Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
Nigdje nije bilo ni riječi o da smo stali na "crtu"!:icon_rolleyes:
A nebrini ima mjesta di te policija nebi dirala.
Kao ni prošli puta:lol:

A što se tiče toga što ti se pregrijavao,nema veze po ima samo jedan ventilator(onaj što ti fali je od klime),a hladanjaka što se tiče je da nije orginalni,ali nije to samo razlog zaš ti je dizao temp.

Dobro ako ima ko bi to napravio i riješio instalaciju da to sve funkcionira.

Nije bilo ni termoprekidaca ko sto znamo...sad ima sve i novi je hladnjak i ventilator i ne pregrijava se vise.Danas jos spojiti da rade satovi od temperature i ulja koji isto od pocetka nisu radili i to je to...
Pa sta bi mi mogla prosli put policija kad je auto stajalo samo na parkingu hladilo se...a sad ako je ono bilo "odmjeravanje"... :icon_rolleyes:

Da imaš pravo nije bilo bilo je samo ...:lol:

Ajde ti složi taj auto da napokon bude mitsu a ne neka kemija i sklopljeno od svega i svačeg.

Pa sta drugo ja radim svo vrijeme?Poskidani mutanti s auta i stavljeni dijelovi od Eclipse.Posto kako znamo nema ni jedne sa turbom ni na mapi da bi mogla posluziti za dijelova onda moze da posluzi i ona bez njega posto je do sad sve odgovaralo...ja znam sta cu ja promijeniti ako je ostavim sebi a ako ne, necu nista ni da diram :icon_rolleyes:
Dobro je sad, ti si poceo tu pricu o odmjeravanju pa kao sto ti rekoh, dodji ovamo pa da vidimo!Jer ipak ti si "uzoran" vozac za razliku od mene pa registrujes auto ne oduzimaju ti vozacku itd...pa tako lakse ti je doci nego meni tamo a siroko Sarajevo za svega ;)

JA uzoran,kao i ti što si uzorna...:icon_evil:
Za svega,neidem ja u te opasne vode na nepoznatom terenu.:lol:
e da vozačka,kome to još treba?:icon_smile:
Ajde da nespamamo ti si "najača",znaš držati čovjeka u klinču,dokazala si to.:lol::lol:

"klinču" :icon_question: prevedi :icon_rolleyes:
a ti ko i ja? hm...ne bih ja rekla :lol:
pa ono...vozačka treba inače onako policija kad te zaustavi jer lažu da je moraš imat pa eto... :icon_rolleyes:
ajd dobro, d aznamo da se bojiš "opasnosti" ;)


A o Klinču nije sad ni vrijeme ni mjesto za to.
Da užasavam se opasnih plavojki poput tebe,evo sad ću da :icon_cry:
Nemoj više,bolje idi slaži taj auto,budi od korosti.
Pa trebaju prvo zaustaviti!:lol:
A šta sad i zabrane prođu,jeli tako,pa se i taj rozi papir vrati.
 
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
Nigdje nije bilo ni riječi o da smo stali na "crtu"!:icon_rolleyes:
A nebrini ima mjesta di te policija nebi dirala.
Kao ni prošli puta:lol:

A što se tiče toga što ti se pregrijavao,nema veze po ima samo jedan ventilator(onaj što ti fali je od klime),a hladanjaka što se tiče je da nije orginalni,ali nije to samo razlog zaš ti je dizao temp.

Dobro ako ima ko bi to napravio i riješio instalaciju da to sve funkcionira.

Nije bilo ni termoprekidaca ko sto znamo...sad ima sve i novi je hladnjak i ventilator i ne pregrijava se vise.Danas jos spojiti da rade satovi od temperature i ulja koji isto od pocetka nisu radili i to je to...
Pa sta bi mi mogla prosli put policija kad je auto stajalo samo na parkingu hladilo se...a sad ako je ono bilo "odmjeravanje"... :icon_rolleyes:

Da imaš pravo nije bilo bilo je samo ...:lol:

Ajde ti složi taj auto da napokon bude mitsu a ne neka kemija i sklopljeno od svega i svačeg.

Pa sta drugo ja radim svo vrijeme?Poskidani mutanti s auta i stavljeni dijelovi od Eclipse.Posto kako znamo nema ni jedne sa turbom ni na mapi da bi mogla posluziti za dijelova onda moze da posluzi i ona bez njega posto je do sad sve odgovaralo...ja znam sta cu ja promijeniti ako je ostavim sebi a ako ne, necu nista ni da diram :icon_rolleyes:
Dobro je sad, ti si poceo tu pricu o odmjeravanju pa kao sto ti rekoh, dodji ovamo pa da vidimo!Jer ipak ti si "uzoran" vozac za razliku od mene pa registrujes auto ne oduzimaju ti vozacku itd...pa tako lakse ti je doci nego meni tamo a siroko Sarajevo za svega ;)

