Litraza kutije?

Litraza kutije?

prije je u ovoj kocki zarezanoj bila kutija od 96L pa sam i ja kontao da moze stati fino , racunao sam da ide do tog zarezanog dijela jer dalje ide pojacalo
 
Član
napravi bukvalno da ti kosina bude port,tj da port izlazi sa strane a ne na prednji dio kutije...

ovako:



joke je davoru radio nacrt za jednu takvu i dobro je svirala... ;)
 
ma joj ne bih ja tako nesto ha hu , da imam fin gepek ovako ensto bi najvise volio



a ovako cemo na kraju napraviti i ovo mi je extra , samo eto pitanje je moje za ove kupole da li smijem od fibera uraditi jer i izgled mi kvari ako ne ide od zida do zida pa da bude sve kako treba , znaci da iskruzimo taj dio gdje grba ova ruzna i premazemo da dobijemo njen oblik ?

http://www.youtube.com/watch?v=EobVmTs3u8M&feature=player_embedded#!
 
ma ima da ga mazemo krvnicki :lol: Eto Adi sve smo rijesili jos ti te dimenzije skontaj za port pa cemo lagano da sarafamo imamo fore :cool: hvala svima
 
Član
možeš tu kockicu i od MDF-a izradit jer koliko vidim na slici nije neki komplikovan oblik... :icon_rolleyes:
 
i to sto kazes , cekat cemo Adija da vidimo sta ce reci uglavnom to je to jos samo sprovesti u djelo :cool: evo sta samo moramo izbjeci da bi to bilo fino uklopljeno , i mislim da ce biti ovde fino litara

 
Član
ma dugačak L port za R-ove majka...malo će biti peripetija oko te kosine i tih grba jer na jednoj strani mora biti port i onda će ta grba biti u portu... :icon_rolleyes:
koliko su visoka ta "izobličenja" ?
 
Neznam koliko me sjecanje sluzi ja sam uspio dobiti oko 120 L sa ovom kutijom u astri isla je od onih bokova do bokova u gepeku znaci unutra se sklapala nije se mogla sa vana unijeti i evo koliko sam dobio gepeka lanci samo da stanu :lol::lol: gornja ivica bila ravna sa daskom onom i nek je ovaj sendvica pojacalo i panel bio 7 cm mozda ona strana je bila kosa i viskom je prenijet ugao bio i ispalo je kako je ispalo zvucnici su okrenuti bili u sjedista i 2 cm od njih su bili stavljeni granicnici

2eluonn.jpg
 
Član
previse komplikujete stvari sto jes jes :icon_confused: ... druze evo ti savjet, skontaj se tacno kakvu kutiju TI hoces i takvu kutiju i napravi, mani se petljanja i slusanja drugih jer kako gledam zapalice te i mislices da ces dobit nesto "specijalno" a na kraju ces dobit isto sranje ko i neko drugi ko je napravio najobicniju kutiju za 5 puta manje para :icon_rolleyes: ... slot port se inace ne radi sa kosim stranama a kamoli da se radi sa kosim stranama i jos i poliesterom, na kraju ces dobit zvuk da ces se stidit pojacat muziku :D
 
Top