Konzumirate li cigarete i koje???

Konzumirate li cigarete i koje???

Super Moderator
fuj :D
nema mi mrze brate stvari od cigare to toliko mrzim ne mogu smislit
nek ukinu brate samo kod nas se niko toga nece pridrzavat... volio bi kad bi ukinuli cigare skroz :D
sreca kuci mi niko ne pusi pa sam miran ;)
ne mogu izdrzav dugo u prostoriji gdje se puse cigare
mogu nargilu ponekad s rajom ispusit al nista pretjerano i taj dim mi ne smeta jer nema onaj SMRAD ko cigara
 
MTR je napisao(la):
ZABRANITE ALKOHOL U TIM LOKALIMA , KAFICIMA , DISKOTEKAMA ......

ja jos nisam vidio da covjek nakon 10 popusenih cigara pravi belaj , al sam 1000 puta vidio da nakon 10 klipaca pive brat na brata sjekirom leti

pusenje je zdravo , alkohol je smrt

ovo sam zaboravio :lol::lol::lol::lol:



Veliki potpis:cool:
 
Prije nekad konzumirala i prestala...Treba i zakone pooštriti o zabranama i poskupiti...kad čovjek bolje razmisli-sam sebi kupuješ otrov, tj bacaš tolike pare da se ubiješ (što obično bude kraj priče) :icon_rolleyes: Pa onda bar poštedi ostale oko sebe koje truješ i kupi si jednostavno pištolj i metak :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
Prije nekad konzumirala i prestala...Treba i zakone pooštriti o zabranama i poskupiti...kad čovjek bolje razmisli-sam sebi kupuješ otrov, tj bacaš tolike pare da se ubiješ (što obično bude kraj priče) :icon_rolleyes: Pa onda bar poštedi ostale oko sebe koje truješ i kupi si jednostavno pištolj i metak :D

Najgora sorta! Bivsi pusaci! Meni citava familija nepusaci, pa kad pocnu sa savjetima.:icon_mad:
Stari pusio 20 god., prestao, pa sad meni drzi predavanje kako ne valja. Ccc.:icon_mad:
 
Član
rodjak evo nekih 10ak dana ne pusi. danas nekih boba nakupovao, grickalica i na kafu. kaze skuplje ga izadje odvikavanje nego cigare :lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
fumam vec pofino , svakakih cigara sam probao , Malisu , Benson&Hedges , savijene kubance , zarolane listove , sve iz Rovinja , ma svega , al nema cigare do Drine obicne , joj meraka , za supak ujeda ona jutarnja uz kafu .

A to sto brane pusenje , imam ja za njih nesto drugo

ZABRANITE ALKOHOL U TIM LOKALIMA , KAFICIMA , DISKOTEKAMA ......

ja jos nisam vidio da covjek nakon 10 popusenih cigara pravi belaj , al sam 1000 puta vidio da nakon 10 klipaca pive brat na brata sjekirom leti

pusenje je zdravo , alkohol je smrt

ovo sam zaboravio :lol::lol::lol::lol:



;)
 
OggyBoy je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Prije nekad konzumirala i prestala...Treba i zakone pooštriti o zabranama i poskupiti...kad čovjek bolje razmisli-sam sebi kupuješ otrov, tj bacaš tolike pare da se ubiješ (što obično bude kraj priče) :icon_rolleyes: Pa onda bar poštedi ostale oko sebe koje truješ i kupi si jednostavno pištolj i metak :D

Najgora sorta! Bivsi pusaci! Meni citava familija nepusaci, pa kad pocnu sa savjetima.:icon_mad:
Stari pusio 20 god., prestao, pa sad meni drzi predavanje kako ne valja. Ccc.:icon_mad:
Što najgora sorta :icon_question: Osviješteni pojedinci prije bih rekla...nikad cigarete iz nekog užitka, nikad dim u pluća uvukla, nikad u kući zapalila cigareta(jer su svi nepušači, što poštujem naravno) i šta sad s tim?Zapalila iz dječije gluposti, kud svi tu i mali Mujo što bi rekli, vidjela kolko je bila glupost i prestala, simple as that :icon_smile: Pa eto usput dobro ti je čovjek rekao barem, kad god prestao dobro je što je, bolje nego da za koju godinu ga oplakuješ radi tgo poroka, a vjeruj da su mnogi oplakivali i oplakivat će, a tipično za već navučene je negiranje poroka ;) Uostalom, svak ima pravo na svoj izbor al se treba zakon malo regulisat a ne da truješ kako stigneš okolinu, misliš da je sad lako nepušačima a i ovim što se odvikavaju kad uđeš u zadimljen prostor negdje pa ne možeš disati od boli u plućima?Nemam ja ništa protiv tog da puši ko god hoće al ne mora time i mene lično da truje, ako se sama ne trujem što ćeš me ti trovati :icon_rolleyes:
 
Član
Ne poznajes me, curo.:D
Dugo godina sam pusac i daleko od toga da nisam svjestan posledica pusenja. Sto se tice zavisnosti, nekoliko puta sam vec prestajao pusiti po nekoliko mjeseci iz opklade, a nekoliko puta cisto jer sam sebe testirao. Kad jednom kazem necemu NE, ja sam sa tim zavrsio za sva vremena, jer takav sam karakter, a cigaretama jos nisam rekao NE, jer nemam potrebe, ali planiram to da uradim. Mogu do sutra ovako, ali mislim da sam bio jasan.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Ne poznajes me, curo.:D
Dugo godina sam pusac i daleko od toga da nisam svjestan posledica pusenja. Sto se tice zavisnosti, nekoliko puta sam vec prestajao pusiti po nekoliko mjeseci iz opklade, a nekoliko puta cisto jer sam sebe testirao. Kad jednom kazem necemu NE, ja sam sa tim zavrsio za sva vremena, jer takav sam karakter, a cigaretama jos nisam rekao NE, jer nemam potrebe, ali planiram to da uradim. Mogu do sutra ovako, ali mislim da sam bio jasan.;)

Pa upravo o tome se i radi, sve se može kad se hoće ;) Svi smo mi svjesni naravno, al da puno obraćamo pažnju i ne, čim počnemo ikako...Kako rekoh već nemam ništa protiv nek puši ko god hoće i kolko god hoće al ne moraju drugi zato ispaštati :icon_smile: Znaš kad ti nešto odnese neke drage ljude iz života počneš to mrziti iz dna duše...a da se ne obazireš na to nego nastaviš i dalje sa istim porokom onda nisi baš u redu...eto tako da pričam isključivo na ličnoj osnovi i lično mišljenje,nikakvo nametanje stavova ikome, al što se tiče uvođenja zabrana za to jesam svakako :icon_smile:
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=WUhASVdYIXY&feature=related

Drina sarajevska :icon_smile:
 
Top