JA uzoran,kao i ti što si uzorna...:icon_evil:
Za svega,neidem ja u te opasne vode na nepoznatom terenu.:lol:
e da vozačka,kome to još treba?:icon_smile:
Ajde da nespamamo ti si "najača",znaš držati čovjeka u klinču,dokazala si to.:lol::lol:

"klinču" :icon_question: prevedi :icon_rolleyes:
a ti ko i ja? hm...ne bih ja rekla :lol:
pa ono...vozačka treba inače onako policija kad te zaustavi jer lažu da je moraš imat pa eto... :icon_rolleyes:
ajd dobro, d aznamo da se bojiš "opasnosti" ;)


A o Klinču nije sad ni vrijeme ni mjesto za to.
Da užasavam se opasnih plavojki poput tebe,evo sad ću da :icon_cry:
Nemoj više,bolje idi slaži taj auto,budi od korosti.
Pa trebaju prvo zaustaviti!:lol:
A šta sad i zabrane prođu,jeli tako,pa se i taj rozi papir vrati.

dobro...nemam pojma o čemu pričaš tako da se neću ni trudit da komentarišem!opasnih?da nisi zaboravio navodnike?a dobro sreća pa nisu za svakog opasne, to ti je sve relativno :lol:
pa ja, a neke ni zabrane ne sprečavaju u tome da se voze kao i bez njih...a šta ćeš neki imaju spora auta pa ne mogu bježati policiji :lol:
nisam ja majstor da slažem auto...a i nema se šta više raditi, barem ne što je u mojoj moći, a ono što nije će malo kasnije majstor da radi kad odvezem auto :icon_rolleyes:
 
sve pohvale za auto. vidim da ti je tehnička ispravnost na
prvom mjestu i to poštujem maksimalno, viđo sam jedno
vrijeme na dobrinji istog ovakvog micubišia. pozz
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sve pohvale za auto. vidim da ti je tehnička ispravnost na
prvom mjestu i to poštujem maksimalno, viđo sam jedno
vrijeme na dobrinji istog ovakvog micubišia. pozz

To je moja draga :icon_smile: živim tu...stajala je jedno vrijeme u mjestu dok se skupili svi djelovi i riješio problem sa turbinom
 
djavolica je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sve pohvale za auto. vidim da ti je tehnička ispravnost na
prvom mjestu i to poštujem maksimalno, viđo sam jedno
vrijeme na dobrinji istog ovakvog micubišia. pozz

To je moja draga :icon_smile: živim tu...stajala je jedno vrijeme u mjestu dok se skupili svi djelovi i riješio problem sa turbinom

ne možeš proći a da ne primjetiš ovako lijepo i upečatljivo auto
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sve pohvale za auto. vidim da ti je tehnička ispravnost na
prvom mjestu i to poštujem maksimalno, viđo sam jedno
vrijeme na dobrinji istog ovakvog micubišia. pozz

To je moja draga :icon_smile: živim tu...stajala je jedno vrijeme u mjestu dok se skupili svi djelovi i riješio problem sa turbinom

ne možeš proći a da ne primjetiš ovako lijepo i upečatljivo auto

hehe hvala ;)
 
Aditas je napisao(la):
Radi li se sta na unutrasnjosti auta?

Nema se vremena :icon_smile: od svih mogućih popravaka nije bilo vremena d se to uradi...ali će zato sada biti :icon_smile: prvo na redu je presvlačenje sjedišta svakako i drugi volan, manji. To sve naravno ako ostane kod mene, imaju neke potencijalne zamjene al ako mi se to ne svidi onda definitivno konačno ide malo sređivanja
 
Hodbina je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
moguće večeras jedino...slabo se vozikam u zadnje vrijeme inače :D
sto jeli zbog krize,:lol::lol::lol:
jesi bila ti ,,kafic netu, nekada sa audijem slika,onim starim

Istekla registracija a auto na prodaju pa ne bih baš da registrujem ako se nađe već neko da kupi...ako ne registrovat ću...a dosta mi je kazni bilo s Audijem baš, mada sam jednu morala ipak pokupit :icon_mad:
moguće, bila je nekad ta slika tamo
 
Evo pošto je autić izuzetno zanimljiv, ubacit ću par slika u moju temu da ne predstavljam tuđe auto zasebno, a auto se prodaje inače pa ako nekog zanima sve info može pitati na p.m. da ne bude ovo kao oglas :D
Mitsubishi Eclipse GSX ili u prevodu- 2.0. 16v turbo, 4x4 ili u još boljem prevodu najbolja Eclipsa :D
2d82sjq.jpg

20qws4.jpg

34fl9v8.jpg

jfxhn6.jpg

rrql4m.jpg

2rxg0mh.jpg
 
ammar_coupe je napisao(la):
:D ima li kakve felge il mi se cini da su ratkape ovo? mozda slabo vidim:D

Koga briga za felge pored 4G63T i 4x4? :D
Čini mi se da su bile ratkape...il su felge neke bezveze 15-ke uglavnom, neko je skinuo i fabričke 16-ke!Nisam na to obraćala pažnju pored onih bitnih detalja to me najmanje zanimalo :lol:
 
Top