MAJICE !

MAJICE !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nexus je napisao(la):
moj glas za bijelu sa crnim rubovima,i uzet cu je 100%,i ja sam bas ovako nekako zamislio,a sta mislite da na prednju stranu majice stavimo baner naseg foruma,a nazad ovako kako jeste nek ostane...

Tesko je nexa taj banner oslikat a mozda i skuplje nemam pojma...jedino ako se neko od sponzora foruma neukljuci pa neki banner sa njihovim logom...a u slucaju da ne bude tako ja ne vidim nista loshe ni u ovoj skici auta...izgleda ok..
 
Legend
ma dobro i meni se svidja ova slikica,ali eto opet predlazem baner,mozda se moze i oslikati nekako,ugl.nodi tebe ce vise kostati,dok ti posaljemo u Irak dok ovo dok ono:lol:
 
Član
nodiash je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
moj glas za bijelu sa crnim rubovima,i uzet cu je 100%,i ja sam bas ovako nekako zamislio,a sta mislite da na prednju stranu majice stavimo baner naseg foruma,a nazad ovako kako jeste nek ostane...

Tesko je nexa taj banner oslikat a mozda i skuplje nemam pojma...jedino ako se neko od sponzora foruma neukljuci pa neki banner sa njihovim logom...a u slucaju da ne bude tako ja ne vidim nista loshe ni u ovoj skici auta...izgleda ok..


Da,upravo sam ubacio ovu skicu auta da ne bi bilo skuplje printanje a i mislim da se ovo fino uklapa lijepe linije itd,ne znam kao sto ti kazes sve zavisi od sponzora hoce li itd. pa da nam budu jeftinije.
 
Član
nemoj da se izlazete posebnom trosku...pokupit ce neko njih za mene u granicama BiH:icon_smile:

Elem da nespamamo vise nema potrebe...sacekat cemo Edu i ostale admine da kazu svoje misljenje i prijedloge pa cemo onda dalje:cool:
 
vidjet cu ja koliko su na vise takve majice nebi trebale biti iznad 5 km bez stampe pa onda na sponzore da trazimo i ja sam voljan da malo pomognem u sponzorstvu da promovisem svoj biznis hehe koliko toliko nebi bilo lose ko ima mogucnosti da probamo
 
Član
Evo sto se tice ovog printanja,dakle nasao sam kako mozemo dobiti na sve majice jos 10% popusta :lol:

Svi clanovi grupe unikatne majice
na facebooku imaju 10% popusta.



Mi cemo se prijaviti svi u ovu grupu i onda nek nam smanje 10% na sve majice :lol::lol: a jos ukoliko bude neki sponzor pa nece nas izaci ni 7,8KM po majici :D
 
Legend
AdnaNsa je napisao(la):
Evo sto se tice ovog printanja,dakle nasao sam kako mozemo dobiti na sve majice jos 10% popusta :lol:

Svi clanovi grupe unikatne majice
na facebooku imaju 10% popusta.



Mi cemo se prijaviti svi u ovu grupu i onda nek nam smanje 10% na sve majice :lol::lol: a jos ukoliko bude neki sponzor pa nece nas izaci ni 7,8KM po majici :D

to je ja mislim za majice sa svasta-nesto
samo ovde treba postaviti link da postanemo clanovi i da ostali nemoraju traziti po internetu ;)
 
Legend
svidja mi se prijedlog
boja takodje
deisgn je dobar (jedino bih skinuo ovo ACAB - ipak nismo mi neka navijacka skupina)

i stavio bih negdje, da svaki clan foruma posjeduje nick i na majci, da je lakse prepoznati ljude na eventima ;)
 
Legend
evo link za pridruzivanje grupi unikatne majice i ovo sto kaze .nOKe nije lose:cool:
http://www.facebook.com/home.php?#/s.php?ref=search&init=q&q=unikatme%20majice&sid=4067ef42fff27bf80226d739a5f03cf4
 
Član
stefan je napisao(la):
AdnaNsa je napisao(la):
Evo sto se tice ovog printanja,dakle nasao sam kako mozemo dobiti na sve majice jos 10% popusta :lol:

Svi clanovi grupe unikatne majice
na facebooku imaju 10% popusta.



Mi cemo se prijaviti svi u ovu grupu i onda nek nam smanje 10% na sve majice :lol::lol: a jos ukoliko bude neki sponzor pa nece nas izaci ni 7,8KM po majici :D

to je ja mislim za majice sa svasta-nesto
samo ovde treba postaviti link da postanemo clanovi i da ostali nemoraju traziti po internetu ;)

http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?sid=800713ab21b0e757f57c0f47868e41a7&gid=34322561609&ref=search
 
Član
.nOKe je napisao(la):
svidja mi se prijedlog
boja takodje
deisgn je dobar (jedino bih skinuo ovo ACAB - ipak nismo mi neka navijacka skupina)

i stavio bih negdje, da svaki clan foruma posjeduje nick i na majci, da je lakse prepoznati ljude na eventima ;)

Eh to bi odlicno islo umjesto ovog ACAB..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top