MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo je napisao(la):
1. Ne smijete stavljati nikakve sponzore na majice, jer to nisu zvanični sponzori bhtuning.com, ako neko hoće da to sponzoriše, neka se obrati administraciji.
2. Valjda će neka štamparija štampati posebno nickove :)
3. Štampa na bijeloj majici je jeftinija nego na crnoj ;)
4. Natpis ACAB je suvišan na majici.

Ako ćete raditi "na svoju ruku", odaberite glavnog i odgovornog, jer u slučaju bilo kakvih nepredviđenih događaja bhtuning.com ne snosi odgovornost.
:123:


1.Nismo ni kontali neke koji nisu zvanicni sponzori bhtuninga,naveo sam A3M i TAXI-BAR ukoliko naravno zele.
2.Trebala bi :) mada ne bi bilo puno ovih sa nickovima,mozda 10,15.
3.To smo vec ustanovili i izabrali smo bijelu iz vise razloga.
4.To smo rekli da cemo izbaciti ;)

I nece niko raditi "na svoju ruku" nego bi bilo dobro da se vi organizujete i smislite nesto jer ipak ce vama biti lakse :)
 
Legend
pa de nam ti Deyo predlozi neku stampariju,da ponesemo ovu sliku i da pitamo koja ce cijena biti za vecu kolicinu,pa ko hoce ne prijavi i to je to...
 
Član
Ovo je extra sto je adnan zadnje napravio...deyo eto ti provjeri koliko bi to kostalo u toj stampariji pa postavi onda ovde..i deyo imas sliku ovu zadnju sto je adnan postavio znaci da bude bas takva...adnane ako i ti ovo mozes organizovat sto da ne...ja vam ne mogu nikako odavde pomoc...mozete ti i deyo to zajedno nekako sta ja znam...kad se vidi cijena bas ovakve majice onda otvoriti posebnu temu sa prijavama sa informacijama(velicina,kolicina,nick)...

Deyo je napisao(la):
Odnijeću sutra ja u štamparije, što se tiče Tuzle, a neka neko od zainteresovanih pogleda još negdje, ako zna.

ti si deyo kralj ocam':D
 
EVo vam brojevi firmi koje se time bave u TZ.

Sims grafika 061 724 073

Nerma 061 406 303

Offset- ali nemam br.

Toliko od mene:cool:
 
Član
Deyo je napisao(la):
AdnanSa, da li imaš ovo auto u vektorskoj grafici (ako nemaš da nađem drugo, ili da nacrtam), i font mi trebaš poslati ili reći naziv.

Sad cu ti na PM poslati sve ;)


edit: e uradi sutra jednu majicu i obuci je i slikaj se da vidimo kako je ispalo pa da odlucimo hocemo li nastavljati ili ne ;)
evo i fontovi da se ne mucis i trazis,znaci ima ovaj naprijed i ovaj na ledima

http://rapidshare.com/files/221721390/Fontovi.rar
 
Član
a joj budala.... dok sam odspavo malo 7 stranica ko ce ti sad naci... sta ste se dogovorili... skino sam ovaj .rar. file i ako je to to sto mislim sutra nosim.... da mi naprave par majica... u raznim bojama... ako ovi iz tuzle hoce... da se nadjemo na brcanskoj sutra i da odemo kod nerme u trzni da nam za cas odstampa majice...

:lol: da neka mi neko posalje ove natpise... ili sta vec slike... vektorske ili sta vec da mogu si sutra majicu odraditi....

p.s. omere napravim ti ja majicu i posaljem po sukiju nazad ili cu eliu da dam
 
Član
Deyo je napisao(la):
Eto primio sam, ali ne znam gdje da otpakujem :lol:
Autić ide na redraw (premala rezolucija i kvalitet) ;)


Ma da samo sutra odradi svoj nick,nick nek bude crvene boje i font da bude isti kao sto pise ono tuning,ne bi valjalo da se mijesa 4,5 razinh fontova.A sto se tice ovih fontova sto sam ti poslao jel me zezas ili hoces stvarno da ti objasnim gdje ces ih ubaciti :).Znaci kad se ubace fontovi automatski se dodijeljuju svakom programu tipa WORLD,PS itd.
 
Član
Deyo je napisao(la):
Bulex, take it easy :D Da prvo vidimo kakve kombinacije ;)

jebiga ja se tek probudio kontam vi se sve dogovrili... deyo ja sam citav dan na brcanskoj pa ako sredis slike natpise... da odemo odstampati koju... :D
 
Član
ljudii jel sto posto da ce biti ova bijela majca sa crnim rubovima ....ako jeste to je odlicno brate ..meni jednu majcu


a nemojte skidati ovo acab bas je gotivno majkemi .....


znaaci bijela majca sa prve stranice sa crnim rubovima ...

i de ako je dogovoreno temu pod lock i da krenemo sklupljati pare ...a clan sam na fb grupe bhtuning
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top