MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

Sarajlic je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ova rucka gore kao originalna ovako?

Jetta mk2 japansko trziste;)

Jedino ako ima dva prozora na jednim vratima.Skontaj malo,u japanu je volan na desnoj strani a ovo su lijeva vrata tako da je nemoguce,jer ovo su kontrole za 2 prozora tj kao one sto se nalaze na vozacevim vratima,a vece receno na kojoj je str volan u japanu.Ja msm da ovo nije OEM te da je prepravljano,jer i prekidaci su kao u audia ;)

Iste su komande i na vozacevim vratima..ovo je suvozacev prednji i zadni prozor...tako bar kazu na vw vortexu
 
Član
Meni vrlo drag detalj ;)
Kozni volan golf2

8qeq8metjf9v0bptx8h9.jpg
[/URL][/img]
 
Početnik
dzinn16v je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ova rucka gore kao originalna ovako?

Jetta mk2 japansko trziste;)

Jedino ako ima dva prozora na jednim vratima.Skontaj malo,u japanu je volan na desnoj strani a ovo su lijeva vrata tako da je nemoguce,jer ovo su kontrole za 2 prozora tj kao one sto se nalaze na vozacevim vratima,a vece receno na kojoj je str volan u japanu.Ja msm da ovo nije OEM te da je prepravljano,jer i prekidaci su kao u audia ;)

Iste su komande i na vozacevim vratima..ovo je suvozacev prednji i zadni prozor...tako bar kazu na vw vortexu

I zadnji prozor se dize sprijeda. :icon_question::lol:
 
Pa svaki golf koji je imao sva 4 podizaca bile su mu komande za sva 4 na konzoli naprijed...sta je tu cudno a sta smijesno,molim te?
 
Član
Imao komšija syncra... danas prolazi unutra dizela ubacio :icon_cry: piše ABS nazad ... ono bio full fabrika, od felgi i svega.. i sada dizelka :icon_cry:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Pa svaki golf koji je imao sva 4 podizaca bile su mu komande za sva 4 na konzoli naprijed...sta je tu cudno a sta smijesno,molim te?


Ne znam jesi li se ti krivo izrazio... :icon_rolleyes:
Mogu biti sva četiri na konzoli a ovo je kao kod trice po dva na konzoli i vratima. Stim da su na vozačevim vratima dva prekidača za vozačeva i suvozačeva a na suvozačevom samo sa suvozača. Ti kako si rekao to je ispalo da suvozač moze otvarati svoj prozor i prozor iza sebe ili vozačev što nema smisla. :cool:
 
Evo i od mene jedan zanimljiv link, nadam se da nije bio, http://www.doppel-wobber.de/forum/vw-golf-2_modelle.html
Ovdje mislim da imaju svi modeli golfa 2 . pozdrav
 
Evo i od mene jedan zanimljiv link, nadam se da nije bio, http://www.doppel-wobber.de/forum/vw-golf-2_modelle.html
Ovdje mislim da imaju svi modeli golfa 2 . pozdrav
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Imao komšija syncra... danas prolazi unutra dizela ubacio :icon_cry: piše ABS nazad ... ono bio full fabrika, od felgi i svega.. i sada dizelka :icon_cry:

Neznam kakve to veze ima covjek to uradio radi ustede, a tih 1.8 motora ima na svakom koraku ;)
 
Član


moracu vam poslikat' svoju konzolu, ista ovakva samo smedja :D :D :D imam josh par detalja, al' tom potom ;)
 
Top