Megane II Ph. II

Megane II Ph. II

Član
Odlican je fkt, ovom autu samo malo tuninga i premocno izgleda.
P.S nemoj da ti jarani farbaju auto :D
 
Član
@ArminM hvala lave, auto ima finu liniju, a i kombinacija boja je tamam, još dok i plastike na karambolkama budu u boji auta, bit ce :rolleyes: i ovaj puta ce farbati neko ko zna svoj pos'o :D

@jelle košta oko 240-250KM, ali pošto sam radio skupa sa prijateljem za 220 uradio.

@kula307 hvala druže, trudim se raditi domacinski :D
 
Član
Ne znam šta da ti kažem, malo kvalitetnije presvlake u prodajnim centrima su ti 100-120 KM,a ne mogu se porediti sa ovim skrojenim po fabrickim mjerama, plus biraš boju konca i covjek mi je i ponovo uradio naslonjac za ruku (poderala se koza bila). Meni je više nego povoljno =)
 
Član
Pa dobro i nije kad se sagleda sve....a stim da imam ja u svog jos ulozit oko hiljade to mi je zadnja opcija ....al predobro izgleda
 
Član
Ne znam šta da ti kažem, malo kvalitetnije presvlake u prodajnim centrima su ti 100-120 KM,a ne mogu se porediti sa ovim skrojenim po fabrickim mjerama, plus biraš boju konca i covjek mi je i ponovo uradio naslonjac za ruku (poderala se koza bila). Meni je više nego povoljno =)

Neznam meni djeluje bas nekako lose uradjeno ponajvise naslonjaci a i vidi se negdje da nije fino utegnuto ... puno je to para kako god...vidi se da fino sve radis da si pedantan i kad sam vidio presvlake sjebo se :D
 
Član
Naslonjace sam ja insistirao da uradi tako, posto putujem cesto treba mi da ih mogu rasklopiti, a ovaj model je dosta zeznut zato sto su "banana" naslonjaci, ovo je bila jedina opcija za izvesti. Uostalom lahko ih je popraviti. A ostalo ce se utegnuti kad budem isao da radim volan =)
 
Član
Posto sam imao vrlo los radio prijem van grada (vjerovatno zbog male antene), pa sam uzeo malu elektro antenu koju sam smjestio ispod kontrolnog sklopa klime. Super prijem u gradu, vidjet cemo dok izadjem negdje dalje.

zXFJRwV.jpg


aaiBm9u.jpg


Nešto kontam da vratim OEM ozvucenje u auto, dojadio mi je moj mp3 player.
 
Član
X2hzTTT.jpg


Renault i njihove sijalice hahahahaha :D Jedan balast vrisnuo na xenonima, pa su skinuti i naruceni novi, AC ovaj puta.

Usput izvadjen UHC i zamjenjen osigurac za rasvjetu prekidaca za podizanje stakala (napravio sam kratak spoj bio, pa je isti vrisn'o). Ponovo Renault-ova genijalnost u smještanju osiguraca (akumulator, kuciste akumulatora, ECU i jos masa kablova da se dodje do UHC-a i ovih smetljarskih osiguraca...)

XrxTmIq.jpg


LRDUMt1.jpg


Onda kupanje.

NPHrEuj.jpg


De9EaYV.jpg


Lh7DpA2.jpg


qGJhWAV.jpg


Skinuo sam foliju sa štopki jer se odvojila na par mjesta (po drugi puta, vec smo je jednom zamjenili), pa sad nisam siguran da li da je vracam ili ne, dok ponovim boju na kočionim čeljustima mislim da ce se fino uklapati. Uskoro lakiranje ako Bog da.
 
Član
Mala opaska UCH se nalazi u kabini ,a ta vanjska preklopna jedinica pored akumulatora je UPC.

Inače Megy je bombona , možda jedino feluge totalno u crno ili skroz u silver.
 
Član
@djordjep - Da, upravu si, moja greška. Usput pošto vidim da si dobar poznavalac, onako informativno, znas li slucajno za koje funkcije je zaduzen koji modul? I znas li otprilike za koje sisteme se nalaze osiguraci na UPC-u? Znam sigurno da je to osigurac za kratka svijetla i ovaj za rasvjetu unutrasnjih prekidaca (podizaci stakala i retrovizora), jer sam te mijenjao do sad.

Sto se tice felgi, nisam siguran, razmisljao sam da idem skroz crnu, ali kontam da ga ne zatvorim previše. Planiram ovo ljeto farbati auto, plastike na branicima isto u crno, pa cu vidjeti sta cu sa felgi, jos nisam odlucio =)

@Matej19 Hvala puno druže!
 
Top