Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

mirzzaa je napisao(la):
trizex je napisao(la):
heheheheh jes' te krenulo s karbonom, bojim se da bi i ja isto tako ako uzmem, sjeo u auto, i gledao sta bi mog'o presvuc :))))

inace extra izgleda sad, pun pogodak je ovaj twotone :cool:

moja ti je preporuka nemoj uzimati ja ga samo jos na ku... nisam stavio :lol::lol: sve sam ostalo isprobao :lol::lol:

Suti, da znas da sam danas sjedio u autu i smekao 10 min sta bi sve mogao oblijepiti....belaj je to citav :D
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

Maloprije ti vidjeh Mazdu na tranzitu kod džamije parkirana, odlicna nema sta puno bolje izgleda uzivo nego na slikama ;) felge su mrak :cool: samo nisi je trebao parkirati ondje,ima svakakvih insana na ovom dunjaluku namjero ce je zagrebati ;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

Stilo je napisao(la):
Maloprije ti vidjeh Mazdu na tranzitu kod džamije parkirana, odlicna nema sta puno bolje izgleda uzivo nego na slikama ;) felge su mrak :cool: samo nisi je trebao parkirati ondje,ima svakakvih insana na ovom dunjaluku namjero ce je zagrebati ;)
Tu zivi ;)
 

IGY

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

307770_10150325989449303_845619302_7829487_392487510_n.jpg
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

IGY je napisao(la):
sub3r je napisao(la):

kad sam sa aparatom ( a to je jako cesto) rijetko mi sta moze promaci :)

samo ti provociraj sa ovim slikam :icon_smile: jer ni se ova svidjela pravo tako da bi za koji dan mogao od mene izvuci finih para za slikanje...;);)
nisam ni znao da mi ovako auto izgleda dok se ne uslika pravim aparatom... svaka cast
uglavnom slikat cemo ga jedne prilike da valja
hvala
 
BHT Ovisnik
uhh koliko otvorenija s ovim felgama,prestrasna je:cool::cool:

p.s. viđoh te jednu vecer u mostaru kada sam posao na more,mozda je bio negdje pocetak 8-og mjeseca,tu negdje:cool:
 
Top