Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.6 nove slike)

hvala svima najljepsa ali ovo je hajmo reci pola posla jos kad se stave 19", pa stakla zatamne, pa obrvice na farove, iznutra plastike ofarbaju, pa maska i znak u carbon, i jos nekih sitnica koje ce doci do izrazaja...
hvala svima jos jednom
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.6 nove slike)

lijepo ide...super kombinacija karbon + ova boja sretno u daljem radu ;) lijep japanac
 
Legend
RE: Mazda MPS malo make up(str.6 nove slike)

nema sta,odlicno izgleda...mislio sam da ce biti neko sarenilo ali bas je super,sve pohvale druze,samo nastavi ovako fino sa svojim bolidom
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.6 nove slike)

uff bas joj je legla ova boja...prije mi je bila nekako previse zatvorena (vidao sam je stalno kod terapija :p )... dok se to sve sklopi bice jos bolja...puno pogodak druze ;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.6 nove slike)

Mirza, ko ti radi lakiranje ako nije tajna i kakva je tvoja ocjena kvalitete uradjenog ???
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.6 nove slike)

esso_sa je napisao(la):
Mirza, ko ti radi lakiranje ako nije tajna i kakva je tvoja ocjena kvalitete uradjenog ???

rade mi braca mirsad i mirza kaliman sa kobilje glave, a ja sam ti inace picajzle sto se tice kvalitete uradzenog a sa ovim sam pre zadovoljan... jer je takav i bio dogovor dok ne budem bas bas zadovoljan da ga necu ni podici...l stvarno nema graske

danas je sastavljena, postavljene felge, sutra ide tamnjenje stakala i spustanje auta
nova1.jpg

nova2.jpg

nova3.jpg

nova4.jpg

nova5.jpg
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

Extraaa
two tones mi se sviđa, baš pogođene boje
Pogotovo zadnji kraj
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

inace mi je siva totalno isfurana boja, valjda zato sto je i kod mene na autu, pa mi dosadilo :D al ovo je ispalo super, jos kad se sve zavrsi :cool: svaka cast, malo tko radi ovo na ovako novom autu ;)
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

Dobraaaa :cool:, kad se spusti to ce biti to ;), poradi jos na motoru i nema dalje, vise ovdje odgovara clean, mozda maska bez znaka, i jos neke sitnice :D
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.7 nove slike)

jos kad je zakucas,i padne tamnjenje, uhh to ce onda biti druga prica, auto je prespreman svegami, odlicno ste ovo odradili, fele su da sjednes i places kraj njih, mocne samo tako, respect za ovo:cool::cool::cool:
 
Top