Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

Mnogo je ljepsa sad nego prije. Vidjeh je bas danas uzivo, reko lijepa MPS-ica, nisam znao da je to ova :cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

Gotova je Mazda, ostala jos koja plastikica nista bitno.. nadam se da se opucat koju sliku za raju ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

Sinoc je vidjeh uzivo, extra! svaka cast ;)
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

Dobar auto i rijedak u Bosni,fino mu stoji siva ova,samo ja nebih stokove u crno farbo,samo krov i retrovizore.
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

da ne idem pojedinacno svima hvala koji kazu da je dobro ispalo jer ipak ko je uzivo vidio zna kako tacno izgleda

Ponovo hvala svima

evo koja slika od danas al ovo je bas slikano navrat nanos tako da je ovo privremeno bice bolje za koji dan
91659265.jpg

16559533.jpg

72578497.jpg

40208593.jpg

48920321.jpg

26137329.jpg
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

Super je ispalo u ovoj kombinaciji :cool:, ja sam samo misljenja da ako skines traku sa sajbe da ce izgledati jedno 10x bolje, po meni ;)
 

IGY

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

ajd istrosi se jos sta para pa da odradimo profi fotke :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

IGY je napisao(la):
ajd istrosi se jos sta para pa da odradimo profi fotke :cool::cool::cool:

jooojjj pare mi ne spominji ni u kojem smislu... ova me je zajebancija izasla 40 puta vise nego sto sam ocekivao... ja sam samo htio da mu sredim one cvoke i ogrebotine i da ostane crn i to je sve, al eto skontam nesto vise za promjenu boje pa u medzu vremenu izletjele one felge pa haj i to pa nigdje polovnih guma pa uzmi nove, pa mi izleti onaj materijal za nebo pa haj uradi i to pa haj reko da malo carbona uzmem pa na kraju uzeo 4 kvadrata, pa na ovim felgama bio razdignut pa rijesi opruge a prije mjesec i po bila registracija... pa ove sice sto se nabralo 10 po 10, 20 po 20..... evo sad jos i servis moram... tako da mi vise pare ne spominji :icon_biggrin::icon_biggrin:
na kraju cu sam sebe prijaviti na "ispunimi zelju" da mi urade servis i eto moze chip :icon_smile::icon_smile:
 
Top