ali se po narudzbi moglo ugradit u italiji (zanimljivo..)

climatronic :)

zatim jos zanimljivosti oko sitema grijanja/hladjenja

[hr]
jos nekih detalja iz unutrasnjosti..
spremnik cdova..

ima dosta toga za vidjeti :)

pazi volana..

a tek ovo :)

bilo je vec gore, ali da ubacim opet..

kazu za japansko trziste JDM znaci.. :D:D

.nOKe je napisao(la):
kazu da je fabricki, ja prvi put vidim i ne znam za sta sluzi.. pa ako neko od vas zna, nek napravi quote i nek napise..
Je li to možda nekakva oznaka (ili signalna lampica) za kuku, je li moguće da je na dvici bila euro-kuka . :icon_question:

funky

Član
to jest za prikolicu, ima mi je komsija i sad, kad spojis ovjetljenje na prikolici svjetli ova lampica...

OggyBoy

Član
:cool:

Kad sam ja oduševljen ovim stvarčicama kao čovjek koji ne gotivi VW, pogotovu mk2, mogu misliti koliko VW-ovci sad sline.:cool:

Ne mogu da vjerujem šta je sve moglo u ovo čudo da se ubaci, čak bih volio imati jedan primjerak sa svim mogućim stvarčicama, da se kurčim malo po VW skupovima.:D