MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

Član
Jedna stvar od mene,mislim da niste ovo nikad vidjeli al nedavno se moj drugar sasvim slucajno docepao ovog,ja ovo sam prvi put u zivotu vidio,radi se o dodatnim policama za zvucnike tj elipse one vece 6x9 koje se kace na one police u gepeku na kojima stoji zadnja policu u Golf 2

Evo slike:





 
Početnik
nedzadr je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
danas sam video jednog Fire and Ice ocuvan full, kao da je tel iz fabrike izasao :icon_smile: srce mi ko rusia kad sam ga video xD :lol::lol:

Fire and Ice San svakog vozaca Golfa :icon_smile: i moj licni san ;)

Ima u Istocnom Sarajevu jedan Fire & Ice na nasim tablama , samo unisten sav , udaren u jedna vrata , skrsen prednji branik , skinute mu alu felne stavljene celicare.....stoji parkiran u mom starom kraju ...(voza ga covjek ponekad) ima i naljepnice jos uvjek na sebi (sto znaci da je prva farba) , unutra onaj plavo ljubicasti enterijer . Zaplacem svaki put kad ga vidim onakvog unistenog . Tacno da je lika uhvatiti gdje pitao bih ga da ga proda. I onda ganjao starom pare da ga sredimo. :icon_cry:

Uslikacu vam ga veceras , ako budem isao do grada pa da vam pokazem ;)
 
ima moj radni kolega F&I golfa GTD TD+i u losem je stanju sav u nitnama i sarafima i truho al kasno je ga sad dizat iz padova
 
GolFanatiCars je napisao(la):
ima moj radni kolega F&I golfa GTD TD+i u losem je stanju sav u nitnama i sarafima i truho al kasno je ga sad dizat iz padova

Jarane, ako ga spazi neki njemac kojeg nije briga u kakvom je stanju samo da je fire and ice, nece mu biti tesko. Ipak je to fire & ice :D
 
Član
SeJo je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
kazu da je fabricki, ja prvi put vidim i ne znam za sta sluzi.. pa ako neko od vas zna, nek napravi quote i nek napise..
dsc05640.jpg

Je li to možda nekakva oznaka (ili signalna lampica) za kuku, je li moguće da je na dvici bila euro-kuka . :icon_question:

imam ja to na jetti ... ma sijalicica pali se kad upalish 4 zmigavca

i kod mene na jetti isto
 
Legend
U sustini ima dosta stvari koje i nisu neki RARE, problem je jedini u tome, za koje podrucje je auto pravljeno tj. koja se oprema preferira na tom terenu... Tako da imamo ono sto je BAS iz fabrike izaslo a imamo i u zavisnosti od opreme auta i podruzcja na koje se distribuira, te firma koja je dobila na tenderu da radi i proizvodi odredjene dijelove za taj model... Sto znaci da ono sto je nama RARE, nije u USA ili obratno... :cool:
 
Legend
Liga je napisao(la):
U sustini ima dosta stvari koje i nisu neki RARE, problem je jedini u tome, za koje podrucje je auto pravljeno tj. koja se oprema preferira na tom terenu... Tako da imamo ono sto je BAS iz fabrike izaslo a imamo i u zavisnosti od opreme auta i podruzcja na koje se distribuira, te firma koja je dobila na tenderu da radi i proizvodi odredjene dijelove za taj model... Sto znaci da ono sto je nama RARE, nije u USA ili obratno... :cool:

nama je generalno "problem" sto smo imali TAS, a ti su golfovi bili bas goli ko pistolj :D.. jedino ovo uvoz
 
ma ja...npr mexico farova nema na mapi a uopce isu rare jer je svaki golf za mexicko trziste imao te farove....

Ubiti rare je recimo happic stakla ili recimo el.siber,jer ti dijelovi nisu dolazili na modelima predvidenim za nrko odredeno trziste...
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
nama je generalno "problem" sto smo imali TAS, a ti su golfovi bili bas goli ko pistolj :D.. jedino ovo uvoz
Da... pa jesu li ti se do neki dan se cudili OD KUD servo na mk2... :lol: a da ne spominjem ABS i ostalo... :lol:

dzinn16v je napisao(la):
ma ja...npr mexico farova nema na mapi a uopce isu rare jer je svaki golf za mexicko trziste imao te farove....

Ubiti rare je recimo happic stakla ili recimo el.siber,jer ti dijelovi nisu dolazili na modelima predvidenim za nrko odredeno trziste...

Kad spomenu Mexxico farove... mislim... cak sto vise znam... ko ima i gdje... :D
 
Početnik
Kad smo vec kod farova.Evo ja koliko sam citao po forumima samo 2 ili 3 para su jos u zivotu tj zna se za njih a to su farovi od rally-a ali za americko trziste.Evo slike i razlika istih izmedju eu farova.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Iskreno meni seu ljepsi eu farovi ali ovi americki su bas rare.

A ovo je ja msm the most rare,

Preteca Start/Stop sistema.Gasenje vozila na semaforu i paljenje pri kretanju tj pri dodavanju gasa

 
Top