Konzumirate li cigarete i koje???

Konzumirate li cigarete i koje???

Član
e morete vala i vi srat :lol: nek pusi kome cejf ha ja ... o kakvom zakonu pricate u BiH ...
:lol:
 
Član
badboy je napisao(la):
The_Dag je napisao(la):
Duhan nije učino sedždu Allahu, i ja ga pržim pred očima ;)
Ma brate mili,onaj ćejf uz jutarnju kahvu kad je pripalim nebi dao za dunjaluk,poslije jela...a pogtovo uz ramazan poslije iftara kad me okine mmmmmm.Ma ćejf ba...jos pogotovo kad sam u Sarajevu ljeti kod rođaka.Ujutro ustanem,sjednem na balkon,čitavo Sarajevo vidim,kahva miriše,Sarajevo miriše,upalim sevdalinku i zapalim cigaru...jooooooooooooooooooooooooooooooj meraaakaaaa

kad hodza moze mogu i ja :lol::lol::lol::lol:

bolje pusit nego svasta pricat :lol::lol:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Nemojte ici u hrvatsku na more, nego u tursku, egipat i dimite do mile volje:D

Ne pusim cigare, ali isto mi dodje, kao da sam pusac, stalno smrdim na cigare, pasivni pusac u maltene svakoj kafani... a podrzavam zakon :icon_smile:

Neces ni tamo zapalit vise unutar javnih mjesta, vjeruj...na Ataturk aerodromu cak nema vise ni boxova a u restoranima i hotelima nema vise uopste place za duvanje, strogo zabranjeno...Egipat je druga prica, pusis gdje stignes...

Pusim vec 10 godina, svakakvih cigara se izmjenjalo...zadnje 3 godine Marlboro Medium...kad dodjem kuci bice light jer nema mediuma kod nas, steta, najbolja cigara na planeti...

Zakon je totalno retardiran...hvala Bogu pa nece to kod nas jos dugo a mozda i nikad zaziviti a to da pusaci truju druge je totalna glupost a da se usmrdi sva odjeca na duhan se slazem u potpunosti al sve bi to bilo okej da su kod nas lokali uradjeni po standardu pa da je kako treba ventilacija i klimatizacija...

Na kraju krajeva, neka i zakona al napravis zonu u objektu za pusace i nepusace, pa kud koji, kao sto je to slucaj u US i jos nekim zemljama...
 
Član
Gdje me nadje...prestao prije mjesec, 7 dana i evo jedno 11ak sati
Najbolje cigaretre
George_karelias_and_sons_superior_virginia_filters_ks_20_b_greece.jpg

Pusio 2 god ali poceo kasljat i slajm pljuvati i predjem na
aura%20light.jpg

Koje su mi godile pravo ali definitivno nisu ok jer 1 za 2 se pusi (i vecina mi prijatelja pusi auru i kazu da je prezavisna)
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Duhan nije učino sedždu Allahu, i ja ga pržim pred očima ;)
Ma brate mili,onaj ćejf uz jutarnju kahvu kad je pripalim nebi dao za dunjaluk,poslije jela...a pogtovo uz ramazan poslije iftara kad me okine mmmmmm.Ma ćejf ba...jos pogotovo kad sam u Sarajevu ljeti kod rođaka.Ujutro ustanem,sjednem na balkon,čitavo Sarajevo vidim,kahva miriše,Sarajevo miriše,upalim sevdalinku i zapalim cigaru...jooooooooooooooooooooooooooooooj meraaakaaaa

:lol::lol::lol: regrutujes nove pušace dobrom kampanjom ,aaa :lol:
ebem ti sunce ,kad ga tako opišeš ,sad bi i ja zapalio :D
 
Neka zakona...Nista mi gore nego kad seljacina ide ulicom i pusi i redom "puse dim" narodu u facu :icon_mad: Ili kad udjes u slasticarnu a ono dima k'o u prici, glava zaboli, jos se usmrdis k'o pseto :icon_mad: Treba odvojiti prostor za nepusace i prostor za pusace (svidja mi se u Mercatoru - Santana) sto je odvojeno..Imao sam 1 peksina na poslu koji je od 09 - 16 pusio 3 kutije Aure, pepelnice nikada istresao nije, pa sam mu je ja vrlo cesto morao istresati u kafu..Kasnije sam ga istjerivao na zimu i snijeg da pusi tamo pa je smanjivao, smanjivao i na kraju napustio posao (i zalio se sefu kako vrsim torturu nad njim te da nisam normalan :D )
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Rozimacak je napisao(la):
super light ronhil..već dugo dugo .i djelomično sam protiv zabrane !!
Mislim da bi trebalo zabranit alkohol i kavu u birtijama jer je obadvoje štetno za zdravlje..a debele bi trebalo izvagat na ulazu i zabranit im da ulaze u restorane zbog toga što nemaju potrebe jesti i loše djeluju na okolinu..itd ..itd:icon_smile:

tebi cigare izjele mozak. vise ne znas ni sta pises... ;)

haha....jes vala....razlika izmedju toga da se zabrane cigarete i toga sto ti kazes da se zabrani kafa je ta sto cigarete stete onom pored a kafa koliko ja znam jos ne.....:icon_smile: ja lika sta pise
Komentiram zakon o nepušenju jer je uglavnom uveden zbog 'zdravlja' nacije . a ovo što sam nabrojao jednako loše utječe na zdravlje i okolinu kao i cigarete.
 

MTR

Član
fumam vec pofino , svakakih cigara sam probao , Malisu , Benson&Hedges , savijene kubance , zarolane listove , sve iz Rovinja , ma svega , al nema cigare do Drine obicne , joj meraka , za supak ujeda ona jutarnja uz kafu .

A to sto brane pusenje , imam ja za njih nesto drugo

ZABRANITE ALKOHOL U TIM LOKALIMA , KAFICIMA , DISKOTEKAMA ......

ja jos nisam vidio da covjek nakon 10 popusenih cigara pravi belaj , al sam 1000 puta vidio da nakon 10 klipaca pive brat na brata sjekirom leti

pusenje je zdravo , alkohol je smrt

ovo sam zaboravio :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Rozi mačak: Ako ja pijem pivu,neću je sipati u usta svima koji sjede oko mene,no ako zapalim cigaru SVI PUŠE SAMNOM....Zbog toga su tvoje izjave smiješne
 
Član
Cibucim vec 10 godina West crveni. Ako kod nas zakon uvedu to se moze odraziti samo na posao ugostitelja.
 
Top