Konzumirate li cigarete i koje???

Konzumirate li cigarete i koje???

Član
Winston 100's!;)
Najbolja cigara ikad, ali u poslednje vrijeme propada nacisto. Cak vise nije ni meko pakovanje, a smanjili i nikotin i katran.:icon_cry:
 
Član
au mrzim i dim i cigarete i najgore dodem kuci ono odjeca smrdi dovoljno je da neko jednu zapali i usmrdis se..a brate i ruke u pusaca smrde:)tako da niti sam niti cu
 
Član
nisam nikad, nit cu kad. cigare su cisto sranje, trujes sam sebe i sve oko sebe, smrdis i jos placas sve to. slazem se sa zabranom pusenja na javnim mjestima, gadi mi se otici u na kafu jer svi cade ko termoelektrana, fuj........:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
Drina obicna najobicnija...2 kutije dnevno...a za zakon ja mislim da je to sranje...svi nepusaci nesto seru kako ih mi trujemo, a sta sve drugo guraju u usta ne razmisljaju o tome...sve se bojim da svi koji ne puse da u isto vrijeme ne piju, ne jedu konzerviranu hranu (samo BIO jel tako? a pilici od 2kile nakljukani koje cim pa super izgledaju), ne piju one sokove 1,5L marka (ostavis ga mjesec u flasi, flasa sva nagrizena)...pa sam zivot u samom gradu gusi zbog izduvnih gasova i smradova kojekakvih...tako da cigare ne mjenjaju puno toga...ali eto ako su toliko odlucni onda nemojte ici u kafane jer ostali puse, nemojte se trovat...eh onda kad gazde vide da im ide slabo poso onda ce oni sami uvest zabranu ne treba zakon...eto budite ustrajni...jedno sto nepusaci ne razumiju je da je to nekom potreba i tako je...

nepusacima vise smeta smrad ili "ruzan miris",kulturno receno,cigara nego sama pomisao sta to radi njihovim plucima,bla,bla....
sat vremena negdje budes na kafi i odmah moras oprati svu odjecu
vi ne primjecujete u tolikoj mjeri jer vam je to,kao sto kazes,potreba
i ne smeta meni to,pusite,samo,pola kafica "vase",pola "nase"" i svi hepi :cool:
 
Legend
osnovnu skolu nisam , srednju nisam pusio,....fax haman prebrodio i zavrsio , i prije nekih 2 godine propusio

Ronhill light ,..... nedaj boze nikome , zaraza teska , planiram ostaviti ..... vec laganini umanjujem
 
vratio nam se spamer edo_ze :lol: :lol: :lol:
vec 5 godina,ali samo uz kafu,pivu...znaci kad izadjem napolje,u kuci i autu ne jer smrdi prostor ko pepeljara :D

1007974-1207-107280-1218790057Drina_Light.vm.jpg
 
Član
hehe, dosta zanimljivih komentara... ja pokusao ostavit ali ne mogu, ali sam smanjio sa 2 kutije na jednu... u autu isto ne pusim (otkad sam smanjio cigare) jedino ako se ide na duze putovanje... a ovi sto kazu da bi se trebalo ukinut, nek se poklope... najpametnije neko rekao pola vama, pola nama i ja bi se slozio... moramo i mi zivit i "disat" :cool:
@emir_89 u zadnjih par godina sve cigare poskupile, moje poskupile sa 2,80 na 4... i da su 10, ljudi koji imaju potrebu za cigarama bi pusili, smanjili bi vjerovatno ali bi i dalje pusili...
 
Član
neki izvalise svasta al eto uvjek se neko nadze :)

Sto se tice pusenja nikad nisam pusio nit cu , alkohol isto tako 1 godisnje i to u neprimjetnim kolicinama
dal zato sto se bavim sportom , ali dim mi strasno smeta em sto usmrdi odjecu kosu sve sve , tako da trazim mjesta gdje su odvojeni dijelovi pusaci nepusaci
tipa Vatre i slicnih kafica et tako :D
 
drina light, kutija i po dnevno max. vecinom samo kutija, osim kad se sjedi do ranih jutarnjih sati ( pocesto ). a ovi sto bi zabranili pusenje na javnim mjestima - ako vam smeta uvjek mozete otic negdje drugo. i mislim da je glupo zabranit pusenje u svim lokalima. treba sagledati prozracenost, klimatizacija, velicina prostora. zestoko se protivim zabrani. a to kad bi doslo kod nas, vlasnici nasih lokala bi napravili opstu pi*dariju. nevjerujem da bi se odrzo taj zakon.
 
Prestao 04 januara 2010. Nisam ni dim povukao od tada. Kriza drma ponekada, posebno (kao sinoc) kada se malo alkohol maltretira. Izazov jeste ali za sada se dobro drzim i ne planiram da pocnem. Pusio sam Ronhil Rich skoro 4 godine...
 
Top