Megane II Ph. II

Megane II Ph. II

Član
Hvala druze. Ovo je u biti drugi level opreme - Dynamique, ali je dodano jos dosta toga, od panorame, parking senzora i sl. A volan cu presvlaciti uskoro, kad budem i presvlake radio.
 
Član
Mali update...

Naponski, RCA i kablovi od prednji zvucnika konacno posloženi kako treba, cca 4 sata posla. Za one koji planiraju raditi, ispod volana, iza papucice kvacila ima splet kablova koji prolaze kroz firewall. Da bi se pristupilo kablu koje cete progurati iznutra iz auta potrebno je skinuti unutrasnje PVC zastite u blatobranima, i u gornjem desnom uglu cete vidjeti gdje izlaze svi kabalovi iz unutrašnjosti auta. Tu je potrebno da skinete plasticnu vezicu koja drzi kompletan dihtung i ne da mu se pomicati. Dihtung onda povuci iz unutrasnjosti auta da stvorite dovoljno prostora da provucete kabal, koji poslije samo provucete do akumulatora. Helem, evo kako je to kod mene izgledalo jučer :D

aglb.jpg


6o4z.jpg


d75v.jpg


t963.jpg


Usput smo zatamnili štopke

6r21.jpg


I riješili se okvira tablice

iozv.jpg


Sutra idemo po presvlake, pa ce biti update kako je ispalo =)
 
Član
Legle presvlake, ja prezadovoljan ulozeno-dobivenim :angelic:

kh6n.jpg


3ial.jpg


tdue.jpg


xp6e.jpg


u500.jpg


aeiu.jpg


q9v0.jpg


rpq9.jpg


Usput sam u Kisljaku pokupio nove PVC unutrašnje blatobrane, i još par sitnica, dok stignem to ubaciti biće update =)
 
Član
Danas vracen ljetni setup i kupljene gume za 17-ke. Felge, prednj i zadnji branici, hauba i blatobrani moraju nanovo na lakiranje, hauba i blatobrani su na kraju grozno ispali, narandžina kora, sa branika otpada boja kako se moze vidjeti na slikama. Sve u svemu - "jarani" mi više ne prilaze autu sa špricom, tako da valja šparati lovu i za to ponovo...

VdegFGh.jpg


1qFKBjn.jpg


ykg6irs.jpg


Sqs0Bx7.jpg


ChvejkK.jpg


v35qpLV.jpg
 
Član
Hvala druze. Lajsne ce ici u boju auta, bocni zmigavci se zatamnjuju, unutrasnjost farova ide u crno i ako uspijem naci ili napraviti crvene angel eyes, a opruge samo cekaju slobodnog vremena, to su otprilike neki planovi u skorije vrijeme.
 
Član
Postavljene opruge i zamjenjena sva 4 amortizera, Sachs. Ljepotica je čućnula tamam koliko treba. Totalno drugi ugodjaj za voziti, nema vise podizanja haube pri ubrzavanju i naginjanja pri promjeni smijera, volan ne prenosi vibracije sa puta, i konačno više ne vuce ulijevo, samo što volan radi tog nisam iščup'o bio.

Jutros prije početka radova
3axBcuS.jpg


Amortizeri
KLl54DX.jpg


naUj3UI.jpg


JmjMvhY.jpg


fT5ZSi7.jpg


Poslije
Sd0AKXW.jpg


1p3l3rp.jpg


BnYEprF.jpg


Razlika
RNS9W8O.jpg


Uskoro lakiranje, mozda cak i citavo, zamjena zadnjih diskova i obradjivanje prednjih, farbanje felgi (na prednjoj lijevoj moram srediti cep, puk'o pa ga trebam zaljepiti da na ispadne), farbanje čeljusti, nazad 1.5 cm distanceri i još neke sitnice...
 
Top