Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

heheheheh jes' te krenulo s karbonom, bojim se da bi i ja isto tako ako uzmem, sjeo u auto, i gledao sta bi mog'o presvuc :))))

inace extra izgleda sad, pun pogodak je ovaj twotone :cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

prelijepo auto stvarno ;)
vidio sam ga uzivo u Zivinicama na onom zadnjem SR-u
i mogu reci da je ovako na slikama puno ljepsi nego onda, a uzivo mogu tek da zamislim kako dobro izgleda :cool:

odlican posao
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

predobro si je odradio, svaka cast,auto je odlican, bas mi se dopada ova kombinacija, puno ljepse nego prije;)
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

Razmisljo sam i ja da oblozim stosta karbon foliju,sad sam definitivno odlucio :cool: gdje si uzmiao foliju i koliko kosta?
 

wkd

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

uh prelijep auto...
veceras smo se potezali (ja sam bio suvozac) u bordo Leon Cupri R, fkt ti auto otkida, jesi li nesto radio na motoru do sada ili je stock?
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

Drug sta da ti kazem, ovo je po mom ukusu najbolji auto na forumu, tj najvise bih voleo da ga imam...Svaka ti cast;)
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

danas sam ga bas vidio na ovom mjestu gdje su zadnje slike, uzivo bar 10x bolji nego na slikama, svaka cast ;);)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

wkd je napisao(la):
uh prelijep auto...
veceras smo se potezali (ja sam bio suvozac) u bordo Leon Cupri R, fkt ti auto otkida, jesi li nesto radio na motoru do sada ili je stock?

auuu znaci ti si iz cupre... ;););) hvala bogu i ja sam stvarno zadovoljan kako ide e sad ili je zbog novih guma ili je pred smrt :icon_biggrin::icon_biggrin:
a sto se tice motora osim ulja i filtera nikad nista nije dotaknuto... znaci stock 10000% da kucnem od drvo :icon_smile:
mada sam iskreno ocekivao da ce me cupra ubiti al eto...

trizex je napisao(la):
heheheheh jes' te krenulo s karbonom, bojim se da bi i ja isto tako ako uzmem, sjeo u auto, i gledao sta bi mog'o presvuc :))))

inace extra izgleda sad, pun pogodak je ovaj twotone :cool:

moja ti je preporuka nemoj uzimati ja ga samo jos na ku... nisam stavio :lol::lol: sve sam ostalo isprobao :lol::lol:

dellas je napisao(la):
Drug sta da ti kazem, ovo je po mom ukusu najbolji auto na forumu, tj najvise bih voleo da ga imam...Svaka ti cast;)

e hvala ti kad si iskren... ma zamislio sam ga ovakvog, takav je i ispao i sad sam miran neki duzi period... lijepo izgleda fino ide i ne treba mi vise... neka ga :icon_smile::icon_smile:

Hvala svimaaaa
 

wkd

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

mirzzaa je napisao(la):
wkd je napisao(la):
uh prelijep auto...
veceras smo se potezali (ja sam bio suvozac) u bordo Leon Cupri R, fkt ti auto otkida, jesi li nesto radio na motoru do sada ili je stock?

auuu znaci ti si iz cupre... ;););) hvala bogu i ja sam stvarno zadovoljan kako ide e sad ili je zbog novih guma ili je pred smrt :icon_biggrin::icon_biggrin:
a sto se tice motora osim ulja i filtera nikad nista nije dotaknuto... znaci stock 10000% da kucnem od drvo :icon_smile:
mada sam iskreno ocekivao da ce me cupra ubiti al eto...


ma ja, pred kraj su najbrzi XD (ned'o Bog)
A tek je prva noc Cupra u posjedu pa moze bit da se jos nije uletilo u fazon, sve u svemu Mazda jede malu djecu, samo guraj brate, vidimo se opet nekad aBd ;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

wkd je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
wkd je napisao(la):
uh prelijep auto...
veceras smo se potezali (ja sam bio suvozac) u bordo Leon Cupri R, fkt ti auto otkida, jesi li nesto radio na motoru do sada ili je stock?

auuu znaci ti si iz cupre... ;););) hvala bogu i ja sam stvarno zadovoljan kako ide e sad ili je zbog novih guma ili je pred smrt :icon_biggrin::icon_biggrin:
a sto se tice motora osim ulja i filtera nikad nista nije dotaknuto... znaci stock 10000% da kucnem od drvo :icon_smile:
mada sam iskreno ocekivao da ce me cupra ubiti al eto...


ma ja, pred kraj su najbrzi XD (ned'o Bog)
A tek je prva noc Cupra u posjedu pa moze bit da se jos nije uletilo u fazon, sve u svemu Mazda jede malu djecu, samo guraj brate, vidimo se opet nekad aBd ;)






cuj prvu noc... a ko je kupio??? a vjeruj mi da dok se on usteli da ce to auto ici jos 30% bolje nego sad... kazem ti ja sam ocekivao da ce me odmah izbaciti pa poslije kontam sta ovo bi...
 

wkd

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

ma prijatelj jedan Damir, mozda ga znas iz vidjenja iz Therapija posto ti stalno dole vidim auto, dolazi on ponekad sa crnom yamahom r1, sitan momak...
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

Vidio sa sinoc cupru na grbavici, zvuk je preopasan :cool: A mirzina mazda je posebna prica :icon_biggrin: Auto je prva liga ;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

wkd je napisao(la):
ma prijatelj jedan Damir, mozda ga znas iz vidjenja iz Therapija posto ti stalno dole vidim auto, dolazi on ponekad sa crnom yamahom r1, sitan momak...

Damir :icon_confused::icon_confused: neznam bogami al nije bitno haj nek mu je sa srecom a vidim i da ga bas nikako ne popusta svaki put pun gas... neka se pazi opasna je ono dzidza

beZZa je napisao(la):
Vidio sa sinoc cupru na grbavici, zvuk je preopasan :cool: A mirzina mazda je posebna prica :icon_biggrin: Auto je prva liga ;)

;);););););)
 
Top