Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

VR6Boki je napisao(la):
Tvoja je ljepsa, al ova je veci stroj, znam koju bi radje vozio :D

Ne znam dal je stroj, nešto je čačkano oko turbine...da je sigurno sve kako treba znam i ja koju bi uzela :D al ako ne dođe u ruke nekom ko je spreman da je malo uredi prije će ova moja poletiti :D
Rekoh ti ja da sam 99% našla rješenje problema kod mene :icon_twisted:
 
djavolica je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
nije nesto. bezveze mu stoji ta zelena boja. da je tamnija bila bi bolja 3.000 puta al et.. to je moje misljenje. dodji kod nas da vidis sta je eclipsa:)

Ja mrzim zelenu boju, a onu tamnu što su Eclipse imale fabrički naročito :D malo koja boja da mi ima mrža od te :D a znam na šta misliš, imaju dvije te boje u gradu...ja kad sam išla svoju da vidim prvi put a čula da je zelena samo rekla da mi ne pada na pamet kupiti je ako bude ona zelena boja u pitanju i pop up svjetla...i hvala Bogu ni jedno ni drugo nije bilo, zato je i kupljena :D
Naravno sreća pa nemamo svi isti ukus...

A sad bi je kupila..
 
Član
Treba dobro to pregledati,fali BOV,turbo od pitaj boga čega!
Znaš i sama da ti motori nepraštaju fušarenje...
 
ammar_coupe je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
ammar_coupe je napisao(la):
nije nesto. bezveze mu stoji ta zelena boja. da je tamnija bila bi bolja 3.000 puta al et.. to je moje misljenje. dodji kod nas da vidis sta je eclipsa:)

Ja mrzim zelenu boju, a onu tamnu što su Eclipse imale fabrički naročito :D malo koja boja da mi ima mrža od te :D a znam na šta misliš, imaju dvije te boje u gradu...ja kad sam išla svoju da vidim prvi put a čula da je zelena samo rekla da mi ne pada na pamet kupiti je ako bude ona zelena boja u pitanju i pop up svjetla...i hvala Bogu ni jedno ni drugo nije bilo, zato je i kupljena :D
Naravno sreća pa nemamo svi isti ukus...

A sad bi je kupila..
ako auto valja i da je u 5 boja što da ne?najmanji problem ovakvih auta je ofarbati ih!i ovo nije ni nalik na onu odvratnu tamno zelenu...ovo više vuče na plavo nego na zeleno.A vlasnik te "prekrasno" tamno zelene bi bar mogao odvuć auto nekom one xenone da mu uštima da ne ubija ljude koji voze ispred njega,a da i ne spominjem o onima koji mu dolaze u susret...ja ga jednom prešla i žestoko se pokajala...onaj unutra sam bar mogla okrenuti da me ne ubija diretkno u oči, al zato lijevi...

4g63t je napisao(la):
Treba dobro to pregledati,fali BOV,turbo od pitaj boga čega!
Znaš i sama da ti motori nepraštaju fušarenje...

Znam na svojoj koži osjetila na žalost!Ne znam šta je ko radio sa turbinom, on kaže da su dijelovi neki mijenjani izgleda
 
Ljepsa je od te tvoje zelene i fabricka je a ti bi mogla odvuci lakireru auto da ofarba stokove i ostatak sive boje lakse ces prodati auto..A kako ti znas jesu li ili nisu nastimani..Ne znaci da samo ne nastimani ubijaju..jel ti to ne radi prekidac za vanjske retrovizore pa nisi mogla pomjeriti?
 
ammar_coupe je napisao(la):
Ljepsa je od te tvoje zelene i fabricka je a ti bi mogla odvuci lakireru auto da ofarba stokove i ostatak sive boje lakse ces prodati auto..A kako ti znas jesu li ili nisu nastimani..Ne znaci da samo ne nastimani ubijaju..jel ti to ne radi prekidac za vanjske retrovizore pa nisi mogla pomjeriti?

Ti bi to neš kao da se svađaš samnom il mi se čini?Ovako da ja pitam tebe nešto-ne možeš prvo da upališ auto, poslije ti crkne turbina, poslije nje ECU, poslije svih popravaka auto ne ide kako treba...i ti bi da farbaš štokove???Pa eto toliko o tvom znanju...ja se fokusiram na stvari koje su BITNE na autu a styling me trenutno najmanje interesuje...bitno je da je čitava i liči na nešta.A da izvineš...ebeš ti tog kupca koji ne bi auto kupio radi toga jer su mu štokovi u drugačijoj boji!Ja takvima i ne prodajem auto...da sam htjela pošto po to da ga prodam ili zamijenim bilo bi odavno već prodato al mi se očito ne prodaje iz ličnih razloga isto kao što se i nalazi još uvijek u oglasima iz ličnih razloga...a pogledaš cijenu i vidiš d aje najskuplja od svih koje se prodaju.
Kako ja znam???Pa pobogu s kilometra ubijaju ljude u oči i van auta i u autu, a za to kao trebaš bit stričnjak da skontaš da nije podešen snop svjetlosti???I farovi bez sočiva ne izgledaju tako kada se svjetlost usmjeri kako treba, što kod njega nije slučaj izgleda.Pa ja mislim da su dovoljni bili komentari i psovke ljudi večeras koji su se vraćali s koncerta kad je naišao...
Šta to fali mojim retzrovizorima?Što ne bi prekidač radio?Pa i kad ne radi mogu se pomjerit rukom ako je već potrebno.Radi sve ostalo pa što ne bi i on?Podešeni su onako kako meni odgovara da imam preglednost dovoljnu.
Dalje, boje što se tiče, to je Mitsu tvornička zelena al je to ne čini ujedno i lijepom a ja je jedino poštujem što je tvornička.Rekoh već, svak ima svoj ukus, ja nisam nikako ljubitelj zelene boje, kao što nisam ja ni farbala auto u nju al mi se ova za razliku od većine drugih nijansi donekle i sviđa što je neobična i što nema više takvih auta po gradu, a ja, ako se nije do sad dalo primijetiti, volim neobična auta!Kad bi farbala već ovo auto ponovo, imaju smao dvije boje u koje bi ofarbala i sve ostalo me ne zanima...
 
