Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

1.welcome ti na forum
2.ako ti se sviđa, auto je fin samo što ta treća generacija i nije baš pretjerano slavna...naravno ako se radi o v6 onda respect svakako ;)
3.servisa što se tiče za neki ovlašteni ovdje baš i ne znam...znam za servise u Zagrebu i Metkoviću(za drugi sam samo čula da postoji,ne znam kakvi su) a auto možeš servisirat i kod drugih majstora koji imalo bolje rade, mislim da nisu tolika filozofija ta auta da ih niko ne zna raditi osim ovlaštenog servisa
4.cijene za tu generaciju ne bih znala jer mislim da polovnih dijelova baš i nema kod nas a novi vjerovatno da se mogu naručiti s tim da sam ja uvijek za opciju Ebay ;) imaš sve a cijene su niže što je auto novije, pa tako da je ta generacija poprilično bagatela što se tiče dijelova.Nađeš samo prodavca koji šalje ovamo i to je to.A da izbejgneš pretjerano peglanje oko toga, odvezeš auto na tehnički pregled prije kupovine, ukoliko imaš stvari koje je potrebno zamijeniti raspitsš se šta se može naručiti po standardnim radnjama auto dijelova, a imaju i za nju dijelove sigurno, i vidiš da li ti to odgovara ili ne
 
Član
djavolice cini mi se da sam ti vidio auto oko dobrinje ako se na varam.... zeleni snake :icon_smile:
extra je:icon_biggrin:
 
panajotis je napisao(la):
djavolice cini mi se da sam ti vidio auto oko dobrinje ako se na varam.... zeleni snake :icon_smile:
extra je:icon_biggrin:

Jedino se tu i može vidjeti sada većinom :D tu živim, a rijetko kad se vozam otkad je istekla registracija, ne skupljaju mi se nove kazne baš, mada nekad moram malo da prodiše motor :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
djavolice cini mi se da sam ti vidio auto oko dobrinje ako se na varam.... zeleni snake :icon_smile:
extra je:icon_biggrin:

Jedino se tu i može vidjeti sada većinom :D tu živim, a rijetko kad se vozam otkad je istekla registracija, ne skupljaju mi se nove kazne baš, mada nekad moram malo da prodiše motor :D

fino fino ...... iduci put ti trazim krug a ja cu kaznu platiti :icon_smile:
 
panajotis je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
djavolice cini mi se da sam ti vidio auto oko dobrinje ako se na varam.... zeleni snake :icon_smile:
extra je:icon_biggrin:

Jedino se tu i može vidjeti sada većinom :D tu živim, a rijetko kad se vozam otkad je istekla registracija, ne skupljaju mi se nove kazne baš, mada nekad moram malo da prodiše motor :D

fino fino ...... iduci put ti trazim krug a ja cu kaznu platiti :icon_smile:
dobro, može i tako :D tablice sam ostavila da ne budem baš toliko upadna da me zaustave pa ću morati i za njih platiti kaznu kad budem registrovala al ajd...ni prva ni zadnja sigurno :D
 
Član
dia je napisao(la):
Treba mi pomoc ljudi
Posto sam vidio da je ovdje glavna treba za mitsubishi eclipse...
pitam nju a i ostale
Kontam da uzmem M.E. 2001 godiste, da predjem sa nijemaca na japance jer cuo sam dosta
dobrih stvari ali postoji jedan problem posto sam padobranac u Sarajevu interesuje me
gdje bih mogao SERVISIRATI jednog M.E. i koliko se ceka na dijelove otprilike, ne znam otrpilike
kontam na plocice i diskove kais itd itd.....

(Kontaktirao sam "Stuhli Auto" u Tuzli i kazu da su jako malo imali M.E. na servisu ali opet s druge strane i nema ih mozda 10ak na T.kantonu )

Bilo kakav savjet mi je dobrodosao ali da je oko servisa, hehehehhe
HELP!

Imao je,extra auto i ne razmisljaj o servisima,ako je normalno vozis i uzmes ispravnu.Ne kvari se;)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
dia je napisao(la):
Treba mi pomoc ljudi
Posto sam vidio da je ovdje glavna treba za mitsubishi eclipse...
pitam nju a i ostale
Kontam da uzmem M.E. 2001 godiste, da predjem sa nijemaca na japance jer cuo sam dosta
dobrih stvari ali postoji jedan problem posto sam padobranac u Sarajevu interesuje me
gdje bih mogao SERVISIRATI jednog M.E. i koliko se ceka na dijelove otprilike, ne znam otrpilike
kontam na plocice i diskove kais itd itd.....

