Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

IGY

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.12 nove slike)

mirzzaa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
sub3r je napisao(la):

kad sam sa aparatom ( a to je jako cesto) rijetko mi sta moze promaci :)

samo ti provociraj sa ovim slikam :icon_smile: jer ni se ova svidjela pravo tako da bi za koji dan mogao od mene izvuci finih para za slikanje...;);)
nisam ni znao da mi ovako auto izgleda dok se ne uslika pravim aparatom... svaka cast
uglavnom slikat cemo ga jedne prilike da valja
hvala


hehe ma nije frka dogovorit cemo se sve, imam jos par neuspjelih jbg prebrzo si prosao :D
 
Član
Auto je strava vidim je svaku noc na malti ispred kafica, vidio sam vas kad ste se trkali na otoci ja u tramvaju kad ste poletili a narod sve govori mlado pa ludo :cool: :cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
uhh koliko otvorenija s ovim felgama,prestrasna je:cool::cool:

p.s. viđoh te jednu vecer u mostaru kada sam posao na more,mozda je bio negdje pocetak 8-og mjeseca,tu negdje:cool:

ma u mostaru sam cesto nesto zbog nekih obaveza hem zbog fakulteta. eto sljedeci put moze i kafa da se popije kad budem dole

spOOn je napisao(la):
dobri ti bocni zmigavci XD

jebali te zmigavci, na kraju cu skinuti blatobrane zbog tebe

hvala svima na komentarima ma kakvi god da su
 
BHT Ovisnik
mirzzaa je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
uhh koliko otvorenija s ovim felgama,prestrasna je:cool::cool:

p.s. viđoh te jednu vecer u mostaru kada sam posao na more,mozda je bio negdje pocetak 8-og mjeseca,tu negdje:cool:

ma u mostaru sam cesto nesto zbog nekih obaveza hem zbog fakulteta. eto sljedeci put moze i kafa da se popije kad budem dole




moze,kada dolazio samo sibni poruku prije na forumu da ti dadnem broj,volio bih vidjeti poblize mazdu,opasno mi se sviđa:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
mirzzaa je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
uhh koliko otvorenija s ovim felgama,prestrasna je:cool::cool:

p.s. viđoh te jednu vecer u mostaru kada sam posao na more,mozda je bio negdje pocetak 8-og mjeseca,tu negdje:cool:

ma u mostaru sam cesto nesto zbog nekih obaveza hem zbog fakulteta. eto sljedeci put moze i kafa da se popije kad budem dole




moze,kada dolazio samo sibni poruku prije na forumu da ti dadnem broj,volio bih vidjeti poblize mazdu,opasno mi se sviđa:cool:




ok vidimo se
 
Top