Konzumirate li cigarete i koje???

Konzumirate li cigarete i koje???

Član
pusim nekih cca 7-8 godina, kreno od crvenog malogbora i probo sve i svasta, sad sam trenutno na drini superlajt (predhodno bio na ronhilu superlajt i drina ima daleko bolji šmek i ne ostavlja gorcinu u ustima nakon konzumiranja kao sto to radi ronhil) ... ono sto je zanimljivo je sto sam prosle godine nakon udesa iso snjimo pluca i doktor me pita dal pusim, ja reko aha, cojk se sj*o :lol: ... bice da cigare ne stete zdravlju tolko puno ako se ne konzumiraju na zagrijana pluca ...
 
Član
ma ja pusim od osnovne skole,kutija dan jer ujutro uz kafu sve se fataju za moju kutiju da prociste grlo,inace bi mi mogla bit 3 dana :D,marlboro light
 
Super Moderator
MTR je napisao(la):
ja sam cuo da su te nargile opasne , pusi se ono zeleno na njih :D

ma hajd to
nego fakat jesu opasne
nabijem ja onog ko kaze da ne steti ko cigara
steti puno gore nego cigara ;)

dinozzo je napisao(la):
ma ja pusim od osnovne skole,kutija dan jer ujutro uz kafu sve se fataju za moju kutiju da prociste grlo,inace bi mi mogla bit 3 dana :D,marlboro light

sta od osnovne :lol:
 
Član
djavolica je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Prije nekad konzumirala i prestala...Treba i zakone pooštriti o zabranama i poskupiti...kad čovjek bolje razmisli-sam sebi kupuješ otrov, tj bacaš tolike pare da se ubiješ (što obično bude kraj priče) :icon_rolleyes: Pa onda bar poštedi ostale oko sebe koje truješ i kupi si jednostavno pištolj i metak :D

Najgora sorta! Bivsi pusaci! Meni citava familija nepusaci, pa kad pocnu sa savjetima.:icon_mad:
Stari pusio 20 god., prestao, pa sad meni drzi predavanje kako ne valja. Ccc.:icon_mad:
Što najgora sorta :icon_question: Osviješteni pojedinci prije bih rekla...nikad cigarete iz nekog užitka, nikad dim u pluća uvukla, nikad u kući zapalila cigareta(jer su svi nepušači, što poštujem naravno) i šta sad s tim?Zapalila iz dječije gluposti, kud svi tu i mali Mujo što bi rekli, vidjela kolko je bila glupost i prestala, simple as that :icon_smile: Pa eto usput dobro ti je čovjek rekao barem, kad god prestao dobro je što je, bolje nego da za koju godinu ga oplakuješ radi tgo poroka, a vjeruj da su mnogi oplakivali i oplakivat će, a tipično za već navučene je negiranje poroka ;) Uostalom, svak ima pravo na svoj izbor al se treba zakon malo regulisat a ne da truješ kako stigneš okolinu, misliš da je sad lako nepušačima a i ovim što se odvikavaju kad uđeš u zadimljen prostor negdje pa ne možeš disati od boli u plućima?Nemam ja ništa protiv tog da puši ko god hoće al ne mora time i mene lično da truje, ako se sama ne trujem što ćeš me ti trovati :icon_rolleyes:
po ovome gore ti nisi nikad ni bila pusac, ne znas sta je potreba za cigarom... znaci nisi ni pusila, "fuchkala si" sto bi nas narod rekao... nije pusenje kad ne uvlacis dim u pluca, to je bezveze znaci samo da imas nesto u ruci... jer pusac ne moze sebi odredit kad ce zapalit i gdje, vjeruj mi koliko god roditelji branili ti to ne mozes kontrolisat, meni je 21 godina i nikad ne pusim pred starim, ne sto on to brani nego prije iz nekog postovanja, smeta covjeku, ne voli me vidjet s cigarom i ja to postujem, zato bjezim ko lud "kod komsije u radnju" da zapalim kad je on u radnji...
 