(Kontaktirao sam "Stuhli Auto" u Tuzli i kazu da su jako malo imali M.E. na servisu ali opet s druge strane i nema ih mozda 10ak na T.kantonu )

Bilo kakav savjet mi je dobrodosao ali da je oko servisa, hehehehhe
HELP!

Imao je,extra auto i ne razmisljaj o servisima,ako je normalno vozis i uzmes ispravnu.Ne kvari se;)

Ja ti takodjer preporucujem da je kupis,to je meni perfektno auto,imala sam je i aBd opet cu :):):)
Samo se potrudi da nadjes ispravnu i nema problema
 
Ja sam mu i napisala u poruci da se prodaje svakako jedna sa foruma, odnosi se na tu vašu naravno, a možda je nju i gledao, nisam pitala za detalje :icon_smile:
 
nije los ovaj zelenbac u tebe,bas ga polahko ali sigurno sredjivas da bude jos neobicniji nego sto jest neobican na nasim prostorima, tj. rijedak primjerak ;)
 
Frenkie-3B je napisao(la):
nije los ovaj zelenbac u tebe,bas ga polahko ali sigurno sredjivas da bude jos neobicniji nego sto jest neobican na nasim prostorima, tj. rijedak primjerak ;)

Slabo je za sad bilo sređivanja, uglavnom popravci, popravci i još popravaka...
Za sad jedino sređivanja što se tiče štope i žmigavce zamijenila da barem nije nakaradno i polupano kako je bilo.Štope su mi fuj, al dok ne nabavim fabričke il ne skontam nešto korisno od ovih, nek stoje :icon_smile:
A sve je usporeno strašno jer da sam znala koliko će izaći ne bi je ni kupila prvo, a drugo previše je živaca i truda koštalo al sam barem postigla konačno ono što 7 godina nije niko uspio-da se riješi eb*** problem paljenja!Napokon nemoram misliti dal će sljedeći dan upaliti, dal će negdje na sred ceste stati i ne htjeti upaliti itd...Turbina također u međuvremenu popravljena i malo je veća sad nego što je bila.Ostala još pumpa originalna za nabavit i to bi bilo to od osnovnih problema :icon_smile: također veći dio stvari unutra nije radio pa je i to riješeno_Ostaje još da pofarbam unutrašnjost vrata "da se može lakše prodat" :D i farove uredim malo, al to kad mi bude baš dosadno i nemam šta drugo raditi :D
 
Član
a boga ti djavolice koliko txt-a u ovoj temi..:D trebalo mi tri sata da je pročitam i proučim, a za slike da ne govorim...:icon_eek:
Auto ti je stvarno prava rijetkost, jako je lijep i neobičan...
ako ga uspiješ složiti do kraja ostavi ga sebi pa ako niti zbog čega drugog, barem ćeš znati šta imaš, jer pročitala sam da si promijenila pun ku""c stvari na njemu.
Ako ostane kod tebe neka vam oboma bude sa srećom i da te više ne zeza.;)
 
jenny je napisao(la):
a boga ti djavolice koliko txt-a u ovoj temi..:D trebalo mi tri sata da je pročitam i proučim, a za slike da ne govorim...:icon_eek:
Auto ti je stvarno prava rijetkost, jako je lijep i neobičan...
ako ga uspiješ složiti do kraja ostavi ga sebi pa ako niti zbog čega drugog, barem ćeš znati šta imaš, jer pročitala sam da si promijenila pun ku""c stvari na njemu.
Ako ostane kod tebe neka vam oboma bude sa srećom i da te više ne zeza.;)

A štaš kad volim da filozofiram :D šalim se, svašta nešta se pričalo, al et, ima nešto i slika :icon_smile:
Ja inače i volim auta koja su rijetka i neobična na našim prostorima pa tako me i privukao ovaj zelembać :D Dal ću je ostaviti nemam pojma još, jer sam trenutno bez posla a ne mogu gledati da mi auto stoji dok imam 100 nekih ideja šta uraditi sa njim.Dosadi nekad baviti se ovakvim autima i poželiš nešto najobičnije al opet kad je uporediš sa nečim običnim i što svi imaju...sretan si što je imaš ipak :icon_smile:
 
svaka cast samo naprijed, lijepo ga vidjeti na cesti ili bar na pumpi, hehehehe a sto
se tice posla nesumnjam da ces se i tu snaci.... pozzzz
 
andre306 je napisao(la):
svaka cast samo naprijed, lijepo ga vidjeti na cesti ili bar na pumpi, hehehehe a sto
se tice posla nesumnjam da ces se i tu snaci.... pozzzz

A šta ću kad se do tamo jedino i vozam u zadnje vrijeme :D
 
Top