A ti mi ko znas nesto?????????Ko spominje styling zar nije normalno da je to iste boje?Necu da se raspravljam oko tudjih auta..
 
ammar_coupe je napisao(la):
A ti mi ko znas nesto?????????Ko spominje styling zar nije normalno da je to iste boje?Necu da se raspravljam oko tudjih auta..

Pa izgleda da znam...čim se bavim autom od kojeg muškarci dižu ruke a ja još nisam.Styling u smislu izgleda auta pošto znaš...engleski styling bi bio izgled otprilike a boja spada pod to koliko ja znam, pošto u funkcije se ne može nikako ubrojati...Jest normalno je da je iste boje...Da ti ja dam broj predhonog vlasnika da ga pitaš što to on nije ofarbao u istu boju?Il ćeš prihvatiti odgovor-BILO MU MRSKO?!Rekoh već da nisam ja farbala auto pa tako da mislim da se ne može meni pripisati kao nedostatak, a kad budem imala viška vremena za gluposti pozabavit ću se i tim, ja svakako radim sama sve što mogu na autu, ne trebaju mi baš do te mjere majstori.
kad nećeš što se onda raspravljaš?Jesam ja tebi uputla kakav negativan komentar na račun tvog auta?I da ga imam zadržala bi za sebe osim ako nije neki konstruktivan prijedlog, a ti si se javio samo da kažeš meni da ja dođem vidjet šta je "prava" Eclipsa sa "pravom" bojom i time si uključio tuđe auto!A ja sam dala konstruktivan prijedlog da uradi nešto korisno za svoj auto, što je majstorima pola sata posla možda da to uštimaju jer je onako čista katastrofa.Nisam ništa rekla na račun auta također, a boja se meni ne sviđa na njoj ili bilo kojem drugom autu jer ne volim tu boju i linija kod ove DSM Eclipse mi je ljepša od tih ostalih a i to također mogu zanemariti kada se radi o kvalitetnom autu kao što bi recimo bila ova GSX ako su glavne stvari ispravne.Izgled me tu najmanje interesuje, al ako već pokrećeš to pitanje onda mi je svakako ova ljepša, sve stvar ličnog ukusa...
 
A zasto "prava"?Jel joj to nesto fali?Zna on za svoje auto sta treba a sta ne.. Ne trebaju mu savjeti niti ih trazi..
 
Administrator
ammar_coupe je napisao(la):
A zasto "prava"?Jel joj to nesto fali?Zna on za svoje auto sta treba a sta ne.. Ne trebaju mu savjeti niti ih trazi..
'ammar_coupe' - dosta vise, nemoj da te ponovo opominjem


:icon_exclaim: Mitsubishi Eclipse GST
 
ammar_coupe je napisao(la):
A zasto "prava"?Jel joj to nesto fali?Zna on za svoje auto sta treba a sta ne.. Ne trebaju mu savjeti niti ih trazi..

Pa Amare to si ti rekao, tebe citiram pa zato navodnici.Ja nisam ništa spominjala od tog momka auto, ako motor i ostalo valja da je u 5 boja kao što rekoh meni je extra.Ja kažem za xenone da nisu uštimani jer ne volim to kad ljudi gledaju da oni dobro vide, a boli ih briga što to smeta ostalim vozačima oko njega, a i za to je kriv naš zakon što nema nikakvih propisa o takvim stvarima...
Nećemo se više raspravljat kao što reče Samir, tema Mitsubishi Eclipse GST.Ako se vlasnik te Eclipse registruje možemo njegovu komentarisat, ovako nema potrebe.Po mom mišljenju, baš koliko sam mogla primijetiti izgleda očuvano i uredno auto, a u dalje detalje ne bih ulazila jer je ne poznajem i nije predmet rasprave ovdje.

Aditas je napisao(la):
Radi li se sta na autu ili je samo prica? :icon_question:

Ništa specijalno za sad, čekam drugu pumpu goriva da zamijenim, kablove također i filtere, da auto konačno prodiše kako treba :)
Pa ću to kad završim da farbam ove štokove i lajsnu moram ponovo skinuti i novu napraviti jer ova što je falila i stavljena konačno opet ne valja, tj popucala:moram ponovo tražiti kod boje da mi nađu jer ovo što su mi dali očito nije ta boja, nekakva je čudna pa mi to malo pravi probleme...stoji boja u kući al neću da farbam sa njom kad vidim da nije baš potpuno ista nijansa
 

dia

Član
Treba mi pomoc ljudi
Posto sam vidio da je ovdje glavna treba za mitsubishi eclipse...
pitam nju a i ostale
Kontam da uzmem M.E. 2001 godiste, da predjem sa nijemaca na japance jer cuo sam dosta
dobrih stvari ali postoji jedan problem posto sam padobranac u Sarajevu interesuje me
gdje bih mogao SERVISIRATI jednog M.E. i koliko se ceka na dijelove otprilike, ne znam otrpilike
kontam na plocice i diskove kais itd itd.....

(Kontaktirao sam "Stuhli Auto" u Tuzli i kazu da su jako malo imali M.E. na servisu ali opet s druge strane i nema ih mozda 10ak na T.kantonu )

Bilo kakav savjet mi je dobrodosao ali da je oko servisa, hehehehhe
HELP!
 
Top