Član
allroad je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ja sam cuo da su te nargile opasne , pusi se ono zeleno na njih :D

ma hajd to
nego fakat jesu opasne
nabijem ja onog ko kaze da ne steti ko cigara
steti puno gore nego cigara ;)

dinozzo je napisao(la):
ma ja pusim od osnovne skole,kutija dan jer ujutro uz kafu sve se fataju za moju kutiju da prociste grlo,inace bi mi mogla bit 3 dana :D,marlboro light

sta od osnovne :lol:





Dzes naucnik :) ziv bio internet dostupan od 1980 progooglaj malo ;)
 
Super Moderator
Ma uredu nek misli kako hoce ne mora tako postupati i nesto pametovat
Nek me ispravi ako grijesim
Nargila nema nikotina i katrana kao cigara, ali cigara ne przi pluca ni blizu kao nargila
u tome je razlika
nargila razara pluca maximalno znaci sprzi ih totalno jos ako sukljas ko konj nigdje te... a usput i ona aroma je malo otrovna ;)
ti ako pusis puno nargilu druze otidji nek ti pluca snime i uvjeri se sam pa ces vidjeti kakva su ja ti necu nista govoriti ;)
 
Član
Nisam pratio,jel to netko rekao da su nargile "zdravije" od cigara?:icon_confused:

Jesu ako na cigari skineš ono malo narandžasto(mislim da se zove filter):D,pa je tako pušiš
 
Član
:icon_sad: Podsjeti me na moju nargilu, maksuz je vucarao iz egipta, a razbili je za novu godinu :icon_sad: A meni nargila ne stvara ovisnost, lagano one blage "turisticke" arome, ne uvlacis, i nije nesto sada ekstra nezdravo :icon_smile: Ali kad se stavi "prava stvar", obara na 10 metara, uvlacio ili ne :lol:
 
Super Moderator
niksa je napisao(la):
http://img88.imageshack.us/img88/6884/dsc02281d.jpg
allroad evo moje ljepotice :icon_smile:

kad je vec pusis kuci, nadam se da znas i foru dole uvodu stavis leda i cetvrtinu limuna stvara malo ljepsi okus i miris ;)

Limpi je napisao(la):
:icon_sad: Podsjeti me na moju nargilu, maksuz je vucarao iz egipta, a razbili je za novu godinu :icon_sad: A meni nargila ne stvara ovisnost, lagano one blage "turisticke" arome, ne uvlacis, i nije nesto sada ekstra nezdravo :icon_smile: Ali kad se stavi "prava stvar", obara na 10 metara, uvlacio ili ne :lol:

ma oborit ce te svaka aroma ako bas sukljas i pretjerujes
ne mora to biti ''prava stvar'' kako ti kazes
ja imam dosta finih jer na vlasicu imam nargilu pa nekad znamo napraviti al nadjemo bas posebnih aroma i malo kvalitetnijih
kuci ni ne pomisljam da je donosim prije sam bio skoro ovisan o nargili a sad u 7 dana jednom zapalim kad mi je dosadno
samo je fino treba pusit sto kazes i nema zime
vjeruj ja tako jedno vrijeme pusio malo vise i razbolim se nesto prehlada ovo ono i kad sam otisao doktoru tad sam i vidio kako su pluca s*ebana
od tad sam smanjio a i isfuralo mi brate popusio sam ih barem 1000 :D
 
Član
komsija sirijac ne moram ti dalje :icon_biggrin: vazda friskog tutuna from Damask jedino malo kuburimo sa cumurom storama i krecenjem :lol: ;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nisam pratio,jel to netko rekao da su nargile "zdravije" od cigara?:icon_confused:

Jesu ako na cigari skineš ono malo narandžasto(mislim da se zove filter):D,pa je tako pušiš

kad spomenu filter. par puta sam kod nekih vidio da pri paljenju cigare prvo malo ko spale filter, valjda tako manje prolazi kroz njeg i vjerovatno je i manje stetno. pa probajte imal razlike kakve... heheheh :D
 
Top