Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

Član
mazda koja je dugo vremena bila u istom izdanju ide malo na farbanje, spustanje, felge itd...auto se farba u silver boju, stavljaju se 19", opruge se traze jer trebaju pod hitno, unutrasnjost se farba u boju auta, nebo je nedavno uradzeno od alkantare i bice jos dosta neke sice itd...
prije pocetka radova
mazda1.jpg

kupljene felge 19" orginalne sa mazde RX-8 sa tri gume 225/40R19
felgesl1.jpg

radi gume koja se nije mogla naci, kupljene dvije nove pirelli p zero 235/35R19
gume1.jpg

napravljene obrvice od poliestera
obrvice1.jpg

uradzeno nebo i stokovi od alkantare
nebop.jpg

stokr.jpg

nebo1.jpg

ofarbana klijesta i par stvari na motoru
motor1l.jpg

skinute folije sa stakala i sa krova
folije1.jpg

i sa haube
hauba1.jpg

unutrasnjost se farba u boju auta (prije sarafanja)
unutra1.jpg

http://img854.imageshack.us/img854/373/unutra3.jpg/img]
poslije sarafanja...
[img]http://img35.imageshack.us/img35/9601/unutra12.jpg
unutra13.jpg

unutra10.jpg

i danas pocelo da se radi na autu sad za sad su skinuti dijelovi
radovi1.jpg

radovi2.jpg

radovi3.jpg

najvece ostecenje na autu
ostecenje1.jpg
 
RE: Mazda MPS malo make up

extra bit ce opet bolid :cool: jesi li mozda razmisljao umjesto ovih obrvica da navaris iste na haubu da dobijes sve iz jednog mislim da bi lijepse bilo?
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

ma vala na sekundu mi je bilo naumpalo al necu jer mu je far duzi od haube pa bi se moralo variti pored i ne bi ni nasta licilo lad se digne hauba a i nedo bog sutra sta bude gdje naci ovu haubu
 
RE: Mazda MPS malo make up

ima ti i ta mjesta ipak mazda nije golf 2 pa da imas kupiti haubu na trafici :lol: sretno u nastavku radova da sve bude kako si zamislio. Samo mi jos reci ko ti je radio ovo nebo i jesil zadovoljan?
 
RE: Mazda MPS malo make up

Fino fino, samo mislim da su te felge 18", a ne 19", ili je stamparska ;), ostvari zamisljeno i bit ce dobro, ali daj i na motoru malo poradi :cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

technoGeek je napisao(la):
Fino fino, samo mislim da su te felge 18", a ne 19", ili je stamparska ;), ostvari zamisljeno i bit ce dobro, ali daj i na motoru malo poradi :cool:
na mps-u dodzu ovakve sive al 18" a na RX-8 malo kao tamni crom 19" pa pogledaj sta pise na gumama :icon_smile:
 
RE: Mazda MPS malo make up

Pokusavao sam al nije radilo, sad nikako ne radi... Znam da sam neki dan ovakav model vidio u 18", jedino ako te nisu s novog modela, facelift, na to sam zaboravio ;), kako god, obavjestavaj i napravi slike :cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

Aj mashala i ti se zad'o da je sredis :) smorio sam se dok sam ti ove linkove od slika ispravio, nemoj da moram opet boga ti :))))
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

bravo majstore,ovo ce biti odlicno,svaka cast;)
bit ce fino pratiti ovaj projekat;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

Jako lijepo drusko moj, de mi reci kod koga si nebo radio i jel mislis malo mapirat ovaj zvrk ;)
 
Legend
RE: Mazda MPS malo make up

prvo za auto svaka cast,prava zvjer
a radovi , nema sta , fino i uredno druze ;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

Ma Mirza ti si si lud,jedini covjek sto farba novo auto...Ali tvoju mastu ne odgovori niko pa ni moj pokusaj :lol:
 
Top