MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo momci jos jedan prijedlog,dakle ovdje gdje pise nick bi bio vas nick :).Znaci prvo se ode i ugovori sa firmom koja radi ovo,tj.da li imaju majice koje mi zelimo ili da ih mi "naveliko" nabavimo,drugo napravimo spisak i prikupimo novac tako da znamo da nas niko nece izraditi.Mozemo praviti obje majice,dakle napravimo npr.15,20 sa nickovima ko zeli a ostalo ove druge bez nickova da ih SVAKO moze nositi bez obzira da li je clan foruma ili ne.Evo kako bi to izgledalo :)
 
Legend
moze adnane nije lose ovo,jos samo skontajte gdje sponzora,posto vec imamo ervixovu firmu,al na neko vise vidljivo mjesto jer je jedan sponzor...
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Opsala, ovo mi se svidja.

Treba napravit popis kolicine i onda koji kvalitet maice.

Ja imam firmu za izradu ispisa na maice, povoljno.

A sto se tice sponzora (imam i to) samo treba vidjet broj maica i kolko treba onda sponzor dat.;)

Dakle sto se tice majica i kvaliteta NECEMO "sfuseriti" nesto,ako pravimo nesto onda pravimo da valja i mora biti 100% pamuk,otporo na pranje tj.da natpis ostane citav tokom pranja :)
 
Član
ajde da ne otvramo temu evo ja cu poceti s popisom
1.Eddiezg-jednu bijelu majicu velicine S s nikom Ema(za curu..heheh) i jednu bijelu majicu velicine xl s nikom Edo(za mene)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

i ajde daj te kontakt informacije ime prezime banka ziro racun i datum do kada se mora uplatiti ja predlazem datum 30.4. najkasnije da svi vide da se ne zuri

kod upisa na popis stavite nik s foruma i napisite kaj oce te da se zna i kad bude te uplacivali pare upisujte se na nik s foruma da se lakse razumije
 
BHT Ovisnik
drama drama drama:icon_eek::icon_eek: to je to,tu nick i to ostalo kako je,nema dalje,sad samo rezervirti,platiti i dobiti i to je to:cool:
 
Legend
Eddiezg je napisao(la):
ajde da ne otvramo temu evo ja cu poceti s popisom
1.Eddiezg-jednu bijelu majicu velicine S s nikom Ema(za curu..heheh) i jednu bijelu majicu velicine xl s nikom Edo(za mene)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

i ajde daj te kontakt informacije ime prezime banka ziro racun i datum do kada se mora uplatiti ja predlazem datum 30.4. najkasnije da svi vide da se ne zuri

kod upisa na popis stavite nik s foruma i napisite kaj oce te da se zna i kad bude te uplacivali pare upisujte se na nik s foruma da se lakse razumije

ne boj se drug,otvorit cemo novi thread za prijave,spam ce se brisati,samo da odlucimo da li ovo ulazi u realizaciju...
 
Član
ma nema sta razmisljat ak se nikome neda to nemoj te da ja moram od silne tolike bosne u zgb ici to radi..heheheh..aj otvori sad temu pa nek se ljudi koji su sigurni dodaju
 
Član
slazem se. samo moj prijedlog, da se uzmu neke ne samo kvalitetne, nego i vizuelno lijepe majice... npr ovako nesto ko gore mi nebi smetalo ni po gradu nositi, dok cisto sumnjam da bi neko onu obicnu majicu noso svakodnevno. svidja mi se ovaj font na ledjima... ;)
ako se vec cejf placa, nek onda bude bas cejf :icon_biggrin:

Eddiezg je napisao(la):
ma nema sta razmisljat ak se nikome neda to nemoj te da ja moram od silne tolike bosne u zgb ici to radi..heheheh..aj otvori sad temu pa nek se ljudi koji su sigurni dodaju

sta ima sad otvarati temu, kad se ne zna ni kako ce tacno izgledat to... kad se sve stvari provjere i skontaju, tek onda treba otvorit. ne treba nigdje zurit. bolje sacekat pa kvalitetno odradit, nego zurit pa svuserit... :D
 
Legend
sacekaj prvo da vidimo admine sta ce oni reci na ovo pa onda,ako se koji bude htio javiti,mada ovo nema nikekve veze s njima,ali eto njihov je forum...
 
Član
Nexus je napisao(la):
sacekaj prvo da vidimo admine sta ce oni reci na ovo pa onda,ako se koji bude htio javiti,mada ovo nema nikekve veze s njima,ali eto njihov je forum...


Ma da,nek se organizuju otvore racun,prikupe pare i TEK onda kupiti ove majice kao na slici jer na obicnim ne bi ovako izgledalo nego mora imati ovo okolo crno.Znaci vidjeti koliko TACNO ima onih koji ce dati pare i kad se to skupi onda printati,a kako vidim ima zainteresovanih.Pa mogu uzeti majice i prodavati po raznim okupljanjima :lol::lol: :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top