MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

MK2 rare options.. rijetki OEM detalji

Legend
refa je napisao(la):
izgleda kao OEM
slika-180217-2011-06-1307381082-velika.jpg

jeste oem, imam iste u autu :cool:

a respect za ovog rallyea, nije ni skup, realno..
 
Ja mislim da je ovaj rallye gore sa njuskala, home made ali vrijedi motor i prenos :D :D. Nisam nigdje vidio rallye za 9000 km, a ne eura ni dolara. :icon_question:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ja mislim da je ovaj rallye gore sa njuskala, home made ali vrijedi motor i prenos :D :D. Nisam nigdje vidio rallye za 9000 km, a ne eura ni dolara. :icon_question:

nije sigurno Home made imas temu na vw cc i bas je predstavljen ovaj projekt. al ga je us*o s roll barom i jos nekim glupostima
 
Legend
aj nam stavi link sa vwcc ako ti nije frka, da vidimo sta je radjeno na motoru, to me interesuje ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Ma sveje to OK ,raritet , ovo , ono , al ružan je brate ko lopov , posebno kad je stock.
Obična dvojka sa G60 optikom je maneken za ovog Rallya.
Imamo isti ukus.Rally je legendarno auto i skupo tu nema price ali i meni je stvarno lijepsa obicna duja.
 
Meni je npr. onaj limited najljepsi golf. Pravi spoj suptilnosti i sexipila xD Mogao bi se ovaj vratiti u fabricko stanje, da se sklone ove neke nepotrebne stvari. Ali vazno je da ima prosirene bokove i 4x4. Nije skup uopste. Ima u nas u gradu jedan golf (stavit cu slike) ima nekakav body kit, izgleda da je fabricki ali to je auto ruzno, ne da gledati u sebe. Ne bi ga ni dzaba.
 
Legend
lhasa_green_beast je napisao(la):
Meni je npr. onaj limited najljepsi golf. Pravi spoj suptilnosti i sexipila xD Mogao bi se ovaj vratiti u fabricko stanje, da se sklone ove neke nepotrebne stvari. Ali vazno je da ima prosirene bokove i 4x4. Nije skup uopste. Ima u nas u gradu jedan golf (stavit cu slike) ima nekakav body kit, izgleda da je fabricki ali to je auto ruzno, ne da gledati u sebe. Ne bi ga ni dzaba.

jest, samo meni nikad nije bilo jasno, sto su limited svi bili sa 4 vrata..
 
Član
Meni se ova dvica sa vwcc-a uopšte ne sviđa prvenstveno zbog toga što je daleko od fabričkog stanja...
 
.nOKe je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Meni je npr. onaj limited najljepsi golf. Pravi spoj suptilnosti i sexipila xD Mogao bi se ovaj vratiti u fabricko stanje, da se sklone ove neke nepotrebne stvari. Ali vazno je da ima prosirene bokove i 4x4. Nije skup uopste. Ima u nas u gradu jedan golf (stavit cu slike) ima nekakav body kit, izgleda da je fabricki ali to je auto ruzno, ne da gledati u sebe. Ne bi ga ni dzaba.

jest, samo meni nikad nije bilo jasno, sto su limited svi bili sa 4 vrata..

eh da mi je znat, koliko ja izvlacim iz konteksta, bili su prodani prije nego sto su bili sastavljeni, prodani clanovima vag grupacije. sigurno su bili porodicni ljudi. ne znam stvarno...
 
Član
evo na pik.ba prodaje covjek a ni ne zna da mu je unutrasnjost WOB
bar kod nas rjetka stvar...

http://www.pik.ba/artikal/881211/golf-2-1-6-tdi-065-000-187/
 
Top