Konzumirate li cigarete i koje???

Konzumirate li cigarete i koje???

Član
Hajmo jos malo offtopica... Da vidim koliko ima pusaca na forumu... I usput sta mislite o zakonu u Hrvatskoj po kojem se ne smije pusit na javnim mjestima, restoranima, kaficima ukoliko nemaju odvojene prostorije za pusace... Bio za vikend gore i meni kao pusacu je to jedno veliko sra*e... Trenutno u cijeloj Hr ima 156 objekata koji imaju odvojene prostorije za pusace, u citavom Osijeku jedan kafic... gazde kukaju kako od posla nema nista, nadaju se svi toplijim danima jer se u bastama smije pusit... a "posebna klimatizacija" za te prostorije iznosi 50ak hiljada kuna... sta mislite o svemu tome, i da li bi voljeli da tako bude i kod nas...
Ja pusim dugo dugo (od 2. srednje :icon_smile:), marlboro light mi je najbolja cigara koja postoji....
 
Član
Nemam nikakvu zelju ni potrebu za cigarama :) a potpisujem da vam treba zabranit pusenje na javnim mjestima :) ako sebe vec trujete nemojte nas :cool:;)
 
Član
Nemojte ici u hrvatsku na more, nego u tursku, egipat i dimite do mile volje:D

Ne pusim cigare, ali isto mi dodje, kao da sam pusac, stalno smrdim na cigare, pasivni pusac u maltene svakoj kafani... a podrzavam zakon :icon_smile:
 
Pusim vec pofino dugo, samo domace tj Aura Lights , definitivno nema bolje cigare, pusio i Marlboro meni pretvrd usi me zabole :icon_smile: A ne podrzavam zakon kome se ne pusi nek sjedi u kuci i pije kafu. :icon_biggrin:
 
Član
West ligts;)Mnogo su bolje bile dok su pravile u Njemačkoj,sada ih Mađari prave:icon_confused:No i sada su najbolje;)
Iako pušim,podržavam zakon
 
Član
edoze je napisao(la):
nisam,necu,a podrzavam zakon,dodjem kuci,sva mi odjeca smrdi na cigare:D
nek vam sve ukinu:D

Outrage je napisao(la):
Nemam nikakvu zelju ni potrebu za cigarama :) a potpisujem da vam treba zabranit pusenje na javnim mjestima :) ako sebe vec trujete nemojte nas :cool:;)


Limpi je napisao(la):
Ne pusim cigare, ali isto mi dodje, kao da sam pusac, stalno smrdim na cigare, pasivni pusac u maltene svakoj kafani... a podrzavam zakon :icon_smile:

potpisujem ovo gore ;)

PS: nek vam cigare poskupe na nekih petaka, pa onda kome je cejf nek placa cejf... :lol:
 
Drina obicna najobicnija...2 kutije dnevno...a za zakon ja mislim da je to sranje...svi nepusaci nesto seru kako ih mi trujemo, a sta sve drugo guraju u usta ne razmisljaju o tome...sve se bojim da svi koji ne puse da u isto vrijeme ne piju, ne jedu konzerviranu hranu (samo BIO jel tako? a pilici od 2kile nakljukani koje cim pa super izgledaju), ne piju one sokove 1,5L marka (ostavis ga mjesec u flasi, flasa sva nagrizena)...pa sam zivot u samom gradu gusi zbog izduvnih gasova i smradova kojekakvih...tako da cigare ne mjenjaju puno toga...ali eto ako su toliko odlucni onda nemojte ici u kafane jer ostali puse, nemojte se trovat...eh onda kad gazde vide da im ide slabo poso onda ce oni sami uvest zabranu ne treba zakon...eto budite ustrajni...jedno sto nepusaci ne razumiju je da je to nekom potreba i tako je...
 
Top