Mazda MPS malo make up str.15

Mazda MPS malo make up str.15

Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

Ne znam vala.... Iskreno, meni je sad nesto previse siva....
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

esso_sa je napisao(la):
Ne znam vala.... Iskreno, meni je sad nesto previse siva....
pravi efekat ce ima na suncu, ima puno crni kristala il kako se to vec zove
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

boja je odlicna, ali two tone mi je bzvz
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

ma dobro svako ima svoje misljenje pa tako i ja... da je previse siva i nije jer ima krov i stokove crne... a da je sva siva i to bi bila bas fabrika jer se za americko trziste proizvode sive... sta ja znam, htio sam da bude i klasicno i malo upadljivo jer ipak u jednu ruku auto kao karavan... i necu da bude po njemu neke narandzaste, zelene, zute jer nije auto za toga... ovako ce ja mislim biti mjera crn krovi stokovi, sivo auto i crne-mis sive(neznam ni koja je ono boja) felge i zatamnit stakla i on ce biti mjera
e sad svako ima svoje misljenje i komentar pa neka kaze sta valja a sta ne... meni ne smetaju komentari :icon_smile::icon_smile:
uglavnom hvala svima
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

ovako "napola gotova" mi je sto bi rekli srednja zalost, al mislim da je nezahvalno komentarisati dok sve ne bude sklopljeno. ako bude kao sto si rekao u ovom postu iznad, mislim da ce izgledati puno ljepse i skladnije nego sto se ovako nedovrsena cini. mada bih JA prije isao na neku zivlju boju tipa neke bordo ili hebacke plave, al ne sumnjam da ce i ovako biti extra ;)
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

Meni je predobra ova kombinacija i boja i sve sto si zamislio, auto je zvijer, svaka cast jos kad legnu 19" ;) ;)
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

prelijepa je, svaka cast ;) 19ke ce leci predobro siguran sam, cak ce se super uklopiti i ove crne stopke sa crnim gornjim dijelom, samo nastavi bice super ;)
 
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

dvobojna kombinacija mi<se svidja, mislim da ce biti odlicno kad sve yavrsis
tj sklopis;)
 
Super Moderator
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

fino fino svaka cast... sretno dalje bit ce predobra ;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

ma ti si gusteru jos "zelen"... :lol:
fakat, dobra je i jedna i druga varijanta, mada se meni vise svidja ova siva;)
 
Član
RE: Mazda MPS malo make up(str.4 nove slike)

evo pocela se sklapati jos par dana i bice na cesti sva zavrsena, zatamnit stakla staviti felge itd...
mazda1.jpg

mazda2h.jpg

mazda3.jpg

mazda4y.jpg
 
Top