Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

Član
RE: Mazda MPS malo make up

Odlicno mirza... al ce da legne ta silver boja... jedva cekam da je sastavis :cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

Aditas je napisao(la):
Odlicno mirza... al ce da legne ta silver boja... jedva cekam da je sastavis :cool:

heheh ma meni je najgore jer uopste ne znam na sta ce sve ovo liciti jer nemam ni slike za primjera tako da idem na slijepo totalno
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

nek je sa srecom...jedva cekam da je zavrsis da vidim kako ce izgledati...:cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

auuu brate kako ce ovo biti dobro, svidja mi se ova boja, leci ce ko budali samar, odlicno
svidja mi se i ovaj dio u carbonu, dobro ce biti na ukupan dojam o autu, samo naprijed, extra extra
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

ArminM je napisao(la):
auuu brate kako ce ovo biti dobro, svidja mi se ova boja, leci ce ko budali samar, odlicno
svidja mi se i ovaj dio u carbonu, dobro ce biti na ukupan dojam o autu, samo naprijed, extra extra

hvalaaaaa
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up

evo je svecano ofarbana limarija i sutra bi trebale karambolke, steke, lajsne itd i i jos se moraju srediti ovi prelazi sa crne na sivu, poliranje... e onda ide sastavljanje... evo par slika od danas
mazda1i.jpg

mazda2s.jpg

mazda3u.jpg

mazda4.jpg

mazda5.jpg

mazda6w.jpg
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

Nista ovo ne valja :D salim se, najbitnije da si ti zadovoljan, bas me interesuje da vidim gotov proizvod, kad budu i felge na autu itd :cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

trizex je napisao(la):
Nista ovo ne valja :D salim se, najbitnije da si ti zadovoljan, bas me interesuje da vidim gotov proizvod, kad budu i felge na autu itd :cool:

ma vala i ja se najvise nadam zavrsetku... hajmo reci sve je zavrseno al eto ostale mi jos te opruge jer se bas puno odigao na 35 profilu... pa trazim koja je najbolja varijanta za te opruge a da nije sad to nesto bas preskupo mislim na cifre preko 500-600km
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

dobro je za sad...dok ga sklopiš druga priča.......a biće tih opruga jeftino sad im je kriza u japanu..hehehhe,,,..pozzz:cool:
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

bad_look je napisao(la):
dobro je za sad...dok ga sklopiš druga priča.......a biće tih opruga jeftino sad im je kriza u japanu..hehehhe,,,..pozzz:cool:
heheh mjenjam vrecu rize za opruge od mazde
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

odlicno je ovo, svidja mi se ova boja pravo
sivu nisam nesto puno simptisao, dok nisam kupio sivo auto:icon_biggrin:
odlicna je za odrzavanje, extra boja
 
Top