MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
nodiash je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
svidja mi se prijedlog
boja takodje
deisgn je dobar (jedino bih skinuo ovo ACAB - ipak nismo mi neka navijacka skupina)

i stavio bih negdje, da svaki clan foruma posjeduje nick i na majci, da je lakse prepoznati ljude na eventima ;)

Eh to bi odlicno islo umjesto ovog ACAB..

pa sad.. mozda bi bolje bilo sa prednje strane, da ne moras svakog okretati, da vidis koji je nick ahhaha :) ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
svidja mi se prijedlog
boja takodje
deisgn je dobar (jedino bih skinuo ovo ACAB - ipak nismo mi neka navijacka skupina)

i stavio bih negdje, da svaki clan foruma posjeduje nick i na majci, da je lakse prepoznati ljude na eventima ;)

Dobar prijedlog ali ja sam mislio umjesto ovog ACAB staviti logo sponzora ukoliko bude neko,a sto se tice nickova to bi bilo jako komplikovano jer ukoliko se uradi bez nickova onda se moze kupiti npr. 100 majici i mogu ih koristiti SVI,a ukoliko bude ovo s nickovima onda ce se morati praviti spisak onih sto 100% kupuju pa sve posebno praviti za svaku majicu.

A evo jos jednog razloga zbog koga cemo morati prebrisati ovo ACAB ukoliko ne nademo sponzora i da stavimo njegov logo.Dakle vidi sliku i ispod objasnjenje :)

769_objasnjenje.gif

Cijena majice se odnosi samo na jednu od tri moguce pozicije.
Svaka dodatna pozicija povecava cijenu izrade i to:
svijetle majice +6 KM, tamne majice +12KM


JEDINO DA VIDIMO S AUTO KLUBOM CRANKSHAFT GDJE SU ONI RADILI ONE SVOJE MAJICE I KOLIKO IH JE IZASLO POSTO IMAJU SLOVA NA NESTANDARDNIM MJESTIMA
 
BHT Ovisnik
ova bjela je predobra,samo da mozda je neke druge boje,da ne bude izgledala šugavo al je predobra,nije lose ni da je 12km tamnija,samo neznam kako ce izgledat crno,kako god da vi kazete ja sam za:cool:
 
Član
Ma kontam da izbjegnemo sve te komplikacije...posto nas je i puno i zajebancija je to sve uganjat...nek ostane onako kako je prvobitno uradjeno...znaci standardno sve kako si ti adnane uradio prvi put i mirna Bosna..svako dobije istu majicu bez nickova i zajebancija...a i sponzori neki ovo ono...jedino ako bas hoce al mislim da svako ko hoce moze izdvojit 10-15km da sam sebi platu majicu...spisak kolko ljudi hoce i udri sve iste...
 
BHT Ovisnik
ma nije to puno para,ajde napravite popis tko ce pa da odmah prvo platimo:123:
 
Legend
evo jos jednom da kazem da sam za,tako da racunajte me,al bi isto bilo dobro da pise i nick sad ne znam,bilo bi lakse prepoznavanja,kolko mi je ljudi sa foruma u nedjelju u sa proslo ispred nosa ja nisam znao ko je ko...
 
BHT Ovisnik
i ja sam se prijavio

Nexus je napisao(la):
evo jos jednom da kazem da sam za,tako da racunajte me,al bi isto bilo dobro da pise i nick sad ne znam,bilo bi lakse prepoznavanja,kolko mi je ljudi sa foruma u nedjelju u sa proslo ispred nosa ja nisam znao ko je ko...

upravo to :)
 
POdrzavam i ja ovu ideju. a postoji jos jedna mogucnost, da kad se usaglasi izgled majica, staviti ovdje slike koje bi trebale ici na majice ( u psd formatu) tako da svako sebi to moze uraditi privatno u radnjama koje se time bave. tako da nece biti problema oko nabavke majica "na veliko", oko skupljanja para, nece niko izdraditi itd ..a i svako ce uraditi na majici na kakvoj zeli..
 
Legend
upravu si nodi,najbolje temu pod kljuc i nek admini odluce oce li ovo uci u realizaciju ili nece...
 
Član
Bijela u svakom slucaju , jer kontajte RACE i svaki ostali Event je ljeti , obucesh crnu majcu umresh :cool:

I ja sam za ;)
 
Član
ej imam ideju sponzore moze tam na rukav ako kontate na sta mislim na rub ruka stavite sam imena i gg...a bijela je super pa aj ak je moguce napravi sito crnu takvu
ak nije problem
i daj te krajnju cijenu onda da krenemo s tom listom
 
BHT Ovisnik
ma neka kako je prvu stavio i gotovo,ne trebaju sponzori ako nece sponzorirati :D nek se na jednom mjestu sve pravi da bude jeftinije i gotovo:)
 
Opsala, ovo mi se svidja.

Treba napravit popis kolicine i onda koji kvalitet maice.

Ja imam firmu za izradu ispisa na maice, povoljno.

A sto se tice sponzora (imam i to) samo treba vidjet broj maica i kolko treba onda sponzor dat.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top